Aparaty kompaktowe dla podróżnika

Niezależnie od celu podróży, czy jest to krótki urlop w mieście czy wyprawa na safari, firma Canon oferuje najlepsze aparaty podróżnicze. Niewielkie i lekkie aparaty są wyposażone w funkcje umożliwiające uwiecznianie i udostępnianie, w najwyższej jakości, wszystkich wspomnień z urlopów i podróży. Obiektywy o dużym zoomie pozwalają uchwycić najlepsze ujęcia najciekawszych sytuacji, GPS rejestrują miejsce wykonania każdego zdjęcia, a łączność Wi-Fi umożliwia udostępnianie ich w domu.

Na safari

Podczas safari, aparat podróżniczy z mocnym zoomem umożliwia wykonywanie zdjęć zwierząt w bezpiecznej odległości z zachowaniem wielu, imponujących szczegółów. Nasze aparaty hybrydowe z bardzo mocnym zoomem, dysponują silnym zbliżeniem optycznym oraz inteligentną stabilizacją obrazu, która utrzymuje ostrość zdjęć i stabilność filmów. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas fotografowania ultraszerokokątnych krajobrazów, jak i obrazów przyrody w dużym powiększeniu.

Urlop w mieście

Wysokiej klasy aparaty kompaktowe pozwalają uchwycić prawdziwą esencję miasta — architekturę, życie ulicy, bary i kawiarnie. Nasze aparaty mieszczą profesjonalną jakość w kieszeni i wykonują doskonałe zdjęcia w każdym świetle, dzięki takim rozwiązaniom, jak HS System, obiektywy o dużym otworze przysłony i pełna kontrola kreatywna. Łączność Wi-Fi pozwala łatwo udostępniać zdjęcia.

Urlop z rodziną

Podczas rodzinnego urlopu, niezależnie od obranego celu podróży, potrzebny jest łatwy w obsłudze aparat podróżniczy i jednocześnie wystarczająco wszechstronny, aby uwiecznić każdą sytuację — od dynamicznych zdjęć dzieci, zdjęć grupowych, po wspaniałe krajobrazy i fantastyczne zachody słońca. Aparaty kompaktowe Canon z super zoomem pozwalają być blisko każdej sytuacji, a zastosowane rozwiązania, takie jak inteligentna stabilizacja obrazu i Smart Auto, pozwalają rodzinie w łatwy sposób uwieczniać cenne wspomnienia w najdrobniejszych szczegółach.

Odkrywanie świata

Podróżując dookoła świata odkrywamy nowe miejsca i kultury. Lekki i niewielki aparat podróżniczy umożliwi nam uwiecznienie każdej niezapomnianej chwili w zadziwiającej jakości. Doskonałe parametry optyczne w małej i lekkiej obudowie, śledzenie GPS i łączność Wi-Fi, pozwalają łatwo dzielić się zdjęciami z rodziną i znajomymi w domu. Wszystkie te elementy potwierdzają słuszność wyboru naszych aparatów kompaktowych z super zoomem, do fotograficznego dokumentowania naszych wielkich wypraw.

Wspólne podróże i specjalne okazje

Aparat kompaktowy IXUS pozwala na bezproblemowe wykonywanie świetnych zdjęć podczas chwil spędzanych wspólnie z rodziną i znajomymi. Łatwe w noszeniu i proste w użytkowaniu aparaty Canon zapewniają doskonałe efekty w każdej sytuacji. Wyposażenie w łączność Wi-Fi umożliwia łatwe i szybkie udostępnianie zdjęć ze szczególnych okazji za pomocą smartfonu.

Aktywny urlop z przygodą

Nasz wytrzymały, odporny na wodę, mróz i wstrząsy aparat, został wyposażony w moduł GPS do rejestrowania miejsca wykonania każdego zdjęcia. To doskonały sposób na uwiecznianie aktywnych przygód, takich jak pływanie z rurką, nurkowanie z butlą, jazda na nartach lub wspinaczka. Zabezpieczenie przed piaskiem i zachlapaniem, sprawia, że aprat idealnie sprawdza się na plaży czy basenie. Dodanie zgodnej obudowy wodoodpornej pozwala na zabezpieczenie aparatu przed wodą.

Technologie podróżne

Optyka i stabilizacja obrazu

Optyka i inteligentna stabilizacja obrazu firmy Canon

Wysokiej jakości optyka i inteligentna stabilizacja obrazu firmy Canon, która automatycznie redukuje drgania aparatu, zapewnia ostre, wyraźne zdjęcia przy maksymalnym powiększeniu lub z ręki przy słabym oświetleniu.

Rozwiązanie HS System

Rozwiązanie HS System

Rozwiązanie HS System zapewnia doskonałe zdjęcia w każdej sytuacji i doskonale sprawdza się przy słabym oświetleniu, co ułatwia rejestrowanie z ręki nastroju plaż o zachodzie słońca, kolacji przy świecach lub ulic woeczorową porą.

GPS

GPS

Aparaty kompaktowe firmy Canon z dedykowaną łącznością GPS lub GPS przez urządzenie przenośne dodają do każdego pliku ze zdjęciem lub filmem znacznik miejsca, co pozwala śledzić miejsca wykonania.

Wi-Fi

Wi-Fi

Aparaty z Wi-Fi zapewniają bezproblemową łączność ze smartfonami i tabletami, umożliwiając szybkie i bezpieczne udostępnianie zdjęć z urlopu poprzez hotelową sieć Wi-Fi.

Filmy w jakości HD

Filmy w jakości HD

Nagrywaj doskonale płynne filmy w jakości HD lub Full HD albo wybierz aparat rejestrujący obraz 60p w celu uzyskania najwyższej jakości.

Tryb Smart Auto

Tryb Smart Auto

Najdoskonalszy automatyczny tryb fotografowania, Smart Auto wykorzystuje wiele inteligentnych technologii, które zapewniają bezproblemowe fotografowanie i zadziwiające efekty.

Akcesoria podróżne

Zapasowy akumulator

Dodatkowy akumulator pozwala kontynuować fotografowanie.

Obudowy wodoodporne

Obudowa wodoodporna pozwala wykonywać zdjęcia pod wodą do głębokości 40 m, zapewnia łatwy dostęp do wszystkich przełączników i chroni aparat przed piaskiem, śniegiem i dziećmi.

Torby podróżne

Torba podróżna ma wiele kieszeni i miejsce na aparat, akcesoria i dokumenty podróżne oraz uniwersalny pasek. Dla każdego aparatu dostępne są także odpowiednie miękkie futerały.