Rozwiązania

Hybrydowa praca i mobilność

Skuteczna praca hybrydowa musi cechować się tym samym poziomem wydajności, współpracy i bezpieczeństwa, niezależnie od miejsca, w którym się odbywa. Zapoznaj się z informacjami o tym, w jaki sposób Canon może w tym pomóc.
Pobierz prezentację
Ilustracja w komiksowym stylu przedstawiająca trzy dorosłe osoby z okładki Hybrid in Action

Wprowadzenie

Rozwiązania firmy Canon do obsługi pracy hybrydowej

Umożliwiaj pracownikom wydajną i bezpieczną pracę grupową na dowolnych urządzeniach – od prostego skanowania i drukowania po skomplikowane przepływy pracy. Niezależnie od tego, czy praca odbywa się w biurze, w domu czy w podróży, zespół będzie mieć narzędzia umożliwiające osiąganie sukcesów.
Ilustracja przedstawiająca mężczyznę patrzącego na smartfon w plenerze

Przewodnik po hybrydowym modelu działalności

Praca hybrydowa w praktyce

Dostosowanie modelu działania do pracy hybrydowej nie jest łatwe. Jednak odpowiednio zorganizowana praca hybrydowa może być korzystna dla wszystkich – firmy zyskują na wydajności, a pracownicy mają większą swobodę pracy.

Dowiedz się, jak zapewnić swojej firmie narzędzia umożliwiające stawienie czoła wyzwaniom związanym z pracą hybrydową – od umów z klientami po wdrażanie pracowników i obsługę płatności.

Trendy dotyczące pracy hybrydowej

 • PwC

  87%

  pracowników twierdzi, że biuro jest ważnym elementem współpracy z członkami zespołu

 • Capgemini

  60%

  organizacji odnotowało w III kwartale 2020 r. wzrost wydajności dzięki pracy zdalnej

 • Gartner

  82%

  przedstawicieli firm deklaruje, że pozwoliliby swoim pracownikom na pracę z domu w uzgodnionym zakresie czasu

Przyszłość pracy

Na infografice przedstawiającej trendy dotyczące pracy hybrydowej można znaleźć informacje o środowiskach, zachowaniach i oczekiwaniach, które będą kształtować przyszłość pracy – od biur firmowych i domowych po biura mobilne i społecznościowe.

Korzyści

KORZYŚCI DOTYCZĄCE PRACY HYBRYDOWEJ Z FIRMĄ CANON

Dla organizacji:
Zdjęcie młodej kobiety pracującej na laptopie w kawiarni
 • Efektywniejsza współpraca i mobilność

  Możesz drukować, przechwytywać, otwierać, pobierać i udostępniać dokumenty – a także zarządzać nimi – z dowolnego miejsca dzięki urządzeniom, rozwiązaniom i usługom połączonym z chmurą.

 • Większa wygoda pracy

  Hybrydowe podejście do drukowania i skanowania umożliwia korzystanie z tych usług w biurze, domu lub podróży. Możesz monitorować i zmniejszać liczbę błędów dzięki ulepszonej kontroli nad procesami i lepszemu przeglądowi sytuacji.

 • Wykorzystanie strategii uwzględniającej rozwiązania w chmurze

  Przyspiesz proces przejścia na hybrydowy model pracy dzięki ekosystemowi, który umożliwia pracownikom realizację zadań w dowolnym miejscu, a tym samym pozwala elastycznie i wydajnie pracować.

 • Wyższy poziom digitalizacji i większa produktywność

  Przyspiesz transformację cyfrową dzięki wydajnej, gotowej na przyszłe rozwiązania infrastrukturze do obsługi drukowania i skanowania, która umożliwia skuteczniejszą integrację procesów przetwarzania dokumentów papierowych i cyfrowych.

 • Poprawa bezpieczeństwa informacji

  Technologie i usługi pomagają dbać o bezpieczeństwo danych, spełniać wymogi prawne i utrzymywać ciągłość biznesową w każdym obszarze roboczym.

 • Korzyści

  KORZYŚCI DOTYCZĄCE WSPÓŁPRACY Z CANON

  Dla Ciebie jako
  Uśmiechnięta, ubrana na czerwono kobieta stoi na zewnątrz budynku i trzyma telefon.
 • Właściciel firmy

  Zadbaj o udaną przyszłość firmy – zapewnij pracownikom narzędzia umożliwiające wydajną i bezpieczną pracę z dowolnego miejsca.

