Canon Pro Premium Matte PM-101

Pro Premium Matte PM-101

Gładka faktura o ciepłej, białej barwie do wydruków bez połysku. Idealny do druku czarno-białych i kolorowych zdjęć, a także reprodukcji artystycznych. Pięknie odwzorowuje ciepłe barwy i odcienie szarości.

Korzyści

  • Znakomity do reprodukcji zawierających ciepłe barwy
  • Doskonałe odwzorowanie gradacji tonalnej na czarno-białych wydrukach
  • Gładka, matowa powierzchnia
  • Doskonały dodatek do drukarek PIXMA Pro

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon Pro Premium Matte PM-101

Atrakcyjny wygląd i faktura


Matowy papier Pro Premium, wyprodukowany z myślą o kreatywnych profesjonalistach, ma gładką fakturę o ciepłej, białej barwie i jest przeznaczony do specjalnych wydruków pozbawionych połysku. Ten papier o dużej gramaturze jest idealnie płaski i charakteryzuje się dużą sztywnością i wysoką jakością.

Profesjonalne wydruki


Matowy papier Pro Premium, wyprodukowany z myślą o optymalnych rezultatach drukowania na profesjonalnych drukarkach fotograficznych PIXMA firmy Canon, zapewnia atrakcyjne wydruki za każdym razem dzięki tuszom pigmentowym LUCIA i tuszom barwnikowym ChromaLife100+.

Znakomite odwzorowanie kolorów


Ten uniwersalny papier znakomicie nadaje się do druku czarno-białych i kolorowych zdjęć, a także reprodukcji artystycznych. Znakomicie odwzorowuje ciepłe barwy i odcienie szarości. Zdjęcia drukowane na tym bardzo gładkim papierze zyskują bardziej eleganckie wykończenie w porównaniu do standardowych zdjęć z połyskiem.

Zdjęcia na całe życie


Matowy papier fotograficzny Pro Premium zapewnia wyjątkową trwałość i jakość obrazu. W przypadku używania oryginalnych tuszów firmy Canon omawiany papier zapobiega pogorszeniu jakości wydruków wskutek kontaktu z gazami i światłem, co pozwala prezentować i sprzedawać zdjęcia bez obaw.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon Pro Premium Matte PM-101, jego cechach i możliwościach.

210-gsm

Gramatura

0.31-mm

Grubość w milimetrach

Oprogramowanie fotograficzne

Ożyw wspomnienia, używając oprogramowania, które inspiruje do twórczego drukowania.

Więcej informacji