CANON XF605

Uniwersalne nagrywanie

Formaty zapisu spełniające standardy transmisji

Model XF605 obsługuje nagrywanie w rozdzielczości 4K UHD 59,94p/50,00p (10 bitów, 4:2:2), wykorzystując niezawodne formaty Canon XF-AVC oparte na MXF, a także wszechstronne formaty MP4.

Udoskonalone tryby nagrywania

Wykorzystaj w pełni twórczy potencjał kamery XF605 dzięki gamie trybów nagrywania. Tryb zwolnionego i przyspieszonego tempa umożliwia rejestrowanie nagrań w rozdzielczości FHD z szybkością do 120P, co umożliwia odtwarzanie dynamicznych sekwencji oraz płynne odtwarzanie ruchu w zwolnionym tempie. Dzięki trybowi nagrywania wstępnego nigdy nie przegapisz ważnej chwili. Funkcja nagrywania klatek umożliwia tworzenie animacji poklatkowych, a za pomocą nagrywania interwałowego możesz łatwo tworzyć w kamerze filmy poklatkowe.

XF605

Model XF605 wprowadza rozszerzone opcje plików niestandardowego obrazu w trzech różnych wersjach standardu BT.709 (normalnej, szerokiej, standardowej), a także matryce Standard EOS i Neutral EOS, które zapewniają większą elastyczność podczas produkcji.

Użytkownicy mogą także przesyłać do kamery własne tablice LUT 3D, tworząc pliki za pomocą funkcji Look Files do nagrywania na nośniku wewnętrznym, który współpracuje z dotychczasowymi ustawieniami niestandardowego obrazu.

Wszechstronność zapisu na dwóch kartach SD

Podwójne gniazda kart SD UHS-II umożliwiają korzystanie z całej gamy opcji nagrywania, w tym nagrywania równoczesnego w różnych formatach plików i rozdzielczościach, i z różnym próbkowaniem kolorów. Model XF605 wprowadza także nową opcję jednoczesnego nagrywania dźwięku, która umożliwia zapisywanie plików audio do celów transkrypcji na jednej karcie i nagrywanie głównego materiału wideo na drugiej karcie.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Zgłoś swoje zainteresowanie kamerą Canon XF605

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące kamery Canon XF605, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.

Powiązane artykuły

  1. Wygląd kamery Canon XF605 przedstawiony na tych fotografiach i materiale wideo może różnić się od wyglądu produktu dostępnego w sprzedaży.