CANON EOS C70

Możliwość dostosowania

Model EOS C70, zaprojektowany z inspiracji innymi urządzeniami Canon z mocowaniem RF, jest mały i lekki i ma w wiele elementów sterujących, dzięki którym można dostosować się do każdej sytuacji.
Mężczyzna filmujący kamerą EOS C70, kamera filmowa EOS

Kompaktowa, lekka i niezawodna

Kamera EOS C70 ma nową konstrukcję, która obejmuje wielofunkcyjny uchwyt z 3 konfigurowanymi pokrętłami i wielokierunkowym dżojstikiem. Dzięki korpusowi z żywicy poliwęglanowej wzmocnionej włóknem węglowym kamera jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Jej niewielkie rozmiary pozwalają na przymocowanie do dronów, gimbali, uchwytów ręcznych i naramiennych, a także pojazdów i kasków pozwalających na filmowanie z perspektywy pierwszej osoby.

EOS C70, filmowanie z podglądem na ekranie LCD
Dron z kamerą EOS C70, dziewczyna na łące
Dron z profesjonalną kamerą filmową, EOS C70
Mężczyzna filmujący kamerą EOS C70, kamera filmowa EOS

Wbudowane filtry szare

Model EOS C70 ma nowo opracowany, bardzo cienki moduł filtrów szarych, który zoptymalizowano pod kątem krótszego kołnierza mocowania RF.

Ten sterowany elektronicznie system filtrów szarych obsługuje różne stopnie filtracji światła (2/4/6 oraz rozszerzone wartości 8/10), co umożliwia rejestrowanie obrazu z małą głębię ostrości nawet w jasnym świetle.

Mężczyzna trzymający kamerę EOS C70, kamera filmowa EOS, system filtrów szarych
Filtr szary, EOS C70

Solidna zimna stopka

Model EOS C70 ma solidną zimną stopkę, w której można zamontować rączkę lub dodatkową stopkę do podłączania różnych akcesoriów, np. mikrofonu zewnętrznego.

EOS C70 – widok z góry, mocowanie zimnej stopki

Niezależny układ wentylacji komory urządzenia

Model EOS C70 korzysta z odpowiednio przystosowanego, niezależnego układu przepływu powietrza, w który wyposażono wyższe modele kamer Cinema EOS. Ta struktura niezależnej wentylacji sprawia, że strumień powietrza nie dociera bezpośrednio do elementów elektronicznych. Zapobiega ona również przedostawaniu się przedmiotów obcych, np. wody i piasku, do układów elektrycznych. Dzięki temu model EOS C70 świetnie nadaje się do pracy w plenerze.

EOS C70 Ventilation system
System wentylacji kamery EOS C70
Dron z profesjonalną kamerą filmową, EOS C70

POROZMAWIAJ Z NASZYM ZESPOŁEM

Czy chcesz, aby skontaktował się z Tobą przedstawiciel firmy Canon?

Wypełnij krótki formularz poniżej, aby poprosić o kontakt ze strony specjalisty ds. produktów firmy Canon.

Powiązane artykuły

  • ARTYKUŁ

    Filmowanie w rozdzielczości 8K i rozdzielczości 4K z nadpróbkowaniem aparatem EOS R5 firmy Canon

    Podczas pierwszych sesji filmowych z aparatem Canon EOS R5 Martin Bissig i Ivan D’Antonio sprawdzili, w jaki sposób możliwości urządzenia w zakresie rozdzielczości 8K skracają czas filmowania i ułatwiają kreatywną pracę.

  • ARTYKUŁ

    Kobiety w branży filmowej: wejście do środowiska

    Najważniejsze kobiety w branży filmowej mówią o tym, jak się w niej znalazły, i przekazują porady tym, które chcą pójść w ich ślady.