Nowość NEW

Hybrydowy obiektyw RF

Canon RF 35mm F1.4L VCM

Hybrydowy obiektyw do zastosowań fotograficznych i filmowych – naturalny, szeroki kąt widzenia i jasna przysłona f/1,4 sprawiają, że nadaje się do kreatywnej pracy.

Bring your worlds together

Aby robić atrakcyjne zdjęcia i nagrywać kinematograficznej jakości filmy, warto wybrać obiektyw RF 35mm F1.4L VCM, który łączy świat filmu i fotografii. Dzięki pionierskiej technologii firmy Canon i intuicyjnym funkcjom, takim jak specjalny element do sterowania przysłoną w celu nagrywania filmów oraz szybki silnik Nano USM i mechanizm ostrości VCM umożliwiający szybkie i ciche działanie AF, ten szerokokątny, hybrydowy obiektyw stałoogniskowy daje pełną kontrolę i pozwala uwalniać kreatywność podczas tworzenia opowieści.

Poznaj najważniejsze cechy

Zapoznaj się z wyjątkowymi cechami poniżej dzięki interaktywnemu przewodnikowi.

 • Bezproblemowa obsługa multimediów w jednym urządzeniu

  Ogniskowa 35 mm jest idealna do uzyskania odpowiedniej perspektywy. Oddzielny pierścień przysłony umożliwia jej płynne ręczne regulowanie podczas filmowania1, 11-listkowa przysłona zapewnia doskonałą kontrolę nad głębią ostrości, a minimalny efekt zmiany pola widzenia odpowiada za niesamowitą jakość obrazu.

 • Doskonałe efekty twórcze nawet przy słabym oświetleniu.

  Dzięki przysłonie f/1,4, która zapewnia jasny obraz, można fotografować przy słabym oświetleniu. Obiektyw stałoogniskowy pozwala skupić się na obiekcie, a filtry w przedniej i tylnej części zapewniają dodatkową kontrolę podczas tworzenia materiału.

 • Krystalicznie czysty obraz i natychmiastowa precyzja

  Elementy asferyczne i UD z powłokami Super Spectra i ASC zapewniają doskonałą jakość obrazu. Szybki silnik Nano USM w połączeniu z jeszcze szybszym silnikiem cewki głosowej (Voice Coil Motor, VCM2) odpowiada za szybką i precyzyjną regulację ostrości.

 • Wyjątkowa niezawodność i intuicyjna obsługa

  Obudowa obiektywów z serii L mieszcząca wysokiej jakości szklane elementy umożliwia pracę w trudnych warunkach. Powłoka fluorowa zapobiega przywieraniu brudu do przedniego elementu, a specjalny pierścień sterowania obiektywu i konfigurowalny przycisk funkcyjny obiektywu umożliwiają spersonalizowaną kontrolę.

 • Przemyślana, lekka konstrukcja

  Lepsze wyważenie i łatwa obsługa umożliwiają bardziej dynamiczną pracę. Model RF 35mm F1.4L VCM jest lżejszy niż jego poprzednik EF, a jako obiektyw hybrydowy świetnie nadaje się do zamontowania w mniejszym osprzęcie.

Dane techniczne

 • Hybrydowy obiektyw stałoogniskowy 35mm F1.4

  Atrakcyjna, naturalnie wyglądająca szerokokątna perspektywa3 dzięki jasnej przysłonie f/1,4.

 • Płynnie działający pierścień przysłony4

  Z trybem automatycznej blokady przysłony

 • 11-listkowa okrągła przysłona

  Kreatywna kontrola nad efektem bokeh i punktami świetlnymi

 • Elementy asferyczne i niskodyspersyjne UD

  Wysoka jakość obrazu i maksymalna ostrość

 • Silniki VCM i Nano USM

  Płynna, szybka i cicha praca AF

 • Przycisk niestandardowy i pierścień sterowania

  Łatwe zmienianie ustawień aparatu i ich łatwa obsługa

RF 35mm F1.4L VCM

Zawartość opakowania

 • Obiektyw RF 35mm F1.4L VCM

 • Osłona obiektywu EW-73F

 • Pokrowiec na obiektyw LP1219

 • Dekiel na obiektyw E-67 II

 • Dekiel przeciwkurzowy na obiektyw RF

 • Tylny uchwyt filtra

 • Instrukcja obsługi

Canon RF 35mm F1.4L VCM
Oceny i recenzje

 1. Jeśli podczas filmowania z wykorzystaniem mechanizmu AF zostanie użyty pierścień przysłony, regulacja ostrości i wartości przysłony mogą sporadycznie być niespójne w przypadku aparatów z systemu EOS R, które zostały wprowadzone na rynek przed majem 2024 r.
 2. Ważne: silnik VCM w obiektywie RF 35mm F1.4L VCM emituje pole magnetyczne o niskim natężeniu. Wprawdzie korzystanie z urządzenia jest zasadniczo bezpieczne, ale zalecamy skonsultowanie się z lekarzem w przypadku posiadania rozrusznika serca lub innego urządzenia medycznego w celu wyeliminowania wszelkich obaw.
  Gdy obiektyw nie jest podłączony do aparatu lub gdy aparat jest wyłączony, elementy we wnętrzu obiektywu mogą generować dźwięki. Jest to normalne i nie stanowi nieprawidłowego działania. Niewielkie ruchy podczas transportu nie mają wpływu na skuteczność pracy.
 3. W przypadku używania z aparatami z systemu Canon EOS R wyposażonymi w funkcję cyfrowego korygowania dystorsji.
 4. Pierścień przysłony jest nieaktywny w przypadku robienia zdjęć z użyciem obiektywu z aparatami z systemu EOS R, które zostały wprowadzone na rynek przed majem 2024 r.
 5. Mimo że obiektyw jest odporny na kurz i wodę, nie może całkowicie zapobiec przedostawaniu się kurzu i kropelek wody do wnętrza.
 6. Wszystkie dane z wyjątkiem wyraźnie zaznaczonych oparto na standardowych metodach testowania stosowanych przez firmę Canon.
 7. Dane mogą zostać zmienione bez powiadomienia.