 • Specjalista ds. IT

  Możesz przyspieszyć wdrażanie i uwolnić zespół IT dzięki gotowym do wykorzystania rozwiązaniom. Uprość i zautomatyzuj procesy biznesowe w celu zwiększenia wydajności oraz zapewnienia bezpieczeństwa i zgodności z przepisami.

 • Użytkownik końcowy

  Bezproblemowa interakcja z urządzeniami i informacjami cyfrowymi za pośrednictwem chmury umożliwia wydajną pracę w domu, oddziale firmy, centrali lub podróży.

 • Dział zakupów

  Zaufana firma partnerska może zaoferować pełny ekosystem obejmujący sprzęt, oprogramowanie i kompleksowe usługi, aby spełnić wyjątkowe potrzeby klientów.

 • Lider projektu

  Zrób kolejny krok w kontekście transformacji cyfrowej i przyspiesz przejście na model pracy hybrydową dzięki ekosystemowi z obsługą chmury, który umożliwi elastyczną i wydajną pracy w każdym miejscu oraz łatwą integrację nowych technologii.

 • Rozwiązania

  Usługi w zakresie transformacji cyfrowej

  Przeprowadź transformację cyfrową, łącząc nasze usługi zarządzania drukiem klasy korporacyjnej i rozwiązania do współpracy w ramach obszaru roboczego w jednym pakiecie

  Dowiedz się, jak możesz ułatwić pracownikom efektywne działanie w dowolnym miejscu

  Zapoznaj się z wyzwaniami, przed którymi stoją organizacje przechodzące na hybrydowe środowiska pracy i zarządzające nim, a także ze stosowanymi rozwiązaniami.

  Artykuł

  Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w warunkach pracy hybrydowej

  Dowiedz się, jak sprostać typowym wyzwaniom dotyczącym bezpieczeństwa w kontekście zarządzania hybrydowym środowiskiem pracy – na przykład, jak zapewnić dostępne w biurze zabezpieczenia w innych środowiskach roboczych.

  Obraz niebieskich cyfr przedstawiających zabezpieczenia
  Zdjęcie osób pracujących przy laptopach w biurze

  Artykuł

  Jak podnieść wydajność procesów biznesowych w warunkach pracy hybrydowej

  Znajdź odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące rozwiązywania problemów z wydajnością w hybrydowym środowisku pracy – na przykład dotyczące tego, jak umożliwić zespołom wykorzystującym papierowe dokumenty pracę w środowisku rozproszonym.

  Artykuł

  Pięć wskazówek dotyczących zarządzania efektywnym środowiskiem pracy hybrydowej

  Skorzystaj z cennych wskazówek dotyczących efektywnego dostosowywania organizacji do pracy hybrydowej od samego początku. Obejmuje to cały zakres działań – od ponownego planowania przepływów pracy po przegląd słabych punktów zabezpieczeń.

  Zdjęcie kobiety pracującej na tablecie na balkonie
  Zdjęcie mężczyzny patrzącego na przenośny skaner w plenerze

  Przewodnik po hybrydowym modelu działalności

  Praca hybrydowa z firmą Canon

  Pracuj z dowolnego miejsca dzięki ekosystemowi firmy Canon umożliwiającemu cyfrową transformację. Zapoznaj się z naszą broszurą dla klientów, aby dowiedzieć się, jak zapewnić zespołowi dostęp do dokumentów i przepływów pracy w firmie.

  Dlaczego warto postawić na firmę Canon w kontekście potrzeb dotyczących pracy hybrydowej i mobilności?

  Mężczyzna i kobieta patrzą z uśmiechem na tablet.
  • Pełna oferta

   Dzięki naszemu rozbudowanemu ekosystemowi produktów i usług możemy określić właściwe połączenie rozwiązań, które będzie pasować do wyjątkowych, dynamicznie zmieniających się potrzeb biznesowych Twojej firmy podczas przechodzenia na hybrydowe środowisko pracy.

  • Zaufany partner

   Jako zaufany innowator technologiczny mamy doświadczenie i fachową wiedzę, które umożliwiają nam wspieranie skutecznej pracy hybrydowej.

  • Kompleksowe wsparcie

   Służymy fachową pomocą nie tylko w kontekście doboru odpowiedniego rozwiązania, ale także w zakresie przechodzenia na nowe rozwiązania i dokonywania modernizacji. Ponadto zapewniamy wsparcie w odniesieniu do wszystkich innych potrzeb.

