PROMOCJA

ZATRZYMANE ZAPISANE NIEZAPOMNIANE!

Kup wybrany produkt Canon i skorzystaj z PROMOCJI. Zarejestruj zakup i odbierz do 1500zł.

Jak skorzystać z promocji?

1. Kup produkt/-y objęte promocją w okresie 03.06 – 31.08.2024;
2. Promocja obowiązuje wyłącznie w wybranych sieciach sprzedaży.
3. Wytnij z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny (informacja jak znaleźć numer seryjny i kod EAN znajduje się poniżej). Prześlij kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.
4. Zarejestruj zakup poprzez formularz zgłoszeniowy nie później niż 30 dni od daty zakupu podanej na paragonie lub fakturze.
5. Niniejsza promocja łączy się z innymi okresowymi promocjami Canon. Oznacza to, że możesz zarejestrować zakupiony produkt w niniejszej promocji, jak również w innych trwających promocjach. Sprawdź aktualne promocje.
Pamiętaj!

• Każda osoba/firma może otrzymać zwrot pieniędzy za maksymalnie 1 sztukę każdego produktu objętego promocją (w całym okresie promocji).
• Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu. Nie są objęte promocją produkty pochodzące z rozpakowania oryginalnych zestawów (białe pudełka).
• Promocją objęte są wyłącznie produkty fabrycznie nowe. Promocją nie są objęte produkty pochodzące ze sprzedaży wtórnej (komisowej lub podobnej), jak również zakupione w ramach umowy leasingu.
• W przypadku zestawu (body+obiektyw) rabat promocyjny można otrzymać wyłącznie za produkt główny (body), nawet jeśli obiektyw będący składnikiem zestawu jest na liście produktów objętych promocją.

Kontakt

Formularz kontaktowy:
http://www.canon.pl/support/consumer_products/contact_support/

Infolinia: + 48 22 583 43 07

NEWSLETER

Zainspiruj się, zarejestruj się

Otrzymuj od Canon aktualności, porady i wskazówki fotograficzne oraz informacje o naszych lokalnych wydarzeniach.