WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DRUKOWANIA

Pięć powodów, dla których drukarka PIXMA TR150 idealnie nadaje się do drukowania poza domem/biurem

Pracujesz poza domem lub biurem? Drukarka, z której można korzystać w dowolnym miejscu, zapewnia profesjonalną przewagę i może pomóc w pozyskaniu większej liczby klientów.
Dwóch pracowników budowlanych drukuje dokumenty na drukarce Canon PIXMA TR150. Obok nich, na stole, leży pomarańczowy kask.

Pracując poza domem/biurem, trzeba wykorzystywać każdą okazję. Wręczenie potencjalnemu klientowi wydrukowanej wyceny lub nawet umowy do podpisania – zamiast składania obietnicy, że wyślemy wiadomość e-mail – to świetny sposób na pozyskanie zlecenia.

Możliwość drukowania na miejscu może być przydatna w różnych sytuacjach. Trenerzy i fizjoterapeuci mogą pozostawiać listy ćwiczeń i wykresy, aby mieć pewność, że klienci będą wykonywać właściwe ruchy, gdy nikt nie będzie mógł im pomagać. Nauczyciele mogą również śledzić zajęcia dzięki przejrzystym planom zajęć, notatkom i korektom.

Niewielkie i przenośne drukarki: PIXMA TR150 i PIXMA TR150 z akumulatorem to doskonały wybór dla osób, które chcą drukować poza domem lub biurem. Oto pięć powodów, dla których może to pomóc w sprawniejszym prowadzeniu firmy.

1. Duża mobilność

Mężczyzna jedzie samochodem, a na fotelu pasażera leży drukarka PIXMA TR150.

Możliwość drukowania poza domem/biurem sprawia, że drukarka Canon PIXMA TR150 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które podróżują służbowo.

Mężczyzna w odblaskowej kurtce niesie drukarkę PIXMA TR150 pod pachą.

Model Canon PIXMA TR150 jest na tyle mały i lekki, że można go nosić ze sobą.

Model PIXMA TR150 jest idealny, jeśli potrzebujesz małej drukarki, która zmieści się na zatłoczonym biurku, lub pracujesz w zdalnych biurach bądź odwiedzasz klientów i firmy z dostępem do sieci elektrycznej. Drukarkę możesz włożyć do torby i nosić ze sobą, zamknąć w szufladzie lub użyć zgodnej blokady zabezpieczającej przed kradzieżą. Jeśli regularnie pracujesz w plenerze, samochodzie lub lokalnej kawiarni drukarka PIXMA TR150 z akumulatorem jest dostarczana z łatwym do podłączenia akumulatorem, który po pełnym naładowaniu umożliwia wydrukowanie nawet 330 stron1.

Po podłączeniu akumulatora do drukarki ładowanie przez zasilacz sieciowy trwa 2 godziny i 20 minut. Akumulator można również ładować za pomocą przenośnego akumulatora lub samochodowego gniazdka elektrycznego dzięki dołączonemu kablowi USB-C. Jeśli będziesz zwracać uwagę na diodę LED sygnalizującą stopień naładowania akumulatora, drukowanie zawsze powinno być możliwe.

2. Łatwe łączenie

A man in a high-vis jacket prints out documents from his smartphone on a Canon PIXMA TR150 printer.
Kobieta pracująca w domu drukuje ze smartfona na drukarce Canon PIXMA TR150.

Obsługa drukowania bezprzewodowego sprawia, że możesz drukować zdjęcia ze smartfonów. Możesz też drukować w trybie bezpośredniego połączenia bezprzewodowego – bez dostępu do sieci Wi-Fi.

Drukarki PIXMA TR150 i PIXMA TR150 z akumulatorem obsługują łączność bezprzewodową i są zgodne z usługami AirPrint (iOS) i Mopria (Android) oraz systemem Windows Mobile, dzięki czemu można drukować bezpośrednio z poziomu urządzenia inteligentnego bez użycia aplikacji. Obie drukarki można również obsługiwać za pomocą smartfona, korzystając z bezpłatnej aplikacji Canon PRINT, która umożliwia drukowanie dokumentów i zdjęć zapisanych w urządzeniu lub w serwisie pamięci masowej w chmurze, takim jak Google Drive, Dropbox, OneDrive i Google Classroom, za pośrednictwem usługi PIXMA Cloud Link. Aplikacja Canon PRINT umożliwia także skanowanie dokumentów za pomocą aparatu w smartfonie. Wystarczy wybrać funkcję kopiowania za pomocą smartfona, aby szybko i łatwo wykonywać kopie, a następnie drukować i zapisywać materiały lub wysyłać je pocztą e-mail bezpośrednio z poziomu smartfona.

Obie drukarki obsługują pasma 2,4 GHz i 5 GHz2 łączności Wi-Fi, dzięki czemu można przełączać się na mniej zatłoczone sieci i korzystać z niezawodnych połączeń. Jeśli w pobliżu nie ma routera lub silnego sygnału Wi-Fi, możesz skorzystać z funkcji bezpośredniego połączenia bezprzewodowego (Wireless Direct), aby bezprzewodowo drukować materiały bezpośrednio z telefonu, tabletu lub laptopa. W efekcie możesz swobodnie się przemieszczać i drukować potrzebne materiały ku zadowoleniu klientów (lub szefa).

3. Obsługa papieru specjalnego

Mężczyzna z laptopem siedzący w kawiarni drukuje dokumenty na drukarce Canon PIXMA TR150.

