CANON XF605

Funkcjonalność i elastyczność

Zaawansowane funkcje ekranu dotykowego

Oprócz popularnego, intuicyjnie obsługiwanego interfejsu dotykowego, który umożliwia natychmiastowe sterowanie AF i ustawieniami na ekranie, wbudowany obracany ekran dotykowy LCD o przekątnej 3,5 cala zapewnia łatwe odtwarzanie, nawigowanie po menu i konfigurowanie ustawień nagrywania.

Ponad 100 funkcji, w tym funkcję AF z wykrywaniem oczu, zwiększania wzmocnienia i wskaźnika regulacji ostrości, można przypisać do 11 konfigurowalnych przycisków, które są łatwo dostępne na kompaktowym głównym module podczas spoglądania przez wizjer elektroniczny.

XF605_Lifestyle

Niezależne pokrętła sterowania

Mimo niewielkiego rozmiaru kamery XF605 obiektyw z zoomem optycznym ma trzy pierścienie. Ostrość, zoom i przysłona mogą być regulowane niezależnie za pomocą pierścieni obiektywu, z których każdy ma wyjątkowe, dotykowe elementy zapewniające precyzyjną kontrolę.

XF605

Wbudowane filtry szare

Wewnętrzny, obrotowy moduł filtrów szarych umożliwia kreatywne sterowanie przysłoną i czasem naświetlania w różnych sytuacjach. Trzy gęstości – ND 1/4, ND 1/16 i ND 1/64 – są regulowane za pomocą poręcznych zewnętrznych przycisków rozmieszczonych w pobliżu tubusu obiektywu.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Zgłoś swoje zainteresowanie kamerą Canon XF605

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące kamery Canon XF605, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.

Powiązane artykuły

  1. Wygląd kamery Canon XF605 przedstawiony na tych fotografiach i materiale wideo może różnić się od wyglądu produktu dostępnego w sprzedaży.