CANON EOS C70

Nowatorska technologia AF

Model EOS C70 wprowadza następny etap ewolucji naszej uznanej technologii Dual Pixel CMOS AF (DPAF), która teraz działa jeszcze skuteczniej.

Nowatorska technologia AF

EOS C70, Dual Pixel AF

Dual Pixel CMOS Auto Focus

Sercem modelu EOS C70 jest mocowanie RF, które jest doskonałym rozwiązaniem pod względem optycznym, mechanicznym i elektronicznym. Teraz filmowcy mogą korzystać z niezrównanych konstrukcji optycznych, szybszego mechanizmu autofokusa i skuteczniejszej komunikacji miedzy korpusem a obiektywem – wszystko dzięki technologii RF. Dzięki temu rewolucyjnemu systemowi przesyłania danych (RF) technologia DPAF staje się jeszcze bardziej zaawansowana.


Model EOS C70 umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne dostrojenie pracy modułu AF dzięki ustawieniom szybkości i czułości śledzenia obiektów.


Nowo zaprojektowany dotykowy interfejs użytkownika (Direct Touch) umożliwia szybkie sprawdzanie ustawień na ekranie, regulację różnych parametrów oraz uruchamianie/zatrzymywanie nagrywania. Wszystko tylko dotknąć.

Wspomaganie ręcznej regulacji ostrości Dual Pixel

Technologia Dual Pixel CMOS AF oparta na wykrywaniu różnicy faz zapewnia innowacyjne wskazanie graficzne sygnalizujące błędne wyostrzenie (przed obiektem lub za nim). Prostokąt zmienia kolor na zielony, kiedy obiekt jest wyostrzony, co ułatwia obsługę urządzenia i zwiększa precyzję w przypadku ręcznego ustawiania ostrości. Jest to szczególnie przydatne w kontekście wyostrzania bardzo ważnych ujęć nagrywanych w jakości 4K.

EOS C70, Dual Pixel AF
AF z inteligentnym śledzeniem obiektu

EOS iTR AF X (inteligentne śledzenie i rozpoznawanie)

Model EOS C70 używa systemu inteligentnego śledzenia i wykrywania, opartego na algorytmach uczenia głębokiego, dzięki czemu precyzyjnie śledzi twarze, nawet jeśli obiekt odwraca się od aparatu.

AF z priorytetem twarzy / AF tylko z wykrywaniem twarzy

Dzięki współpracy z technologią wykrywania twarzy firmy Canon rozwiązanie Dual Pixel CMOS AF doskonale rozpoznaje twarz i śledzi jej ruch.

Śledzenie twarzy, EOS C70
EOS c70, filmowanie z wykorzystaniem AF

Powiązane artykuły

 • Film making, EOS C70

  ARTYKUŁ

  Kobiety w branży filmowej: wejście do środowiska

  Najważniejsze kobiety w branży filmowej mówią o tym, jak się w niej znalazły, i przekazują porady tym, które chcą pójść w ich ślady.

 • Rowerzysta górski wykonuje akrobacje w powietrzu na tle słońca. Zdjęcie zostało zrobione od dołu, a kadr utworzyły czerwone maki i trawa na zboczu

  ARTYKUŁ

  Filmowanie w rozdzielczości 8K i rozdzielczości 4K z nadpróbkowaniem aparatem EOS R5 firmy Canon

  Podczas pierwszych sesji filmowych z aparatem Canon EOS R5 Martin Bissig i Ivan D’Antonio sprawdzili, w jaki sposób możliwości urządzenia w zakresie rozdzielczości 8K skracają czas filmowania i ułatwiają kreatywną pracę.