Canon 8x25 IS

8x25 IS

Przenośna, lekka lornetka 8x ze stabilizatorem obrazu – idealna podczas podróży, koncertów i wydarzeń sportowych

Korzyści

  • Przenośna i lekka – idealna podczas podróży i różnych wydarzeń
  • 8-krotne powiększenie przybliża Cię do obiektu
  • Niezwykle stabilny obraz dzięki optycznemu stabilizatorowi obrazu
  • Optyka firmy Canon zapewnia wysoką rozdzielczość i wiernie odwzorowane kolory
  • Wyważona konstrukcja zaprojektowana z myślą o łatwym użytkowaniu i komforcie

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon 8x25 IS

Przenośna i lekka, z 8-krotnym powiększeniem


Ta niezwykle kompaktowa, łatwa do przenoszenia lornetka – 12 cm szerokości i jedynie 490 g wagi – z łatwością zmieści się w torbie i zapewni 8-krotne powiększenie w każdym miejscu. Idealna podczas podróży, sztuk teatralnych, koncertów i szerokiej gamy wydarzeń sportowych, kiedy chcesz być bliżej obiektów.

Niezwykle stabilny obraz dzięki optycznemu stabilizatorowi obrazu


Ciesz się niebywale stabilnym obrazem obiektu i używaj lornetki przez długi czas bez utraty komfortu dzięki optycznemu stabilizatorowi obrazu, który szybko i dokładnie przeciwdziała różnym rodzajom ruchów i drgań. Bateria litowa CR123A zapewnia do 6 godzin nieprzerwanej pracy*.

Optyka firmy Canon zapewnia wysoką rozdzielczość i wiernie odwzorowane kolory


Ciesz się wspaniałą jakością, niskim poziomem zniekształceń oraz wysoką rozdzielczością obrazu dzięki precyzyjnej optyce firmy Canon. Soczewki zostały pokryte powłokami Super Spectra, które zapewniają żywe obrazy o wysokim kontraście z wiernym odwzorowaniem kolorów, jednocześnie eliminując niepożądane wewnętrzne odbicia światła powodujące efekty zjawy i flary.

Niezakłócone pole widzenia od krawędzi do krawędzi


Ciesz się pięknym, wyraźnym polem widzenia od krawędzi do krawędzi, zapewnianym przez element optyczny spłaszczający obraz. Wyostrzaj na obiektach oddalonych o zaledwie 3,5 m i ciesz się komfortem, jaki zapewnia odstęp źrenicy wyjściowej o długości 13,5 mm.

Zaprojektowana z myślą o łatwym użytkowaniu, trwałości i komforcie


Duży, centralnie umieszczony przycisk stabilizatora obrazu i płynny pierścień regulacji ostrości umożliwiają łatwe i wygodne sterowanie za pomocą koniuszków palców którejkolwiek z rąk. Lornetka jest wyposażona również w funkcję regulacji dioptrii o +/- 3,0 stopnie, co umożliwia dopasowanie optyki do wzroku, oraz gumowe muszle oczne, które ułatwiają użytkowanie osobom noszącym okulary.

* Testowano zgodnie ze standardami firmy Canon

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon 8x25 IS, jego cechach i możliwościach.