CANON XF605

Wysoka czułość i duży zakres dynamiczny

Model XF605 jest wszechstronnym narzędziem do szybkiej obsługi materiałów HDR, umożliwiającym wewnętrzne zapisywanie w formatach Hybrid Log-Gamma (HLG) i Perceptual Quantization (PQ). W przypadku produkcji, które wymagają większej swobody w zakresie korekty obrazu, profil Canon Log 3 zapewnia niezrównany zakres dynamiczny i ułatwia uzyskanie spójnego wyglądu w przypadku pracy z wieloma kamerami.

XF605 to pierwsza kamera z serii XF wyposażona w tryb wysokiej czułości, co oznacza, że możliwości przetwornika w warunkach słabego oświetlenia zostały znacznie zwiększone – czułość na poziomie F12 przy 2000 luksów. Dodano także nową funkcję wzmacniania, która umożliwia natychmiastowe zwiększenie standardowego wzmocnienia zakresu od -6 do 21 dB do wartości 36 dB za pomocą zaprogramowanego przycisku. Model XF605 ma również tryb nagrywania w podczerwieni, który umożliwia filmowanie w niemal całkowitej ciemności.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Zgłoś swoje zainteresowanie kamerą Canon XF605

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące kamery Canon XF605, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.

Powiązane artykuły

  1. Wygląd kamery Canon XF605 przedstawiony na tych fotografiach i materiale wideo może różnić się od wyglądu produktu dostępnego w sprzedaży.