eos 700d sample

Lustrzanki cyfrowe EOS dla początkujących

Zrób pierwsze kroki w świecie fotografii EOS i odkryj doskonałą jakość obrazu i niezliczone możliwości tworzenia.

To początek Twojej przygody

Nasze podstawowe modele lustrzanek cyfrowych umożliwiają rozpoczęcie przygody z fotograficznym systemem EOS. Pozwól, że znajdziemy dla Ciebie optymalny aparat, dzięki któremu będziesz tworzyć wysokiej jakości zdjęcia i korzystać z niezliczonych możliwości kreatywnej pracy.

* 250D (czarny/srebrny) to najlżejszy model spośród wszystkich lustrzanek cyfrowych z matrycą APS-C i ruchomym monitorem LCD. Z akumulatorem i kartą pamięci zgodnie z zaleceniami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association. Stan na 9 kwietnia 2019 r. (według rozpoznania firmy Canon).

Polecane produkty

EOS 250D

EOS 250D

Najlżejsza na świecie lustrzanka cyfrowa z ruchomym ekranem*, procesorem Canon DIGIC 8, obsługą filmów 4K i funkcją twórczego wspomagania.

Przekonaj się

EOS 250D with optical viewfinder

Inne produkty z tej serii

Home & Photo Printers_PIXMA_MG7750 open


Nie wiesz, który model wybrać?

Skorzystaj z wyszukiwarki aparatów i znajdź aparat fotograficzny dla siebie.

Znajdź aparat

Potęga kreatywności

Lustrzanka cyfrowa może zmienić zwykłe zdjęcia w coś o wiele bardziej twórczego. Efekty płytkiej ostrości skupiają uwagę na obiekcie, a połączenia efektów filtrów kreatywnych sprawią, że fotografia będzie się wyróżniać.

Tryb zaawansowanej automatyki ujęć

Ułatw sobie pracę dzięki trybowi Inteligentna scena auto firmy Canon, który dobiera właściwe ustawienia aparatu pod kątem fotografowanego obiektu, zapewniając świetnie wyglądające obrazy i pozwalając Ci skupić się na kreatywnej pracy.

Scene Intelligent Auto

Gotowy do działania

Zawsze będziesz w stanie zrobić ciekawe zdjęcie dzięki szybkiej pracy i reakcji urządzenia, intuicyjnemu sterowaniu za pomocą ekranu dotykowego i wizjerowi optycznemu ułatwiającemu kadrowanie. Z łatwością śledź i rejestruj poruszające się obiekty dzięki inteligentnemu systemowi autofokusu i trybowi zdjęć seryjnych.

Ready for action

Filmy EOS i migawki wideo

Nagrywaj filmy o charakterystyce filmowej. Zachowuj ostrość filmowanego obiektu i piękne rozmycie tła dzięki technologiom Dual Pixel CMOS AF i Hybrid CMOS AF. Używaj trybu migawek wideo, aby rejestrować 2-, 4- lub 8-sekundowe klipy i łączyć je w wysokiej jakości materiał filmowy.

EOS Movies and Video Snapshot
Użyto EOS 100D
  • f/5.0
  • 1/320
  • 100

Wsparcie i inspiracje

Zmień obiektyw i sposób patrzenia na świat dzięki systemowi EOS. Zyskaj wszystkie niezbędne wskazówki, korzystając z poradników EOS.

Nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym aparacie.

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

Zarejestruj się

* 250D (czarny/srebrny) to najlżejszy model spośród wszystkich lustrzanek cyfrowych z matrycą APS-C i ruchomym monitorem LCD. Z akumulatorem i kartą pamięci zgodnie z zaleceniami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association. Stan na 9 kwietnia 2019 r. (według rozpoznania firmy Canon).