Obiektywy filmowe

Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Niedrogi, wielkoformatowy obiektyw filmowy firmy Canon z zaawansowanymi funkcjami Servo opracowanymi z myślą o zastosowaniach filmowych.

Korzyści

 • Zgodność z mocowaniem EF i technologia Dual Pixel CMOS AF firmy Canon zapewnia szybki i dokładny autofokus, zasilanie obiektywu przez styki kamery, automatyczne przechwytywanie metadanych obiektywu, które ułatwiają obróbkę materiału oraz umożliwia korekcję jasności brzegów obiektywu.

 • Specjalistyczny obiektyw filmowy z ogniskową 18–80 mm i zoomem optycznym 4,4x

 • Najlepsze funkcje sprawiają, że obiektyw Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych lub zaawansowanych osób zajmujących się filmami.

 • Opcjonalny uchwyt zdalnego zoomu Canon ZSG-C10 (sprzedawany osobno) oferuje płynną regulację zoomu, specjalny przycisk trybu One-Shot AF oraz elastyczne możliwości obsługi ręcznej, z montażem na ramieniu lub na statywie.

 • Zachwycająca optyka firmy Canon zapewnia stałą jasność T4.4 (F4) w całym zakresie zoomu.

 • Mechanizmy DC i USM zapewniają szybką, płynną i cichą kontrolę zoomu i ostrości

 • 3 tryby stabilizacji obrazu gwarantują wyraźny, czysty obraz wideo

 • Łatwy w obsłudze, waży zaledwie 1,2 kg (możliwość montażu na lekkich dronach)

 • 9-listkowa przysłona tworzy przepiękny, filmowy efekt bokeh

 • Wysoka optyczna zdolność rozdzielcza i konstrukcja optomechaniczna spełniają wszystkie wymagania nagrywania w jakości 4K

 • Znacznie zredukowane „oddychanie” ostrości to mniej zniekształceń i bardziej spójne nagrywanie

Cechy szczegółowe

 • Profesjonalna optyka filmowa dla osób zajmujących się filmami.

  Od filmów i dokumentów po nagrania weselne i korporacyjne — obiektyw Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S (kompaktowy obiektyw filmowy) został zaprojektowany z myślą o potrzebach profesjonalnych filmowców i zaawansowanych amatorów sztuki filmowej. Ten obiektyw z zaawansowanym zoomem optycznym 4,4x i ogniskową 18–80 mm i wadze zaledwie1,2 kg. jest idealny do wszechstronnych zastosowań. Zapewnia precyzyjną regulację ostrości i servo zoomu, która nadaje Twoim ujęciom bardziej profesjonalny, płynny wygląd.

 • Wszystkie korzyści dzięki zgodności z mocowaniem EF

  Zaprojektowany z myślą o lustrzankach cyfrowych z mocowaniem EF firmy Canon oraz kompatybilnych kamer z odłączanymi obiektywami, obiektyw Canon Compact Cine Servo wykorzystuje funkcjonalność obiektywów z mocowaniem EF firmy Canon, w tym 3 tryby stabilizacji obrazu i super szybki autofokus. Zaawansowany system Dual Pixel CMOS AF oznacza szybkie i dokładne ogniskowanie za pomocą jednego naciśnięcia przycisku, a ciągły AF umożliwia śledzenie obiektu bez utraty ostrości. Korygowanie jasności brzegów pomaga zachować równomierną jasność w całym kadrze, przy jednoczesnym utrzymaniu ciągłej komunikacji między obiektywem i kamerą, od przechwytywania metadanych obiektywu celem łatwiejszej obróbki materiału po możliwość wybierania liczby „T” lub liczby „F” na wyświetlaczu kamery.

 • Piękny efekt bokeh

  Jedną z cech wspaniałych filmów jest doskonała głębia ostrości, która przyciąga wzrok i pomaga skupiać uwagę widzów na obiekcie. Osiągnięcie charakterystycznego efektu bokeh poza ostrymi obszarami w filmach jest proste — obiektyw Canon Compact Cine Servo wykorzystuje 9-listkową przysłonę, która umożliwia renderowanie oświetlenia z przyjemnym efektem bokeh wyróżniającym Twoje dzieła.

 • Zredukowane „oddychanie” ostrości

  Używanie obiektywów fotograficznych w projektach wideo może powodować problem z „oddychaniem” ostrości. Jest to zniekształcenie perspektywy, które ma miejsce podczas zmiany ostrości, niemniej obiektyw Canon Compact Cine Servo został zaprojektowany tak, aby redukować „oddychanie” ostrości i zminimalizować zniekształcenia.

 • Optyka w jakości 4K

  Obiektyw Canon Compact Cine Servo został zaprojektowany tak, aby sprostać wyzwaniom przyszłości. Inżynierowie firmy Canon zapewnili niezwykle dokładną zdolność rozdzielczą, od środka po brzegi obiektywu, a funkcja transferu modulacji (MTF) została zoptymalizowana pod kątem wymagań kamer 4K. Zredukowana aberracja chromatyczna i balans kolorów dokładnie dopasowany do innych obiektywów filmowych EOS firmy Canon — obiektyw Canon Compact Cine Servo zapewnia niebywałą jakość obrazu w jakości 4K i HD.

 • Opcjonalny, odłączany uchwyt z napędem ZSG-C10

  Zaprojektowany specjalnie dla obiektywu Compact Cine Servo, opcjonalny uchwyt zoomu ZSG-C10 firmy Canon zapewnia zupełnie nowe możliwości rejestrowania obrazu, umożliwiając niezwykle płynną, zdalną aktywację napędu zoomu i funkcji One-Shot AF. Podłączany do korpusu obiektywu za pośrednictwem 20-stykowego kabla, uchwyt ZSG-C10 może być zamontowany do obiektywu (zapewniając komfortowe nagrywanie z ramienia) lub ręcznie po odłączeniu od obiektywu. Uchwyt ZSG-C10 został wyposażony w łatwy w obsłudze uchylny przełącznik zoom, przycisk start/stop, przycisk One-Shot AF oraz możliwość dostosowania kąta uchwytu w celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania.

Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S
Oceny i recenzje