Canon 18x50 IS All Weather

18x50 IS All Weather

Lornetka 18x o dużej mocy i na każdą pogodę, wyposażona w precyzyjną optykę firmy Canon i optyczny stabilizator obrazu zapewniająca bardzo wyraźny, stabilny i komfortowy obraz w trudnych warunkach, np. na morzu.

Korzyści

  • Znajdź się 18-krotnie bliżej – z zachowaniem wyjątkowej jakości obraz firmy Canon
  • Zaprojektowana tak, by wytrzymać trudne warunki pogodowe
  • Niebywale stabilne pole widzenia z dużym powiększeniem
  • Wykrywaj obiekty z łatwością dzięki szerokiemu polu widzenia
  • Komfortowa, wytrzymała konstrukcja o wysokiej jakości

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon 18x50 IS All Weather

Znajdź się 18-krotnie bliżej – z zachowaniem wyjątkowej jakości obraz firmy Canon


Wspaniałej jakości lornetka o dużej mocy z 18-krotnym powiększeniem i precyzyjną optyką firmy Canon. Została wyposażona w element optyczny o bardzo niskiej dyspersji (UD), który redukuje aberrację chromatyczną, oraz powłokę Super Spectra zapewniającą żywe obrazy o wysokim kontraście i wiernym odwzorowaniu kolorów.

Zaprojektowana tak, by wytrzymać trudne warunki pogodowe


Ciesz się doskonałym obrazem w trudnych warunkach pogodowych dzięki odporności na warunki atmosferyczne zgodnej z normą JIS 4. Wytrzymała konstrukcja o wysokiej jakości zawiera gumowe elementy wykończenia, dzięki czemu lornetki można używać w najtrudniejszych warunkach i do bardzo wymagających zadań.

Niezwykle stabilny, jasny obraz


Ciesz się niebywale stabilnym obrazem zapewnianym przez technologię stabilizatora obrazu (IS) firmy Canon, która przeciwdziała wielu różnym rodzajom drgań i ruchów lornetki trzymanej w rękach lub używanej w jadących pojazdach lub na łodziach. Ta jasna lornetka została wyposażona w szeroki przedni element optyczny (50 mm średnicy), który zapewnia jasne pole widzenia.

Wykrywaj obiekty z łatwością dzięki szerokiemu polu widzenia


Wykrywaj obiekty z łatwością i ciesz się szerokim pozornym polem widzenia (60,3º) cechującym się wyraźnym i płaskim obrazem o niskim poziomie zniekształceń od krawędzi do krawędzi, zapewnianym przez optykę opartą na pryzmacie Porro II i element optyczny Doublet Field Flattener.

Solidna, a jednocześnie prosta i komfortowa


Zaprojektowana z myślą o komforcie podczas długotrwałego użytkowania, nawet gdy użytkownik nosi okulary przeciwsłoneczne lub korekcyjne. Komfort zapewniają regulowane muszle oczne z dużym odstępem źrenicy wyjściowej (15,0 mm), redukujące efekt „tunelu”.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon 18x50 IS All Weather, jego cechach i możliwościach.