eos 700d sample

Lustrzanki cyfrowe EOS dla początkujących

Zrób pierwsze kroki w świecie fotografii EOS i odkryj doskonałą jakość obrazu i niezliczone możliwości tworzenia.

To początek Twojej przygody

Nasze podstawowe modele lustrzanek cyfrowych umożliwiają rozpoczęcie przygody z fotograficznym systemem EOS. Pozwól, że znajdziemy dla Ciebie optymalny aparat, dzięki któremu będziesz tworzyć wysokiej jakości zdjęcia i korzystać z niezliczonych możliwości kreatywnej pracy.

Polecane produkty

Boy stares out of bus window, showing depth of field

EOS 2000D

Twórz znakomite zdjęcia o rozdzielczości 24,1 megapiksela i filmy Full HD. Uwolnij kreatywność dzięki tej atrakcyjnej i łatwej w obsłudze lustrzance cyfrowej.

Przekonaj się

Boy stares out of bus window, showing depth of field

EOS 4000D

Ten łatwy w obsłudze aparat EOS z matrycą o rozdzielczości 18 megapikseli zapewnia zdjęcia o jakości typowej dla lustrzanek cyfrowych i atrakcyjne filmy Full HD.

Przekonaj się

Close-up portrait of girl in red t-shirt, lush green background
Użyto EOS 4000D
  • f/2.0
  • 1/640
  • 0

Inne produkty z tej serii

Home & Photo Printers_PIXMA_MG7750 open


Nie wiesz, który model wybrać?

Skorzystaj z wyszukiwarki aparatów i znajdź aparat fotograficzny dla siebie.

Znajdź aparat

Potęga kreatywności

Lustrzanka cyfrowa może zmienić zwykłe zdjęcia w coś o wiele bardziej twórczego. Efekty płytkiej ostrości skupiają uwagę na obiekcie, a połączenia efektów filtrów kreatywnych sprawią, że fotografia będzie się wyróżniać.

Tryb zaawansowanej automatyki ujęć

Ułatw sobie pracę dzięki trybowi Inteligentna scena auto firmy Canon, który dobiera właściwe ustawienia aparatu pod kątem fotografowanego obiektu, zapewniając świetnie wyglądające obrazy i pozwalając Ci skupić się na kreatywnej pracy.

Scene Intelligent Auto

Gotowy do działania

Zawsze będziesz w stanie zrobić ciekawe zdjęcie dzięki szybkiej pracy i reakcji urządzenia, intuicyjnemu sterowaniu za pomocą ekranu dotykowego i wizjerowi optycznemu ułatwiającemu kadrowanie. Z łatwością śledź i rejestruj poruszające się obiekty dzięki inteligentnemu systemowi autofokusu i trybowi zdjęć seryjnych.

Ready for action

Filmy EOS i migawki wideo

Nagrywaj filmy o charakterystyce filmowej. Zachowuj ostrość filmowanego obiektu i piękne rozmycie tła dzięki technologiom Dual Pixel CMOS AF i Hybrid CMOS AF. Używaj trybu migawek wideo, aby rejestrować 2-, 4- lub 8-sekundowe klipy i łączyć je w wysokiej jakości materiał filmowy.

EOS Movies and Video Snapshot

Wsparcie i inspiracje

Zmień obiektyw i sposób patrzenia na świat dzięki systemowi EOS. Zyskaj wszystkie niezbędne wskazówki, korzystając z poradników EOS.

Nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym aparacie.