ATRAMENT DO URZĄDZEŃ PIXMA

ODDZIELNE KASETY Z ATRAMENTEM DO URZĄDZEŃ PIXMA

Oddzielne kasety z atramentem PIXMA firmy Canon ułatwiają wykorzystanie potencjału fotografii – pozwalają generować doskonałe wydruki atramentowe z jaskrawymi, wiernie odwzorowanymi kolorami.

Dlaczego warto postawić na oddzielne kasety z atramentem?

Serię oddzielnych kaset z atramentem PIXMA firmy Canon zaprojektowano z myślą o usprawnieniu drukowania. Minimalizują ilość odpadów i umożliwiają bardzo wydajną pracę – zapewniają nawet o 35%1 więcej wydruków niż nieoryginalne kasety. Oryginalne, oddzielne kasety z atrament firmy Canon są niezawodne, więc drukowanie nie jest tak stresogenne. Kasety z atramentem nie pękają, nie przeciekają i nie ulegają awariom, dzięki czemu nie uszkodzą wewnętrznych elementów drukarki.

Canon Camera

Znakomita jakość druku

Jeśli zależy Ci na najlepszej jakości odbitek, postaw na atrament w oddzielnych zbiornikach firmy Canon. Umożliwiają one wydobywanie wszystkich szczegółów zdjęć. Jakość jest porównywalna z produktami punktów usług fotograficznych – kolory są żywy, a odcienie i tekstury nie zawierają niepożądanych linii i smug.

Wydajność i spójność

Oryginalne kasety z atramentem Canon PIXMA zapewniają stałą jakość przez cały czas. System oddzielnych zbiorników z atramentem obejmuje niezależne zasobniki z poszczególnymi kolorami składowymi. Gdy jeden z nich się skończy, wystarczy wymienić tylko jeden zbiornik. Konieczność wymiana tylko poszczególnych zbiorników z atramentem sprawia, że system oddzielnych zasobników pozwala obniżyć koszty drukowania.

PIXMA_TS8250

Atrament według serii urządzeń

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu atramentu?

Znajdź właściwy atrament, toner lub papier do swojej drukarki Canon.

Inne interesujące opcje...

  1. Na podstawie badania Keypoint Intelligence – Buyers Lab 2018 zleconego przez firmę Canon, a mającego na celu porównanie kaset firmy Canon z zestawem kaset innych producentów. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie https://www.canon-europe.com/printers/genuine-consumables/. Procentowa wartość liczby odbitek zależy od ich rozmiaru (standardowe/XL/XXL).