Obiektywy do aparatu EOS R

Canon Mount Adapter EF-EOS R

Adapter jest przeznaczony do użytku z systemem EOS R firmy Canon i umożliwia korzystanie z obiektywów EF i EF-S podczas pracy z urządzeniem EOS R.

 • Używanie obiektywów z mocowaniem EF i EF-S w aparatach Canon EOS R

  Adapter mocowania EF-EOS R firmy Canon umożliwia stosowanie obiektywów z mocowaniem EF i EF-S w aparatach Canon EOS R – z takimi samymi parametrami pracy i zakres funkcji jak po podłączeniu do lustrzanek cyfrowych EOS.

 • Lekki i łatwy w obsłudze

  Ten praktyczny, ważący około 110 g adapter bez problemu mieści się w torbie na sprzęt, dzięki czemu zawsze jest pod ręką. Wystarczy wyrównać znaczniki mocowania na obiektywie i adapterze, obrócić obiektyw w prawo do zatrzaśnięcia i podłączyć aparat w normalny sposób.

 • Przeznaczony do profesjonalnego użytku

  Adapter mocowania Canon EF-EOS R jest pyłoszczelny i odporny na działanie czynników atmosferycznych. Mocowanie z tyłu i z przodu jest wykonane z metalu. Zewnętrzne wykończenie adaptera pasuje do aparatu i obiektywu.

Inne interesujące opcje

 • Adaptery EOS R

  Gama adapterów mocowania EF-EOS R umożliwiających korzystanie z obiektywów EF i EF-S w aparatach Canon EOS R i dodawanie nowych funkcji do istniejących rozwiązań optycznych.

 • Wyszukiwarka obiektywów

  Nasza interaktywna wyszukiwarka obiektywów pozwala na przeglądanie całej gamy obiektywów i wybór produktu najlepiej dopasowanego do Ciebie i Twojego aparatu EOS.

 • Adapter mocowania EF-EOS R z pierścieniem regulacji

  Adapter mocowania EF-EOS R ma pierścień regulacji, który umożliwia sterowanie przysłoną, czasem naświetlania, czułością ISO lub korektą ekspozycji bez konieczności odsuwania aparatu EOS R od oka.

 • Adapter mocowania EF-EOS R z uchwytem filtra wsuwanego

  Adapter mocowania EF-EOS R z uchwytem filtra wsuwanego umożliwia korzystanie z filtrów w celu zmiany ekspozycji i tworzenia efektów specjalnych.

 • System EOS R

  System R jest przeznaczony dla aktywnych twórców. Działa bezproblemowo, aby umożliwić intuicyjną pracę i realizację wyjątkowych wizji.