How to print yourself a happy Halloween

HALLOWEENOWE RĘKODZIEŁO

Jak wydrukować elementy i zadbać o udane Halloween

Odkryj niezwykle możliwości samodzielnego, łatwego tworzenia dekoracji, kostiumów i wielu innych elementów. Wystarczy do tego natchnienie, papier i drukarka PIXMA. Wybierz projekt, który Cię zainspirował, pobierz szablon, wydrukuj go na zalecanym papierze i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zorganizować spektakularne Halloween.

Udekoruj dom na Halloween

Decorate your home for Halloween
Zabawne i przerażające dekoracje na Halloween.

Zadbaj o odpowiednią atmosferę dzięki ciekawym i łatwym do realizacji pomysłom: baner Udanego Halloween, papierowy lampion przypominający dynię i halloweenowe karty.

Get Inspired Halloween
Dodawaj swoje zdjęcia i swój tekst do prac korzystając z aplikacji Creative Park.

Dzieci z przyjemnością przygotują halloweenowe worki, które idealnie nadają się do zbierania słodyczy. Więcej motywów tematycznych do wydrukowania dla całej rodziny znajduje się na stronie Creative Park lub w aplikacji*.

Przygotuj kostium na Halloween (przerażająca maska na twarz i koszulka)

Get Inspired Halloween mask DYI
To naprawdę prosta sprawa.

Tworzenie własnych kostiumów to czysta przyjemność. Najpierw maska na twarz. Jeśli masz papier Canon MP-101 Matt Photo Paper lub Plus Glossy II, pobierz szablon maski przypominającej dynię (osoby o większe brawurze mogą wybrać Frankensteina lub czarownicę). Wydrukuj wybrany szablon. Po wycięciu wzoru – w tym otworów na oczy – zamocuj gumowe tasiemki po obu stronach z dziurkami. Użyj kleju lub taśmy samoprzylepnej.

Get Inspired Halloween CNT

Chcesz założyć przerażającą koszulkę? Wystarczy wykonać pięć czynności. Przygotuj naprasowankę do ciemnych tkanin, wzór, czarną koszulkę wykonaną w co najmniej 50% z bawełny i żelazko, a następnie postępuj zgodnie z tymi instrukcjami.

Udekoruj paznokcie na Halloween

Creative Halloween nail stickers.
Halloweenowe naklejki na paznokcie.

W tym roku wystąp w nowym przebraniu i zobacz zachwyt w oczach osób, którym powiesz „To moje dzieło”. Jeśli masz drukarkę serii PIXMA TS8350 oraz obraz lub wzór, który Ci się podoba, możesz udekorować swoje paznokcie.

Potrzebne będą drukowane naklejki na paznokcie oraz aplikacja Canon Nail Sticker Creator dla systemu Android lub iOS. Na tej stronie możesz wybrać (lub stworzyć własny) upiorny projekt. Gotowe dekoracje możesz wydrukować i nałożyć na paznokcie.

Get Inspired Halloween CNT

Uwolnij swoją kreatywność przy okazji Halloween.

Drukarki zgodne z aplikacją Creative Park.

Powiązane artykuły
Reimagine your wardrobe

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Odmień swoją garderobę

Koszulki z napisem, spersonalizowane torby… Prosty przewodnik po drukowaniu na tkaninach.

Tis the season to be creative - six things you can make yourself this Christmas using your printer

RĘKODZIEŁO Z DRUKARKI

Nastał sezon na kreatywną pracę – sześć rzeczy, które możesz zrobić w te święta, korzystając z drukarki

Bądź kreatywny i twórz własne prezenty świąteczne, dekoracje i gry. Wszystkie szablony można pobrać bezpłatnie i wydrukować.

Printer fun for everyone

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Zabawa z drukarką dla każdego

Sześć sposobów na zaktywizowanie rodziny oraz uatrakcyjnienie domu i sprzętu dzięki drukarce PIXMA.

Powiązane produkty

Powiązane produkty

Powiązane produkty

Powiązane artykuły

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz między innymi porady jak wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, aby móc realizować swoje pomysły.

Wróć do wszystkich wskazówek i technik