Canon 8x25 IS

Lekka i kompaktowa lornetka z 8-krotnym powiększeniem, która idealnie sprawdzi się podczas codziennej obserwacji ptaków.

Korzyści

 • Przenośna i lekka – idealna podczas podróży i różnych wydarzeń

 • 8-krotne powiększenie przybliża Cię do obiektu

 • Niezwykle stabilny obraz dzięki optycznemu stabilizatorowi obrazu

 • Optyka firmy Canon zapewnia wysoką rozdzielczość i wiernie odwzorowane kolory

 • Wyważona konstrukcja zaprojektowana z myślą o łatwym użytkowaniu i komforcie

Cechy szczegółowe

 • Przenośna i lekka, z 8-krotnym powiększeniem

  Ta niezwykle kompaktowa, łatwa do przenoszenia lornetka – 12 cm szerokości i jedynie 490 g wagi – z łatwością zmieści się w torbie i zapewni 8-krotne powiększenie w każdym miejscu. Idealna podczas podróży, sztuk teatralnych, koncertów i szerokiej gamy wydarzeń sportowych, kiedy chcesz być bliżej obiektów.

 • Niezwykle stabilny obraz dzięki optycznemu stabilizatorowi obrazu

  Ciesz się niebywale stabilnym obrazem obiektu i używaj lornetki przez długi czas bez utraty komfortu dzięki optycznemu stabilizatorowi obrazu, który szybko i dokładnie przeciwdziała różnym rodzajom ruchów i drgań. Bateria litowa CR123A zapewnia do 6 godzin nieprzerwanej pracy*.

 • Optyka firmy Canon zapewnia wysoką rozdzielczość i wiernie odwzorowane kolory

  Ciesz się wspaniałą jakością, niskim poziomem zniekształceń oraz wysoką rozdzielczością obrazu dzięki precyzyjnej optyce firmy Canon. Soczewki zostały pokryte powłokami Super Spectra, które zapewniają żywe obrazy o wysokim kontraście z wiernym odwzorowaniem kolorów, jednocześnie eliminując niepożądane wewnętrzne odbicia światła powodujące efekty zjawy i flary.

 • Niezakłócone pole widzenia od krawędzi do krawędzi

  Ciesz się pięknym, wyraźnym polem widzenia od krawędzi do krawędzi, zapewnianym przez element optyczny spłaszczający obraz. Wyostrzaj na obiektach oddalonych o zaledwie 3,5 m i ciesz się komfortem, jaki zapewnia odstęp źrenicy wyjściowej o długości 13,5 mm.

 • Zaprojektowana z myślą o łatwym użytkowaniu, trwałości i komforcie

  Duży, centralnie umieszczony przycisk stabilizatora obrazu i płynny pierścień regulacji ostrości umożliwiają łatwe i wygodne sterowanie za pomocą koniuszków palców którejkolwiek z rąk. Lornetka jest wyposażona również w funkcję regulacji dioptrii o +/- 3,0 stopnie, co umożliwia dopasowanie optyki do wzroku, oraz gumowe muszle oczne, które ułatwiają użytkowanie osobom noszącym okulary.* Testowano zgodnie ze standardami firmy Canon

Canon 8x25 IS
Oceny i recenzje