CANON XF605

Profesjonalna łączność

Profesjonalna łączność

Uniwersalne opcje połączeń

Pomimo niewielkich rozmiarów model XF605 ma różne profesjonalne złącza, w tym 12G-SDI do przesyłania nieskompresowanego sygnału 4K za pośrednictwem jednego interfejsu, wyjściowe złącze HDMI, złącze USB Type-C, dwa wejścia XLR i inne.

XF605

Wielofunkcyjna stopka do podłączania akcesoriów

Model XF605 ma wielofunkcyjną stopkę do podłączania akcesoriów z elektronicznymi stykami. Zgodnych akcesoriów można używać do zwiększania możliwości kamery, co umożliwia uniwersalną pracę w plenerze.

XF605

Wszechstronna obsługa dźwięku

Dwa wejścia XLR na uchwycie kamery XF605 umożliwiają bezpośrednie podłączenie profesjonalnych mikrofonów. Niezależne funkcje kontroli nad dźwiękiem umożliwiają monitorowanie jego poziomu, dzięki czemu podczas produkcji można rejestrować optymalny dźwięk. Funkcja nagrywania dźwięku czterokanałowego jest również dostępna w przypadku połączenia złączy XLR, gniazd 3,5 mm lub wejść do obsługi wbudowanego mikrofonu stereo.

XF605

Wszechstronność przy jednoczesnym wyjściu sygnału

Dzięki możliwości jednoczesnego przesyłania sygnału wyjściowego w przypadku wizjera elektronicznego, wyświetlacza LCD oraz SDI i HDMI kamerę XF605 można łatwo przystosować do pracy z wykorzystaniem funkcji MultiView oraz nagrywania na różnych rejestratorach zewnętrznych. Zarówno wizjer elektroniczny, jak i wyświetlacz LCD obsługują narzędzia View Assist, co umożliwia operatorom swobodną regulację ekspozycji w przypadku materiałów HDR.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Zgłoś swoje zainteresowanie kamerą Canon XF605

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące kamery Canon XF605, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.

Powiązane artykuły

  1. Wygląd kamery Canon XF605 przedstawiony na tych fotografiach i materiale wideo może różnić się od wyglądu produktu dostępnego w sprzedaży.