CANON EOS C70

Nowatorska technologia AF

Model EOS C70 wprowadza następny etap ewolucji naszej uznanej technologii Dual Pixel CMOS AF (DPAF), która teraz działa jeszcze skuteczniej.
EOS C70, Dual Pixel AF

Dual Pixel CMOS Auto Focus

Sercem modelu EOS C70 jest mocowanie RF, które jest doskonałym rozwiązaniem pod względem optycznym, mechanicznym i elektronicznym. Teraz filmowcy mogą korzystać z niezrównanych konstrukcji optycznych, szybszego mechanizmu autofokusa i skuteczniejszej komunikacji miedzy korpusem a obiektywem – wszystko dzięki technologii RF. Dzięki temu rewolucyjnemu systemowi przesyłania danych (RF) technologia DPAF staje się jeszcze bardziej zaawansowana.


Model EOS C70 umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne dostrojenie pracy modułu AF dzięki ustawieniom szybkości i czułości śledzenia obiektów.


Nowo zaprojektowany dotykowy interfejs użytkownika (Direct Touch) umożliwia szybkie sprawdzanie ustawień na ekranie, regulację różnych parametrów oraz uruchamianie/zatrzymywanie nagrywania. Wszystko tylko dotknąć.

Wspomaganie ręcznej regulacji ostrości Dual Pixel

Technologia Dual Pixel CMOS AF oparta na wykrywaniu różnicy faz zapewnia innowacyjne wskazanie graficzne sygnalizujące błędne wyostrzenie (przed obiektem lub za nim). Prostokąt zmienia kolor na zielony, kiedy obiekt jest wyostrzony, co ułatwia obsługę urządzenia i zwiększa precyzję w przypadku ręcznego ustawiania ostrości. Jest to szczególnie przydatne w kontekście wyostrzania bardzo ważnych ujęć nagrywanych w jakości 4K.

EOS C70, Dual Pixel AF
AF z inteligentnym śledzeniem obiektu

EOS iTR AF X (inteligentne śledzenie i rozpoznawanie)

Model EOS C70 używa systemu inteligentnego śledzenia i wykrywania, opartego na algorytmach uczenia głębokiego, dzięki czemu precyzyjnie śledzi twarze, nawet jeśli obiekt odwraca się od aparatu.

AF z priorytetem twarzy / AF tylko z wykrywaniem twarzy

Dzięki współpracy z technologią wykrywania twarzy firmy Canon rozwiązanie Dual Pixel CMOS AF doskonale rozpoznaje twarz i śledzi jej ruch.

Śledzenie twarzy, EOS C70

AF z wykrywaniem

Dzięki technologii Dual Pixel CMOS AF firmy Canon każdy piksel matrycy może być używany zarówno do przetwarzania obrazu, jak i do AF, co oznacza, że AF może rejestrować i śledzić obiekty – takie jak oczy fotografowanego obiektu – zapewniając doskonałą ostrość, nawet przy małej głębi ostrości.

Funkcja AF z wykrywaniem twarzy i oczu w trybach fotografowania w zwolnionym i przyspieszonym tempie (S&F)

Funkcja AF z wykrywaniem twarzy pozwala śledzić twarz danej osoby w kadrze i utrzymywać jej wyostrzenie. Dzięki nowemu oprogramowaniu sprzętowemu funkcje AF z wykrywaniem twarzy i AF z wykrywaniem oczu są teraz dostępne w trybach filmowania w zwolnionym i przyspieszonym tempie, w zakresie od 24 do 120p.

POROZMAWIAJ Z NASZYM ZESPOŁEM

Czy chcesz, aby skontaktował się z Tobą przedstawiciel firmy Canon?

Wypełnij krótki formularz poniżej, aby poprosić o kontakt ze strony specjalisty ds. produktów firmy Canon.

Powiązane artykuły

  • ARTYKUŁ

    Kobiety w branży filmowej: wejście do środowiska

    Najważniejsze kobiety w branży filmowej mówią o tym, jak się w niej znalazły, i przekazują porady tym, które chcą pójść w ich ślady.

  • ARTYKUŁ

    Filmowanie w rozdzielczości 8K i rozdzielczości 4K z nadpróbkowaniem aparatem EOS R5 firmy Canon

    Podczas pierwszych sesji filmowych z aparatem Canon EOS R5 Martin Bissig i Ivan D’Antonio sprawdzili, w jaki sposób możliwości urządzenia w zakresie rozdzielczości 8K skracają czas filmowania i ułatwiają kreatywną pracę.