Drukarka Canon PIXMA TR150 jest mała, ale może pomieścić 50 arkuszy zwykłego papieru i obsłużyć wiele innych rodzajów papieru.

Dzięki zasobnikowi na 50 arkuszy zwykłego papieru nie trzeba zbyt często uzupełniać kartek w drukarce PIXMA TR150 w ciągu dnia roboczego. To wspaniała wiadomość, jeśli musisz wydrukować zestaw kwestionariuszy, materiały na zajęcia szkolne lub wielostronicowe umowy.

Obie drukarki obsługują również koperty i papier specjalny, w tym papier Canon High Resolution Paper, papier Matte Photo Paper, dwustronny papier matowy oraz papier magnetyczny. Taka wszechstronność oznacza, że można wybrać papier odpowiedni do potrzeb i drukować adresy bezpośrednio na kopertach, dzięki czemu cała komunikacja będzie wyglądać profesjonalnie. Można nawet wydrukować i przekazać klientom umieszczane na lodówkach magnesy z logo i numerem telefonu. Jeśli jesteś nauczycielem, możesz też przygotować złotą gwiazdę dla najlepszych uczniów.

4. Niestandardowe szablony

A Canon PIXMA TR150 printer on a table next to a man with a laptop.
Mężczyzna z laptopem drukuje dokumenty na drukarce Canon PIXMA TR150.

Jeśli często drukujesz te same formularze, możesz zapisać nawet pięć szablonów w drukarkach PIXMA TR150 i PIXMA TR150 z akumulatorem.

Czy musisz regularnie drukować te same dokumenty? W drukarkach PIXMA TR150 i PIXMA TR150 z akumulatorem można zapisać nawet pięć szablonów do szybkiego wydrukowania. Pozwala to zaoszczędzić czas poświęcany na wyszukiwanie dokumentów na laptopie, smartfonie lub tablecie. W drukarce można zapisać formularze, umowy, kwestionariusze lub broszury za pośrednictwem sterownika Windows3. Dzięki temu można szybko drukować, korzystając z dostępnego w drukarce ekranu OLED o przekątnej 1,44 cala.

5. Piękne i trwałe wydruki

Mężczyzna siedzący na biurku trzyma tablet z broszurą wakacyjnych ofert. Obok niego z drukarki Canon PIXMA TR150 leżącej na biurku wysuwa się kolorowy wydruk.

Drukuj wyraźne odbitki o doskonałej jakości w ciemniejszych partiach obrazu. Hybrydowy atrament ze specjalnym czarnym atramentem pigmentowym zapewnia wyraźny tekst, a atramenty barwnikowe generują zdjęcia o żywych kolorach.

Obie drukarki wykorzystują hybrydowy system atramentów, który łączy czarny atrament pigmentowy z 4-atramentowym wkładem kolorowym. Dzięki temu ważne dokumenty będą miały wyraźny tekst, a zdjęcia i wykresy będą kolorowe i dynamiczne. Technologia ChromaLife100 firmy Canon sprawia, że wydrukowane zdjęcia przetrwają bardzo długo4.

Aby wszystko było proste, drukarki wykorzystują dwie kasety: jedną z czarnym atramentem pigmentowym, a drugą z kolorowymi atramentami. Aby użytkownikowi nigdy nie zabrakło atramentu, gdy znajduje się wiele kilometrów od najbliższego sklepu, na ekranie jest wyświetlane czytelne wskazanie poziomu napełnienia.

Niewielkie, ciche i łatwe w obsłudze drukarki PIXMA TR150PIXMA TR150 z akumulatorem umożliwiają dyskretną i profesjonalną pracę przez cały czas. Drukarkę TR150 możesz zabrać wszędzie tam, gdzie będzie potrzebna.

Autorka: Angela Nicholson

 1. Drukowanie w trybie połączenia USB, bez łączności Wi-Fi.
 2. Pasmo 5 GHz może być niedostępne w niektórych regionach.
 3. Szablony można załadować do drukarki tylko za pośrednictwem sterownika drukarki firmy Canon dla systemu Windows.
 4. Na podstawie przyspieszonych testów przeprowadzonych przez firmę Canon w warunkach przechowywania w ciemnościach, kontrolowanej temperatury, wilgotności i warunków gazowych, symulacja przechowywania w albumie z plastikowymi kieszonkami. Firma Canon nie może zagwarantować trwałości wydruków. Wyniki mogą się różnić w zależności od drukowanego obrazu, czasu suszenia, warunków wyświetlania/przechowywania oraz czynników środowiskowych.

Produkty powiązane

Powiązane artykuły

 • DRUKOWANIE

  Najlepsze drukarki dla projektantów

  Drukarki to podstawowe narzędzia dla projektantów. Pomagamy wybrać model dostosowany do Twoich potrzeb.

 • DRUKOWANIE

  Jak korzystać z drukarki bezprzewodowej

  Inteligentne sposoby wykorzystania potencjału drukarki bezprzewodowej.

 • DRUKOWANIE

  Odpowiednia aplikacja Canon do obsługi drukowania

  Aplikacje firmy Canon do obsługi drukowania umożliwiają kreatywną i uporządkowaną pracę – każdy projekt można dostosować do własnych potrzeb.

 • DRUKOWANIE

  Najlepsze drukarki do domowego biura

  Pracuj w domu bez problemów dzięki drukarkom Canon PIXMA i MAXIFY.