TWÓRCZE DRUKOWANIE

Personalizuj swoje gadżety za pomocą drukowanych naklejek

Pokaż swoją kreatywność i spersonalizuj smartfon, laptop oraz inne urządzenia, korzystając z drukarek przenośnych firmy Canon.
Urządzenia Canon SELPHY Square QX10, Canon Zoemini 2 i Canon Zoemini S2 leżą na białym materiale w otoczeniu innych urządzeń, takich jak telefony, słuchawki i laptop, ozdobionych naklejkami ze zdjęciami.

Zawsze mamy w pobliżu swoje urządzenia. Niezależnie od tego, czy przewijamy treści na smartfonie, aby szybciej upłynął czas podróży autobusem, pracujemy na laptopie w kawiarni, lub spędzamy leniwy poranek, oglądając ulubiony program streamingowy na tablecie, gadżety stały się częścią nas, więc warto, aby odzwierciedlały naszą osobowość.

Być może właśnie wybierasz się na studia i chcesz otoczyć się zdjęciami przyjaciół, a może chcesz udekorować laptopa motywującymi komunikatami, które zainspirują Cię za każdym razem, gdy go włączysz. Zamiast nosić nudne urządzenie i typowy tablet lub wydawać pieniądze na etui na smartfona, które nie odzwierciedla określonego stylu, można spersonalizować urządzenia w celu ukazania swojej osobowości. Można skorzystać z ulubionych kolorów, wspomnień z podróży, grupowych selfie lub inspirujących cytatów. Ułatwia to również identyfikację urządzenia i może być przyczyną nawiązania rozmowy.

Gama kompaktowych drukarek firmy Canon umożliwia szybkie i łatwe drukowanie bezpośrednio ze smartfona, a wybór papierów samoprzylepnych umożliwia tworzenie naklejek i spersonalizowanych etykiet w kilka sekund i umieszczanie ich bezpośrednio na urządzeniach.

Kobieta w fioletowej bluzie trzyma smartfon, aby zrobić autoportret. Obok niej stoi uśmiechnięta kobieta w ciemnoniebieskiej bluzie.

Inspiracja może pojawić się w każdej chwili, a dzięki gamie przenośnych drukarek firmy Canon możesz robić selfie w podróży, personalizować je w aplikacji Canon Print, drukować je na papierze z naklejkami i udekorować nimi swoje urządzenia – wszystko w kilka minut.

1. Wybierz wzór

Urządzenie Canon SELPHY Square QX10 leży na stole i drukuje zdjęcie z wakacji. Obok niego dłonie wygładzają naklejkę na laptopie. Po drugiej stronie widać smartfon z wyświetloną aplikacji SELPHY Print Layout.

Nie możesz znaleźć odpowiedniej osłony smartfona lub laptopa? Zaprojektuj własny wzór i wydrukuj go błyskawicznie na przenośnej drukarce firmy Canon – w wybranym stylu i bez zbędnego oczekiwania.

Twoje projekty mogą się różnić w zależności od tego, co personalizujesz. Laptop ma więcej miejsca niż smartfon, więc zastanów się, czy chcesz wybrać indywidualny obraz – zdjęcie grupowe, urocze zdjęcie psa, czy wyjątkowo dobre selfie – czy kolekcję zdjęć, które można przekształcić w kolaż. Drukarka Canon SELPHY Square QX10 drukuje kwadratowe odbitki z obramowaniem umożliwiającym umieszczenie napisu. Idealnie sprawdzą się one w przypadku większych urządzeń, takich jak laptop lub tablet. Urządzenia z serii Canon Zoemini obsługują dwa rodzaje papieru do naklejek: prostokątny i mniejszy, okrągły, który idealnie nadaje się do personalizacji słuchawek i smartfonów.

2. Edytuj zdjęcia

Kobieta w filetowej bluzie korzysta z aplikacji Canon Printing, aby dostosować swoje zdjęcia. Na stole obok smartfona leży urządzenie Canon Zoemini S2.

Obie serie drukarek przenośnych mają swoją aplikację, która zapewnia wiele opcji twórczej pracy z projektami – mogą to być kolaże, kafelki, rysunki, filtry, ramki itp. Dzięki temu można dodawać osobiste akcenty przed wydrukowaniem i przyklejeniem dekoracji.

Każdy projekt można spersonalizować na wiele sposobów. Dzięki aplikacjom firmy Canon do fotografowania i drukowania możesz przed wydrukowaniem wypróbować w telefonie różne opcje.

Urządzenia Canon SELPHY Square QX10 i SELPHY CP1500 są zgodne z aplikacją Canon SELPHY Photo Layout, która umożliwia eksperymentowanie z układami i wykończeniami. Aplikacja zapewnia też szablony układu wielu zdjęć, dzięki którym można umieścić kilka obrazów na jednej naklejce, a następnie wyciąć je, aby utworzyć mniejsze elementy dekoracyjne.

