CANON EOS C70

Profesjonalne i przydatne funkcje/cechy

Model EOS C70 ma takie funkcje/cechy jak automatyczna czułość ISO, filmowanie w pionie, bezpośrednia obsługa dotykowa i elektroniczna stabilizacja obrazu. Wkrocz w nową erę kreatywności i filmowania.
EOS C70, filmowanie z podglądem na ekranie LCD, elementy sterowania dotykiem

Bezpośrednia obsługa dotykowa

Model EOS C70 ma nowo zaprojektowany i intuicyjny interfejs Direct Touch, który zapewnia szybki dostęp do ustawień i kontrolę nad nimi. Wystarczy dotykać elementów, które chcemy zmienić, a następnie przesuwać palcem, aby dostosować ustawienie.

EOS C70, bezpośrednia obsługa dotykowa, automatyczna czułość ISO, automatyczne wzmocnienie

Automatyczna czułość ISO i automatyczne wzmocnienie

Model EOS C70 ma funkcje automatycznej czułości ISO i automatycznego wzmocnienia, dzięki którym uzyskujemy płynne przejścia. Czułość jest automatycznie regulowana podczas przechodzenia z ciemnych do jasnych obszarów i na odwrót. Ustaw wartość progową poprzez wybranie limitu czułości ISO, a urządzenie zajmie się resztą. Dzięki temu nie trzeba się zajmować tym parametrem podczas filmowania i można skupić się na samym ujęciu.

Filmowanie w pionie

Na spodzie kamery mamy otwory montażowe statywu. Dodatkowy otwór na uchwycie ułatwia dłuższe filmowanie w układzie pionowym – niezależnie od tego, czy urządzenie jest zamontowane na statywie czy na gimbalu.

Opcja filmowania w pionie umożliwia elastyczną pracę podczas nagrywania materiału do użytku w mobilnych urządzeniach inteligentnych lub systemach cyfrowej dystrybucji multimediów (Digital Signage). Wystarczy wybrać żądaną orientację w menu. Można też przypisać przycisk funkcji niestandardowej, aby mieć jeszcze szybszy dostęp do tej funkcji (metadane dotyczące obracania są obsługiwane tylko podczas nagrywania w standardzie MP4).

Filmowanie w pionie, EOS C70
filmowanie w pionie, EOS C70

Wbudowany elektroniczny stabilizator obrazu (IS)

EOS C70 to pierwsza kamera w systemie Cinema EOS, która obsługuje połączony system stabilizatora obrazu w przypadku obiektywów wyposażonych w mocowanie RF. System umożliwia współpracę kamery i obiektywu w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Po połączeniu możliwości obiektywu RF z elektronicznym stabilizatorem obrazu dostępnym w modelu EOS C70 uzyskujemy optymalną stabilizację. Poprawiono również skuteczność niwelowania wibracji w porównaniu z możliwościami konwencjonalnych obiektywów EF i elektronicznego stabilizatora obrazu.

Obiektywy RF

W przypadku zamontowania obiektywu RF bezpośrednio na kamerze obiektyw i korpus współpracują w celu uzyskania optymalnej wydajności.

Wewnętrzny elektroniczny stabilizator obrazu w przypadku używania obiektywu RF

Obiektywy EF

W przypadku zamontowania obiektywu RF za pośrednictwem adaptera mocowania EF-EOS R obiektyw i korpus stabilizują obraz niezależnie.

Niezależna stabilizacja obrazu w korpusie i obiektywie

Obsługa obiektywów anamorficznych

Model EOS C70 obsługuje obiektywy anamorficzne poprzez dekompresję obrazu (funkcja de-squeeze) zarówno na ekranie LCD, jak i w przypadku sygnału z wyjścia HDMI. Kamera obsługuje obiektywy anamorficzne, które kompresują obraz o współczynnik 1,3x i 2x.

Możliwość filmowania w pionie, EOS C70

POROZMAWIAJ Z NASZYM ZESPOŁEM

Czy chcesz, aby skontaktował się z Tobą przedstawiciel firmy Canon?

Wypełnij krótki formularz poniżej, aby poprosić o kontakt ze strony specjalisty ds. produktów firmy Canon.

Powiązane artykuły

 • ARTYKUŁ

  Filmowanie w rozdzielczości 8K i rozdzielczości 4K z nadpróbkowaniem aparatem EOS R5 firmy Canon

  Podczas pierwszych sesji filmowych z aparatem Canon EOS R5 Martin Bissig i Ivan D’Antonio sprawdzili, w jaki sposób możliwości urządzenia w zakresie rozdzielczości 8K skracają czas filmowania i ułatwiają kreatywną pracę.

 • ARTYKUŁ

  Kobiety w branży filmowej: wejście do środowiska

  Najważniejsze kobiety w branży filmowej mówią o tym, jak się w niej znalazły, i przekazują porady tym, które chcą pójść w ich ślady.

 • ARTYKUŁ

  Pierwsza sesja z kamerą Canon EOS C70

  Jolade Olusanya opowiada o tym, jak użył kamery filmowej EOS z mocowaniem RF firmy Canon do nagrania pięknego filmu o poetce Sophii Thakur.

 • ARTYKUŁ

  EOS C70: nowa kamera filmowa EOS z mocowaniem RF

  Nowe mocowanie, nowa konstrukcja, nowe możliwości… Przekonaj się, jak kompaktowa kamera Super 35mm firmy Canon może rozszerzyć zakres twórczych możliwości.