Pewne chwile zasługują na uwiecznienie sprzętem Canon

Pewne chwile zasługują na uwiecznienie sprzętem Canon

Życie jest pełne wyjątkowych chwil – tych dużych i tych małych. Bez względu na to, co uważasz za wyjątkowe i gdzie może się to wydarzyć, przygotuj się na uwiecznianie tych zdarzeń w ich pełnej krasie, aby wracać do nich w dowolnym momencie i dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną.

Nie przegap okazji

UWIECZNIAJ WYDARZENIA, KTÓRE SĄ DLA CIEBIE WYJĄTKOWE


Nie zawsze masz drugą szansę na to, aby uchwycić wyjątkowe chwile w życiu. Prawdopodobnie pamiętasz sytuacje, w których aparat z prawdziwego zdarzenia spisałby się lepiej niż Twój telefon z aparatem – na przykład, gdy w otoczeniu było słabe oświetlenie, trzeba było wyostrzyć i uwiecznić szybko poruszające się obiekty lub brakowało porządnego zoomu.

Znajdź produkt Canon dla siebie

Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, tak jak wyjątkowe są chwile, które mają dla nas największe znaczenie. Dlatego proponujemy różne produkty, wśród których każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Wybierzesz aparat bezlusterkowy czy kompaktowy? Małą drukarkę do zdjęć, czy któryś z modeli atramentowych? Wszystkie te urządzenia wyposażone są w najnowsze technologie, więc z łatwością wybierzesz model, który spełni Twoje oczekiwania.

Uwiecznianie ważnych chwil

Aparat w telefonie jest przydatny na co dzień. Ale czy nadaje się do uwieczniania wyjątkowych chwil w życiu, w przypadku których jakość ma duże znaczenie? Niezależnie od tego, czy mówimy o wakacjach, przyjęciu, wyjeździe weekendowym, ślubie, założeniu rodziny czy o materiałach online, niektóre chwile zasługują na uwiecznienie aparatem Canon.
Czas na wakacje

Czas na wakacje

Od tak dawna czekasz na ten moment – w końcu nadszedł czas, aby spakować walizki i ruszyć w pogoń za słońcem. Nie zapomnij o aparacie! W poniższych linkach znajdziesz przydatne wskazówki jak robić piękne i naturalne zdjęcia rodzinne, do których z przyjemnością będziecie wracali.

 • CO ZA IMPREZA!

  Dzieci rosną szybko, więc każdy przełomowy moment jest bezcenny – nadszedł czas, aby przygotować aparat i zapalić świeczki na torcie. Nie zapomnij o dekoracjach! Możesz przygotować je własnoręcznie, korzystając z drukarki - koniecznie zajrzyj na stronę Canon Creative Park i sprawdź nasze propozycje na udekorowanie urodzinowego przyjęcia dla Twojej pociechy.

 • CO DZIŚ GOTUJEMY?

  Przygotowanie idealnej potrawy wymaga sporego nakładu pracy – zwłaszcza jeśli masz obserwujących, którym chcesz zaimponować. Sprawdź nasze wskazówki, jak jeszcze lepiej prowadzić vloga.

 • ZOBACZ ŚWIAT!

  Bez względu na to, czy masz wszystko zaplanowane, czy działasz spontanicznie, przed Tobą wspaniałe chwile. Uwieczniaj je korzystając z naszych wskazówek dotyczących fotografowania w podróży.

 • WSPANIAŁE PLENERY!

  Niezależnie od tego, czy chodzi o inspirujące krajobrazy, szlaki przyrodnicze czy weekend pod namiotem – zyskaj inspirację i wiedzę korzystając z porad fotografów-podróżników.

 • WITAMY NA ŚWIECIE!

  Dziewięć miesięcy mija bardzo szybko – masz wiele rzeczy do zrobienia, aby przygotować się na narodziny dziecka. Zachowaj te piękne chwile na fotografiach. Pomogą Ci w tym nasze wskazówki dotyczące fotografowania noworodków.

 • WIELKI DZIEŃ!

  Dwie ważne osoby w Twoim życiu postanowiły sformalizować swój związek – nie możesz tego przegapić. Pamiętaj o aparacie! Przygotuj dla młodych miłą pamiątkę - najważniejszy dzień w ich życiu widziany oczami gości.
  Podpowiadamy jak fotografować na ślubie i weselu.

Znajdź produkt Canon dla siebie

Niektóre chwile zasługują na uwiecznienie aparatem Canon

Uwielbiasz wykonywać zdjęcia i nagrywać filmy? Lubisz uwieczniać ważne chwile w swoim życiu? Czy Twój smartfon czasem zawodzi? Jeśli tak, może już czas, aby skorzystać z aparatu i drukarki Canon.

Łatwa obsługa i prosta nauka z Canon Photo Companion

Korzystanie z aparatu Canon jest intuicyjne i przyjemne. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i w pełni wykorzystać potencjał swojego aparatu - skorzystaj z Canon Photo Companion. W aplikacji znajdziesz wiele przydatnych wskazówek i informacji dotyczących obsługi aparatu jak również porady i ćwiczenia z zakresu podstaw fotografii. Pobierz aplikację i rozpocznij naukę już dziś!

Łatwa obsługa i prosta nauka z Canon Photo Companion
Drukuj wspomnienia

Drukuj wspomnienia

Masz mnóstwo zdjęć z których warto stworzyć wyjątkowy album rodzinny? Wydrukuj je w zachwycającej jakości zachowując wszystkie szczegóły i żywe kolory. Zapoznaj się z naszymi poradami.

Filmuj aparatem, również w jakości 4K

Dzięki technologii 4K możesz swobodnie powiększać materiał filmowy (nawet do 200%), przesuwać go i kadrować, a także tworzyć z niego filmy w jakości Full HD. To daje więcej swobody w tworzeniu ciekawych filmów. Poznaj również inne nasze wskazówki dotyczące nagrywania wideo.

Canon Camera
Canon Camera

Połącz aparat ze smartfonem

Podłączenie aparatu Canon do smartfona jest łatwe. Wszystkie modele standardowo obsługują łączność Bluetooth i Wi-Fi. Wystarczy, że ściągniesz aplikację Canon Camera Connect. Z jej pomocą m.in. przejrzysz zdjęcia, które masz zapisane na karcie w aparacie i podzielisz się nimi z rodziną i znajomymi.

Obiektyw na każdą okazję

W aparatach bezlusterkowych i w lustrzankach możesz zmieniać obiektywy w zależności od efektów, jakie chcesz osiągnąć. W ofercie Canon znajdziesz szeroką gamę obiektywów - wybierz te, które najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby.

Canon Camera

Rzut oka za kulisy
PROCES TWORZENIA...

Obejrzyj nasz wyjątkowy, zakulisowy film, aby zobaczyć, jak powstała kampania “Pewne chwile zasługują na Canon”.

Czego dotyczy TWOJA wyjątkowa chwila?

Świat jest ogromny. Możemy przeżywać wiele przygód i robić to na własny sposób. Bez względu na to, kim jesteś, gdzie mieszkasz lub co lubisz robisz, szczególne momenty są wyjątkowe dla Ciebie.

Bądź wśród osób, które informujemy w pierwszej kolejności

Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i ofertami specjalnymi. Możesz także obserwować nas w mediach społecznościowych.