CANON XF605

Zdalne sterowanie i funkcje sieciowe

Model XF605 ma złącze 12G-SDI i moduł łączności Wi-Fii i obsługuje sieć Ethernet. Umożliwia to przesyłanie strumieniowe przy użyciu protokołu IP w trybie H.264, dzięki czemu kamera idealnie nadaje się do transmisji strumieniowej na żywo.

Wyjście wideo – złącze USB

Kamera XF605, pierwsza profesjonalna kamera z serii XF obsługująca wyjście wideo (UVC) z gniazda USB-C, może być używana jako kamera internetowa. Obsługiwane jest również złącze USB PTP umożliwiające importowanie plików z kamery do komputera.

Funkcje zdalnego sterowania

Model XF605 jest zgodny z szeroką gamą przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań do zdalnego sterowania. Obsługuje on wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania RC-V100 firmy Canon oraz nowego pilota Browser Remote, który został zoptymalizowany pod kątem filmowania przez jednego operatora za pomocą smartfona lub tabletu. Kompatybilne piloty zdalnego sterowania, takie jak RC-IP100, mogą być również używane do sterowania kamerą XF605 w przypadku pracy z wieloma kamerami PTZ firmy Canon i wybranymi kamerami filmowymi EOS.

XF605

Skorzystaj z aplikacji Content Transfer Mobile, aby usprawnić przesyłanie danych poprzez sieć, lub użyj wbudowanego portu Wi-Fi lub Ethernet, aby połączyć się z serwerem FTP.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Zgłoś swoje zainteresowanie kamerą Canon XF605

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące kamery Canon XF605, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.

Powiązane artykuły

  1. Wygląd kamery Canon XF605 przedstawiony na tych fotografiach i materiale wideo może różnić się od wyglądu produktu dostępnego w sprzedaży.