Adapter EF na RF

Canon ADAPTER MOCOWANIA EF-EOS R 0.71x

Adapter EF na RF umożliwia używanie szerokiej gamy obiektywów Canon EF z kamerą EOS C70.

Dane techniczne

 • Powiększenie

  0.71x

 • Niewielki rozmiar

  77,2 × 76,6 × 20,7mm, w przybliżeniu

 • Lekka konstrukcja

  200 g

Canon Camera

ADAPTACJA

Możliwość przystosowania obiektywów EF do użytku z systemem RF Super 35mm

ADAPTER MOCOWANIA EF-EOS R 0.71x umożliwia podłączanie obiektywu EF do mocowania RF, a tym samym korzystanie z szerokiej gamy pełnoklatkowych obiektywów Canon EF w modelu EOS C70.
Canon Camera

KLATKA

Zachowanie kąta widzenia z formatu pełnoklatkowego

Adapter zapewnia taki sam kąt widzenia w przypadku używania obiektywów do urządzeń pełnoklatkowych z matrycą Super 35 mm modelu EOS C70, dostosowując ogniskową o współczynnik 0,71x z formatu pełnoklatkowego do formatu Super 35 mm.
Canon Camera

LORNETKI

Obraz jaśniejszy o jeden stopień

Zmniejszając ogniskową obiektywu, ADAPTER MOCOWANIA EF-EOS R 0.71x zwiększa przepuszczalności światła, co przekłada się na zwiększenie liczby f obiektywu. Na przykład przysłona f/2,8 staje się w przybliżeniu przysłoną f/2,0, co umożliwia fotografowanie w słabym świetle i zmniejsza poziom szumów na obrazie.
Canon Camera

POŁĄCZENIE

Znakomita komunikacja między obiektywem i korpusem

Zachowana jest pełna komunikacja między obiektywami EF a korpusem, w tym obsługa technologii Dual Pixel CMOS AF1 oraz funkcji korygowania jasności brzegów i aberracji chromatycznej. Adapter przesyła również informacje z obiektywu, a dane z niego są wyświetlane na ekranie (liczba f, ogniskowa i metadane obiektywu).
Canon Camera

Konstrukcja bez kompromisów

Dołączone płytki blokujące, zaprojektowane z myślą o niezawodności i trwałości, umożliwiają przymocowanie adaptera do korpusu czterema śrubami. Możesz robić zdjęcia bez obaw – nawet w przypadku korzystania z dużych i ciężkich obiektywów.

Canon Camera

Zarejestruj się

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

WYDARZENIA

Canon Vision

Dołącz do nas 24 września 2020 r. o godzinie 14:00 CEST, aby poznać naszą nową kamerę filmową i szereg innych nowości.

Canon Camera
EOS C70, zawartość pudełka

Zawartość pudełka

 • ADAPTER MOCOWANIA EF-EOS R 0.71x

 • 2 płyty zabezpieczające i 4 śruby

W PEŁNI ZGODNE OBIEKTYWY

Od lipca 2020 r. następujące obiektywy Canon EF są w pełni zgodne z adapterem mocowania EF-EOS R 0.71x. Obiektywy te zapewniają pełną optyczną korekcję, automatyczną regulację ostrości i zgodność metadanych z modelem EOS C70.

Canon ADAPTER MOCOWANIA EF-EOS R 0.71x
Oceny i recenzje

Powiązane produkty

Inne adaptery mocowania RF

Może Cię również zainteresować

 1. Wszystkie dane z wyjątkiem wyraźnie zaznaczonych oparto na standardowych metodach testowania stosowanych przez firmę Canon. Dane mogą zostać zmienione bez powiadomienia.