CANON XF605

Pionierska technologia AF

AF z wykrywaniem oczu

Model XF605 korzysta z najnowszych rozwiązań cenionej technologii Dual Pixel CMOS AF firmy Canon. Jest to pierwsza kamera wideo z serii XF wyposażona w funkcję AF z wykrywaniem oczu, dzięki której model XF605 precyzyjne wykrywa i śledzi osoby, nawet jeśli na pierwszym planie widoczny jest inny obiekt.

Zaawansowana technologia EOS iTR AF X

Model XF605 to pierwsza profesjonalna kamera korzystająca z inteligentnej technologii autofokusu EOS iTR AF X, która utrzymuje wyostrzenie głowy obiektu nawet wtedy, gdy oddala się on od kamery.

Wspomaganie ręcznej regulacji ostrości Dual Pixel

W przypadku ręcznej regulacji ostrości za pomocą kamery XF605 użytkownicy mogą korzystać z ekranowego asystenta regulacji ostrości, który wykorzystuje informacje z systemu Dual Pixel CMOS AF w celu wskazania, czy płaszczyzna ostrości znajduje się przed czy za obiektem. Gdy wskaźnik na wyświetlaczu zmieni kolor na zielony, operator ma pewność, że obraz jest idealnie wyostrzony.

AF z priorytetem twarzy

Funkcja AF z priorytetem twarzy automatycznie dostosowuje ostrość, aby śledzić twarz osoby w kadrze, podczas gdy funkcja AF z samym tylko wykrywaniem twarzy reaguje wyłącznie na wykrycie twarzy w kadrze.

Śledzenie AF

Wybierz obiekt za pomocą ekranu dotykowego lub dżojstika, a kamera XF605 utrzyma jego wyostrzenie, gdy będzie poruszał się w obrębie kadru.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Zgłoś swoje zainteresowanie kamerą Canon XF605

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące kamery Canon XF605, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.

Powiązane artykuły

  1. Wygląd kamery Canon XF605 przedstawiony na tych fotografiach i materiale wideo może różnić się od wyglądu produktu dostępnego w sprzedaży.