Urządzenia z serii Canon Zoemini są zgodne z aplikacją Canon Mini Print, która umożliwia kreatywną pracę dzięki filtrom, ramkom, naklejkom i rysunkom, a także narzędziom do tworzenia kolaży i kafelków.

Canon Zoemini S2 to aparat fotograficzny i drukarka natychmiastowa. Wbudowane lusterko do selfie i lampa pierścieniowa sprawią, że zdjęcia wyglądają idealnie, ale nadal można modyfikować je w aplikacji Canon Mini Print.

3. Wybierz samoprzylepny papier fotograficzny firmy Canon i drukuj

Dłonie trzymają mały arkusz z dwiema okrągłymi naklejkami i odklejają jedną z nich. Za nimi na stole – w otoczeniu innych zdjęć – leży aparat Canon Zoemini S2.

Dzięki łączności Bluetooth do drukarki z serii Canon Zoemini można podłączyć smartfon w celu natychmiastowego drukowania projektów – nawet w podróży.

Dłonie trzymają smartfon. Na ekranie widać zdjęcie z białą ramką, a w tle – na stole – leży drukarka Canon SELPHY Square QX10.

Drukarka Canon SELPHY Square QX10 łączy się z telefonem przez sieć Wi-Fi. Zdjęcie można wydrukować w zaledwie 43 sekundy, dzięki czemu obraz z mediów społecznościowych błyskawicznie może znaleźć się na obudowie laptopa.

Następnie wybierz papier lub naklejki do wykorzystania i załaduj nośnik do przenośnej drukarki. Seria Canon Zoemini wykorzystuje papier fotograficzny Canon ZINK™. Wydruki nie mają obramowania, a ponadto są samoprzylepne oraz odporne na działanie wody i rozdarcia. Papier można przycinać do dowolnego kształtu i rozmiaru. Można też wypróbować wstępnie przycięte okrągłe naklejki. To bezproblemowy sposób na drukowanie miniaturowych naklejek. Można zrobić selfie z zaprzyjaźnioną osobą i w ciągu kilku sekund przygotować naklejkę na etui do smartfona.

Canon SELPHY Square QX10 wykorzystuje papier z obramowaniem umożliwiającym dodanie tekstu, np. daty, nazwy czy inspirującego cytatu. Większa drukarka Canon SELPHY CP1500 umożliwia drukowanie w różnych formatach, w tym na miniaturowych naklejkach i naklejkach o wielkości karty kredytowej. Jeśli chcesz drukować z innego urządzenia, drukarkę SELPHY CP1500 możesz podłączyć za pomocą przewodu USB. Wystarczy załadować papier, a wydruki pojawią się po kilku sekundach.

Ponadto papier fotograficzny ZINK™ i gamę papierów samoprzylepnych SELPHY można usunąć bez śladu, więc jeśli znudzisz się swoim projektem, usuń go i rozpocznij od nowa.

4. Przyklej i pokaż światu

Kobieta z czarnymi, kręconymi włosami uśmiecha się podczas przyklejania na laptopie zdjęć wydrukowanych na drukarce Canon SELPHY Square QX10.

Dodanie fotograficznych dekoracji do laptopa ułatwia przywoływanie wspomnień – wejścia na górski szczyt, szalonego spotkania absolwentów czy spotkania z ukochaną osobą. Zdjęcia wywołujące uśmiech na twarzy uprzyjemniają każdy dzień.

Kobieta w fioletowej bluzie uśmiecha się, kładąc ręce na słuchawkach założonych na głowę. Na słuchawkach widać naklejki fotograficzne, które uatrakcyjniają wygląd sprzętu.

Urządzenia mogą odzwierciedlać indywidualny styl, a nawet pasować do ulubionego stroju. Dzięki temu można wyrazić swoją osobowość i wyróżnić się na tle innych osób.

Nadszedł czas, aby oderwać warstwę ochronną i nakleić wydruk na smartfon lub inne urządzenie. Przydatne będzie wyczyszczenie powierzchni, aby mieć pewność, że jest gładka i czysta. Ostrożnie oderwij warstwę ochronną i naklej wydruk jednym wolnym ruchem. Na tym etapie może przydać się linijka, która ułatwi równe, stopniowe odklejenie i naklejenie wzoru.

Jeśli gadżety będą wyglądać dobrze, na pewno znajdziesz inne rzeczy, które warto spersonalizować. Jeśli smartfon ma nowy wygląd, możesz zaprojektować dekorację słuchawek, aby całość do siebie pasowała. Możesz nawet personalizować urządzenia pod kątem uroczystości lub wydarzenia – na przykład urodzin lub festiwalu. Możesz skoordynować projekty ze znajomymi lub postawić na indywidualny wygląd. Cały proces jest szybki i łatwy, a możliwości są nieograniczone.

Autorzy: Kat Halstead i Angela Nicholson

Powiązane produkty

Powiązane artykuły