CANON EOS C70

Kamera filmowa z mocowaniem RF

Wyposażona w system mocowania RF kamera Cinema EOS C70 zbliża do siebie aparaty DILC i kamery filmowe.

Kamera filmowa z mocowaniem RF

Kamera EOS C70 z obiektywami

Mocowanie o dużej średnicy

To nowe mocowanie RF jest dostępne w modelu EOS C70. Umożliwia filmowcom korzystanie z niezwykłej optyki i wysokiej wydajności, które zapewnia system RF.
EOS C70, mocowanie RF
Mężczyzna trzymający kamerę EOS C70, kamera filmowa EOS
Mężczyzna filmujący kamerą EOS C70, kamera filmowa EOS

System z przesuniętą tylną płaszczyzną ostrości

Krótsza odległość ogniskowa kołnierza, wynosząca około 20 mm (co stanowi mniej niż połowę tej odległości w przypadku lustrzanek cyfrowych), sprawia, że obiektywy znajdują się bliżej płaszczyzny ogniskowania matrycy kamera/aparatu. Dzięki takiemu przesunięciu tylnej płaszczyzny ostrości korpus urządzenia może być bardziej kompaktowy, a system optyczny może zapewniać ostry obraz w całym kadrze.

12-stykowy system przesyłania danych

System komunikacji mocowania RF wykorzystuje kilka kanałów przeznaczonych do obsługi określonych funkcji. Ten rewolucyjny system danych usprawnia współpracę obiektywu i korpusu oraz ich działanie.

Efektem takiego rozwiązania są: płynna regulacja przysłony, szerszy obszar AF, zwiększona precyzja wyostrzania obrazu, bardzo zaawansowana optyczna korekcja i usprawniony stabilizator obrazu.
Obiektyw RF, stabilizator obrazu

Poznaj serię obiektywów RF

Powiązane artykuły

 • Rowerzysta górski wykonuje akrobacje w powietrzu na tle słońca. Zdjęcie zostało zrobione od dołu, a kadr utworzyły czerwone maki i trawa na zboczu

  ARTYKUŁ

  Filmowanie w rozdzielczości 8K i rozdzielczości 4K z nadpróbkowaniem aparatem EOS R5 firmy Canon

  Podczas pierwszych sesji filmowych z aparatem Canon EOS R5 Martin Bissig i Ivan D’Antonio sprawdzili, w jaki sposób możliwości urządzenia w zakresie rozdzielczości 8K skracają czas filmowania i ułatwiają kreatywną pracę.

 • Film making, EOS C70

  ARTYKUŁ

  Kobiety w branży filmowej: wejście do środowiska

  Najważniejsze kobiety w branży filmowej mówią o tym, jak się w niej znalazły, i przekazują porady tym, które chcą pójść w ich ślady.