Lustrzanki cyfrowe EOS dla początkujących

Zrób pierwsze kroki w świecie fotografii EOS i odkryj doskonałą jakość obrazu i niezliczone możliwości tworzenia.
Canon Camera

Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni aparat Canon

Nasza interaktywna wyszukiwarka obiektywów pozwala przejrzeć całą gamę obiektywów i wybrać produkt najlepiej dopasowany do użytkownika i jego aparatu EOS.

To początek Twojej przygody

Nasze podstawowe modele lustrzanek cyfrowych umożliwiają rozpoczęcie przygody z fotograficznym systemem EOS. Pozwól, że znajdziemy dla Ciebie optymalny aparat, dzięki któremu będziesz tworzyć wysokiej jakości zdjęcia i korzystać z niezliczonych możliwości kreatywnej pracy.

Polecane produkty

EOS 250D

Najlżejsza na świecie lustrzanka cyfrowa z ruchomym ekranem*, procesorem Canon DIGIC 8, obsługą filmów 4K i funkcją twórczego wspomagania.

Canon Camera

Inne produkty z tej serii

Potęga kreatywności

Lustrzanka cyfrowa może zmienić zwykłe zdjęcia w coś o wiele bardziej twórczego. Efekty płytkiej ostrości skupiają uwagę na obiekcie, a połączenia efektów filtrów kreatywnych sprawią, że fotografia będzie się wyróżniać.

 • Filtry twórcze

  Nadaj swoim zdjęciom indywidualny charakter dzięki filtrom kreatywnym, takim jak Aparat-zabawka, Miniatura i inne.

 • Kreatywna kontrola

  Twórz zadziwiające obrazy, sterując parametrami aparatu w takim zakresie, w jakim chcesz – dzięki wyborowi trybów podstawowych i twórczych.

 • Aparaty firmy Canon do tworzenia wideoblogów

  Kto Cię obserwuje? Zwiększ liczbę obserwujących Cię osób dzięki doskonałym materiałom nagranym aparatem Canon, który przypadnie do gustu każdemu vlogerowi.

Tryb zaawansowanej automatyki ujęć

Ułatw sobie pracę dzięki trybowi Inteligentna scena auto firmy Canon, który dobiera właściwe ustawienia aparatu pod kątem fotografowanego obiektu, zapewniając świetnie wyglądające obrazy i pozwalając Ci skupić się na kreatywnej pracy.

Canon Camera
Canon Camera

Gotowy do działania

Zawsze będziesz w stanie zrobić ciekawe zdjęcie dzięki szybkiej pracy i reakcji urządzenia, intuicyjnemu sterowaniu za pomocą ekranu dotykowego i wizjerowi optycznemu ułatwiającemu kadrowanie. Z łatwością śledź i rejestruj poruszające się obiekty dzięki inteligentnemu systemowi autofokusu i trybowi zdjęć seryjnych.

Filmy EOS i migawki wideo

Nagrywaj filmy o charakterystyce filmowej. Zachowuj ostrość filmowanego obiektu i piękne rozmycie tła dzięki technologiom Dual Pixel CMOS AF i Hybrid CMOS AF. Używaj trybu migawek wideo, aby rejestrować 2-, 4- lub 8-sekundowe klipy i łączyć je w wysokiej jakości materiał filmowy.

Canon Camera

Wsparcie i inspiracje

Zmień obiektyw i sposób patrzenia na świat dzięki systemowi EOS. Zyskaj wszystkie niezbędne wskazówki, korzystając z poradników EOS.

 1. Nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym aparacie.

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.
 1. * EOS 250D (czarny/srebrny) to najlżejszy model spośród wszystkich lustrzanek cyfrowych z matrycą APS-C i ruchomym monitorem LCD. Z akumulatorem i kartą pamięci zgodnie z zaleceniami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association. Stan na 9 kwietnia 2019 r. (wg rozpoznania firmy Canon).