CANON XF605

Funkcjonalność i elastyczność

Funkcjonalność i elastyczność

Zaawansowane funkcje ekranu dotykowego

Oprócz popularnego, intuicyjnie obsługiwanego interfejsu dotykowego, który umożliwia natychmiastowe sterowanie AF i ustawieniami na ekranie, wbudowany obracany ekran dotykowy LCD o przekątnej 3,5 cala zapewnia łatwe odtwarzanie, nawigowanie po menu i konfigurowanie ustawień nagrywania.
Ponad 100 funkcji, w tym funkcję AF z wykrywaniem oczu, zwiększania wzmocnienia i wskaźnika regulacji ostrości, można przypisać do 11 konfigurowalnych przycisków, które są łatwo dostępne na kompaktowym głównym module podczas spoglądania przez wizjer elektroniczny.

Niezależne pokrętła sterowania

Mimo niewielkiego rozmiaru kamery XF605 obiektyw z zoomem optycznym ma trzy pierścienie. Ostrość, zoom i przysłona mogą być regulowane niezależnie za pomocą pierścieni obiektywu, z których każdy ma wyjątkowe, dotykowe elementy zapewniające precyzyjną kontrolę.
XF605

Wbudowane filtry szare

Wewnętrzny, obrotowy moduł filtrów szarych umożliwia kreatywne sterowanie przysłoną i czasem naświetlania w różnych sytuacjach. Trzy gęstości – ND 1/4, ND 1/16 i ND 1/64 – są regulowane za pomocą poręcznych zewnętrznych przycisków rozmieszczonych w pobliżu tubusu obiektywu.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Zgłoś swoje zainteresowanie kamerą Canon XF605

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące kamery Canon XF605, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.

Powiązane artykuły

  1. Wygląd kamery Canon XF605 przedstawiony na tych fotografiach i materiale wideo może różnić się od wyglądu produktu dostępnego w sprzedaży.