NEWSLETTER DLA FIRM, KTÓRE ZARABIAJĄ NA DRUKU

DOCHODOWA DRUKARNIA

Dzielimy się wiedzą, która inspiruje do działania i rozwoju dochodowego biznesu w branży druku.

Wydanie: #1/2024
ZAPISZ SIĘ!
Canon Camera

TEMAT NUMERU: DOTACJE

W ostatnich dniach obiegła nas informacja, że Komisja Europejska odblokuje łącznie aż 137 miliardów euro dla Polski. Część z tych środków zostanie przeznaczona na dotacje dla przedsiębiorców, dlatego w „Dochodowej Drukarni” znów wracamy do tematu pozyskiwania funduszy ze środków unijnych. Dowiedz się, jak na jakich zasadach można z nich skorzystać i co jest do wzięcia.

A jeśli już o inwestycjach mowa, to polecamy Wam artykuł poświęcony automatyzacji w drukarni. To trend, który coraz śmielej wkracza na rynek i pozwala zwiększać odporność firmy na pogłębiające się wyzwania w branży.

Canon Camera

Dołącz do ponad 1000 firm z branży druku, które subskrybują nasze treści i czerpią inspirację do rozwoju swojej firmy.

O CZYM JESZCZE PRZECZYTASZ W NAJNOWSZYM NUMERZE

 • PIENIĄDZE DLA POLIGRAFII

  POZYSKIWANIE DOTACJI NA INNOWACJE

  O możliwościach pozyskania dotacji ze środków unijnych, etapach tej drogi i potencjalnych przeszkodach, rozmawiamy z Anną Szymczak, ekspertem z firmy MS Consulting.

 • PIENIĄDZE DLA POLIGRAFII

  INWESTUJESZ? PRZYJRZYJ SIĘ TYM MOŻLIWOŚCIOM

  Już teraz dostępne są dziesiątki programów umożliwiających pozyskanie bezzwrotnych dotacji! O tym, co aktualnie dzieje się w tym zakresie, na co można pozyskać środki rozmawiamy z Mateuszem Rogalskim, doświadczonym ekspertem w dziedzinie funduszy UE.

 • INNOWACJE W BIZNESIE

  AUTOMATYZACJA W DRUKARNI: KOSZT CZY INWESTYCJA?

  Automatyzacja to koło ratunkowe rzucone branży, która boryka się z brakami kadrowymi, rosnącymi kosztami pracy czy presją ze strony klientów. Dowiedz się, jak zamienić wyzwania w przewagi dzięki technologii i zobacz w pigułce to, co robimy dla naszych Klientów na dużo większą skalę.

 • BADANIA NAPCO

  RYNEK DRUKU OZNAKOWAŃ I GRAFIKI EKSPOZYCYJNEJ /CZII/

  Kontynuujemy temat badań NAPCO. W tym wydaniu analizujemy między innymi, jakie rozwiązania druku dominują wśród dostawców, jak wyglądają relacje z klientami i jakie są ich oczekiwania.

 • LIDERZY ZMIAN

  JEDNA MASZYNA, WIELE KONFIGURACJI

  Design Group z pierwszą w Polsce modułową maszyną Colorado M, którą można rozbudowywać o dodatkowe funkcjonalności za pomocą software’u – na stałe lub tymczasowo. Pełna elastyczność względem bieżących potrzeb produkcyjnych.

 • TRENDY RYNKOWE

  OFFSET CZY CYFRA? TRENDY NA RYNKU KSIĄŻKI

  Kiedy decydować się na inwestycję w offset, a kiedy lepiej sprawdzi się cyfra? Czy chodzi o jakość wydruku, czy może o szybkość i wygodę? Posłuchaj, jak obie technologie przekładają się na konkretne sytuacje biznesowe.

 • ZOSTAŃ SUBSKRYBENTEM "DOCHODOWEJ DRUKARNI"

  • EKSPERCKA WIEDZA

   Materiały, których nie znajdziesz nigdzie indziej - całkowicie bezpłatnie

  • INFORMACJE BRANŻOWE

   Bądź na bieżąco z tym, co naprawdę ma wpływ na Twoje otoczenie biznesowe

  • NARZĘDZIA WSPIERAJĄCE

   E-booki, arkusze, checklisty

  • WYDARZENIA

   Informacje o dedykowanych wydarzeniach organizowanych dla branży poligraficznej