AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA UKŁADOWEGO

Najnowsze oprogramowanie układowe aparatu PowerShot G7 X Mark III

Dowiedz się, jakie nowe funkcje dotyczące nagrań wideo oraz ulepszenia dotyczące tworzenia filmów i vlogów zapewnia najnowsze oprogramowanie układowe.
POBIERZ OPROGRAMOWANIE UKŁADOWE

Nowy tryb wideo i usprawnienia użytkowe

Kierując się przydatnymi opiniami naszych zaangażowanych klientów, którzy używają już aparatu PowerShot G7 X Mark III do nagrywania materiałów wideo publikowanych w serwisach społecznościowych, udostępniliśmy aktualizację oprogramowania układowego dodającą nowy tryb nagrywania vlogów.


Tryb nagrywania vlogów to w pełni automatyczne ustawienie zapisu materiału w aparacie. Aparat G7 X Mark III trzymany w wyciągniętej ręce będzie reagował w naturalny i płynny sposób na ruchy użytkownika, aby umożliwić rejestrowanie wyraźnego obrazu z uwydatnieniem użytkownika i jego otoczenia.


Funkcja AF z wykrywaniem twarzy szybko i precyzyjnie blokuje ostrość, a gdy inny obiekt staje się głównym elementem ujęcia, mechanizm AF szybko dostosowuje się do nowej sytuacji. Także regulacja ekspozycji jest szybka, płynna i naturalna. Ta funkcja spodoba się szczególnie vlogerom podróżniczym, którzy będą przeplatać wypowiedzi do aparatu z filmowaniem otoczenia. Ostrość i ekspozycja twarzy oraz otoczenia są szybko dostosowywane w celu zachowania wyostrzenia i naturalnych, żywych kolorów.

Wzór zebry

Wzór zebry to przydatna funkcja, którą zwykle można znaleźć w profesjonalnych kamerach wideo. Jest to nakładka graficzna pokazujące różnice w ekspozycji. Zazwyczaj ostrzega o potencjalnym prześwietleniu ujęcia, co pozwala wprowadzać regulacje w celu zachowania wysokiej jakości materiału filmowego.

Znacznik proporcji obrazu

Aby ułatwić sobie kadrowanie filmów pod kątem różnych platform społecznościowych, warto włączyć znacznik proporcji obrazu. Spowoduje to wyświetlenie liczby klatek odpowiadającej proporcjom 16:9, 5:4, a nawet 2,39:1.

Ulepszona sygnalizacja nagrywania

Oprócz czerwonej kropki i wskaźnika „rec” teraz można wybrać ulepszoną sygnalizację nagrywania w aparacie PowerShot G7 X Mark III Na ekranie pojawia się dobrze widoczna czerwona ramka, która ułatwia pracę. Rzecz jasna ta czerwona ramka nie jest rejestrowana na nagraniu.

Poziomica w trybie śledzenia twarzy

Teraz można wyświetlać na ekranie poziomicę elektroniczną podczas używania trybu śledzenia twarzy. Zapewnia to udoskonalone informacje podczas pracy.

Ta aktualizacja oprogramowania układowego jest już dostępna.

Oprócz wyjątkowej jakości obrazu i zaawansowanego stabilizatora obrazu model PowerShot G7 X Mark III zapewnia nowe, wspaniałe funkcje dotyczące nagrywania filmów dzięki tej aktualizacji oprogramowania układowego.

NIE MOGŁAM UWIERZYĆ W RÓŻNICĘ W JAKOŚCI PODCZAS PRZYGOTOWYWANIA APARATU DO ZAJĘĆ ONLINE

Powiązane artykuły

 • Piekarz-celebryta, Matt Adlard, fotografujący czekoladowy deser aparatem Canon EOS M50 Mark II.

  FOTOGRAFIA KULINARNA

  Przepis na sukces: przedstawiamy aparat Canon EOS M50 Mark II

  Matt Adlard, piekarz samouk i gwiazda mediów społecznościowych, zapoznaje się z aparatem EOS M50 Mark II

 • Kobieta trzyma w wyciągniętej ręce umieszczony na statywie i skierowany w jej stronę aparat. Za nią widać nieostre kolorowe budynki nad brzegiem rzeki.

  NAGRYWANIE VLOGÓW

  Jak zostać blogerem?

  Zacznij tworzyć wysokiej jakości vlogi, korzystając z naszych wskazówek dla początkujących.

 • Kobieta drukuje zdjęcie na drukarce Canon SELPHY Square QX10. Przed nią na biurku umieszczona jest pionowo tablica inspiracji.

  TWÓRCZE DRUKOWANIE

  Wydrukuj błyskawiczną tablicę inspiracji

  Przejdź na wyższy poziom zaawansowania w projektowaniu i odkryj sposoby tworzenia tablic inspiracji.

 • Gwiazda portalu YouTube i autor wideobloga Mike Gray naciska przycisk nagrywania na dotykowym ekranie aparatu Canon PowerShot G7 X Mark III.

  NAGRYWANIE VLOGÓW

  Kreatywne nagrywanie vlogów aparatem PowerShot G7 X Mark III

  MikeVisuals, gwiazda YouTube'a, opowiada, jak tworzy urzekające vlogi korzystając z kompaktowego aparatu Canon PowerShot G7 X Mark III. Dzieli się swoimi najlepszymi poradami dotyczącymi nagrywania vlogów.

 • Polityka prywatności
  • Najszybciej jak to możliwe
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +48

  Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

  Dziękujemy

  Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

  [TIME]

  Do usłyszenia

  Przepraszamy

  Błąd