EOS 1300D Lifestyle-

Canon Photo Companion

Poznaj nowe techniki fotograficzne i wykorzystaj możliwości nowego aparatu.

Rozpocznij przygodę

Aplikacja Photo Companion zastępuje bieżącą aplikację Companion. Zawiera odpowiednio dostosowane artykuły i poradniki, dzięki którym zdobędziesz zaawansowaną wiedzę fotograficzną. Pobierz aplikację, zarejestruj się w serwisie Canon i zacznij robić doskonałe zdjęcia.

Do czego służy aplikacja Photo Companion?

Rozpocznij przygodę z fotografią – od postaw obejmujących kontrolowanie ekspozycji aż po zaawansowane porady i techniki.

Spersonalizowany profil

Po pobraniu pliku wybierz aparat i sposób fotografowania. Dostosujemy artykuły i filmy do Twojego poziomu zaawansowania. Wykonaj ćwiczenia, zapoznaj się z poradami i odblokuj nowe, bardziej zaawansowane pozycje – i tak aż do osiągnięcia najwyższego poziomu.

Na stronie profilu możesz monitorować postępy i zmieniać preferencje.

Mobile

Znajdź inspirację

Korzystaj z naszych przewodników po miastach i fotografuj w takich miejscach jak Londyn czy Amsterdam w zupełnie nowy sposób.

Przekonaj się, jak osoby z tytułem Canon Ambasador i Canon Explorer radzą sobie w świecie fotografii. Przejrzyj zdjęcia przesłane do Galerii przez innych użytkowników i zyskaj inspirację do podejmowania nowych wyzwań.
autor zdjęcia: Brent Stirton, Canon Ambassador

Brent Stirton, Canon Ambassador

Techniki fotograficzne

Przeczytaj nasze porady dotyczące kompozycji. Dowiedz się, jak wyodrębnić obiekt z tła i tworzyć imponujące filmy poklatkowe dzięki naszym poradnikom filmowym.

Mobile Photography Techniques
Compatibility

Zgodność

Obecnie aplikacja jest zgodna z aparatami 80D, 1300D, 1200D, 100D, 750D, 760D, 7D Mark II, 700D, M3, M5, M6  i M10, ale wkrótce lista obsługiwanych urządzeń zostanie rozszerzona.

Rozpocznij przygodę

Aplikacja Photo Companion zastępuje bieżącą aplikację Companion. Zawiera odpowiednio dostosowane artykuły i poradniki, dzięki którym zdobędziesz zaawansowaną wiedzę o aparatach. Pobierz aplikację i zacznij robić doskonałe zdjęcia.