  • Lepsze efekty w kontekście zrównoważonego rozwoju

   Ułatwiamy realizację celów dotyczących zrównoważonego rozwoju dzięki ambitnym działaniom na rzecz zwiększania energooszczędności i efektywności wykorzystania zasobów przez nasze produkty oraz ograniczania emisji CO2 w całym cyklu ich eksploatacji.

  Powiązane produkty i rozwiązania

  Zapoznaj się z konkretnymi rozwiązaniami firmy Canon, które ułatwią korzystanie z hybrydowego modelu pracy.

 • Rozwiązanie

  Cloud Workspace Collaboration – automatyzacja procesów

  Doskonałe rozwiązanie do zarządzania dokumentami i współpracy w chmurze dla działających w trybie hybrydowym firm z rozproszonymi pracownikami

 • Rozwiązanie

  uniFLOW Online

  Oparta na chmurze platforma, która łączy wszystkie miejsca pracy, umożliwiając centralne zarządzanie flotą urządzeń bez względu na ich lokalizację

 • ROZWIĄZANIE

  Canon Smart Logistyka - procesowanie dokumentów

  Pomagamy firmom świadczącym usługi logistyczne, transportowe i spedycyjne udoskonalić procesy biznesowe, wprowadzając automatyzację do obiegu dokumentów.

 • Rozwiązanie

  Canon Smart Produkcja - przetwarzanie dokumentów

  Pomagamy firmom produkcyjnym udoskonalić procesy biznesowe, wprowadzając automatyzację do obiegu dokumentów.

 • MFP

  Seria imageRUNNER ADVANCE DX C5800

  Zaprojektowana z myślą o wymagającej pracy w biurze, wbudowanej łączności z urządzeniami mobilnymi i chmurą oraz cyfrowych przepływach pracy – użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do dokumentów i edytować je, pracując zdalnie lub podczas podróży

 • MFP

  imageRUNNER C3226i

  Przystępna cenowo alternatywa z obsługą formatu A3 i opcjami łączności dla małych firm i centrów współpracy, w których potrzebne jest wydajne urządzenie do codziennego użytku

 • MFP

  i-SENSYS X 1238iF

  Niewielkie, łatwe w obsłudze urządzenie z obsługą uniFLOW Online – łatwe w instalacji, wdrażaniu, obsłudze i konserwacji, więc pracownicy mogą pracować w domu bez pomocy działu IT

 • MFP

  i-SENSYS X C1530p

  Zaprojektowane z myślą o mniejszych grupach roboczych i dużym zapotrzebowaniu na druk – zarówno w przypadku jednego działu, np. administracyjnego, jak i zespołu w oddziale firmy; ma solidne zabezpieczenia oraz funkcje generowania wydruków i zarządzania kosztami

 • Skaner

  imageFORMULA ScanFront 400

  Wydajny, szybki skaner sieciowy z zaawansowanymi funkcjami zabezpieczeń, idealny do digitalizacji dokumentów w intensywnie działających, wielooddziałowych przedsiębiorstwach

 • Skaner

  imageFORMULA DR-S130

  Skaner biurkowy z łącznością sieciową i obsługą szerokiej gamy dokumentów, od paszportów po legitymacje – idealny dla osób pracujących z domu i przetwarzających wiele formatów dokumentów

 • Skaner

  imageFORMULA P-215II

  Ten niewielki, lekki skaner przenośny, idealny dla pracowników mobilnych, umożliwia digitalizację dokumentów w dowolnym miejscu i czasie oraz przesyłanie ich do chmury za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej

 • Dodatkowe informacje

 • Gotowość na nieoczekiwany przebieg zdarzeń: narzędzia biznesowe niezbędne do dynamicznego reagowania na zmiany

  Inwestycje w chmurę, automatyzację i transformację cyfrową są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 • Wykorzystanie chmury w przestrzeni roboczej przyszłości

  Wydajna i bezpieczna współpraca dzięki platformom opartym na chmurze

 • Przewodnik: jak zapewnić bezpieczne cyfrowe środowisko pracy

  Nasze rozwiązania i usługi mogą pomóc w zabezpieczeniu dokumentów i poufnych danych bez utrudniania pracownikom dostępu do wymaganych informacji.

 • Chmura to teraz nowa normalność

  Przekonaj się, w jaki sposób chmura może pomóc firmom w pokonaniu wyzwań związanych z „nową normalnością”.

 • Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub zadać pytania, skontaktuj się z nami
  Polityka prywatności
  • Najszybciej jak to możliwe
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +48

  Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

  Dziękujemy

  Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

  [TIME]

  Do usłyszenia

  Przepraszamy

  Błąd