Hero image

Kompaktowe aparaty fotograficzne dla ekspertów

Najwyższa jakość obrazu oraz sterowanie na poziomie lustrzanek cyfrowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających fotografów

Powershot G1 X Mark III

PowerShot G1 X Mark III

Znakomita seria G, łącząca najlepsze cechy systemów PowerShot i EOS

Więcej

Powershot G1 X Mark III Sample

PowerShot G1 X Mark III

Czerpiący z legendarnej tradycji flagowy aparat G1 X Mark III łączy szybkość, jakość i trwałość lustrzanek cyfrowych z lekkością i łatwością obsługi serii PowerShot.

Dowiedz się więcej

Powershot G1 X Mark III hand
powershot g series

Kompaktowa seria PowerShot G

Aparaty z kompaktowej serii PowerShot G zostały wyposażone w co najmniej 1-calową matrycę i znakomity procesor DIGIC, dzięki czemu zapewniają obraz o doskonałej jakości, a jednocześnie z łatwością mieszczą się w dłoni.

PowerShot G1 X Mark II

Matryca o wielkości 1,5 cala i wyraźny, jasny obiektyw zmiennoogniskowy (f/2) aparatu PowerShot G1 X Mark II zapewniają najwyższej jakości zdjęcia z wydajnością i wszechstronnością lustrzanki cyfrowej.

Dowiedz się więcej o aparacie PowerShot G1 X Mark II

g1 x mark ii photography

PowerShot G3 X

PowerShot G3 X łączy w sobie dużą matrycę o wielkości 1,0 cala zapewniającą wysoką jakość zdjęć oraz obiektyw z 25-krotnym zoomem umożliwiający swobodne kadrowanie, tworzenie zachwycających zbliżeń i profesjonalne nagrywanie filmów.

Dowiedz się więcej o aparacie PowerShot G3 X

g3 x photography
expert low light photography

Wyjątkowa jakość dzięki tradycji obiektywów firmy Canon i rozwiązaniu HS System

Połączenie szybkiej, jasnej optyki z matrycami o wysokiej czułości oraz wydajnymi procesorami DIGIC pozwala uzyskiwać doskonałe efekty przy słabym oświetleniu.

DIGIC 7 – najmocniejszy procesor firmy Canon

Procesor DIGIC 7 zapewnia doskonałą jakość obrazu – obsługuje bardzo szybki system AF oraz wbudowane funkcje korekty i przetwarzania obrazu typowe dla lustrzanek cyfrowych EOS. Steruje też pracą udoskonalonej funkcji wykrywania obiektów, a także ulepszonym systemem stabilizacji obrazu z technologią Dual Sensing IS.

canon digic 7

Matryce o wysokiej czułości przechwytują więcej światła

W serii Canon PowerShot użyto większych matryc, dzięki czemu aparaty skuteczniej radzą sobie w słabym oświetleniu. Aparat G1 X Mark III ma nawet matrycę APS-C, podobną do tej, której użyto w aparacie EOS 80D, więc pod względem jakości obrazu z powodzeniem może konkurować z dużo większym lustrzankami.

customisable camera controls

Swoboda tworzenia i kontroli

Ciesz się pełną twórczą swobodą w kontroli nad obrazem – od kompozycji po edycję. Nasze kompaktowe aparaty z dużymi matrycami są wyposażone w konfigurowalne elementy sterowania, które zapewniają błyskawiczny dostęp do przydatnych funkcji, oraz zaawansowane rozwiązania, takie jak obsługa plików RAW i wbudowany optyczny filtr szary.

advanced movie features

Zaawansowane funkcje filmowania

Możesz nagrywać filmy Full HD o kinematograficznej jakości. Z kolei 5-osiowa stabilizacja obrazu pozwala rejestrować stabilny obraz nawet podczas biegu. Aparat G1 X Mark III z technologią Dual Pixel CMOS AF umożliwia płynną i precyzyjną regulację ostrości oraz skuteczne śledzenie obiektu poruszającego się w obrębie kadru.

advanced movie features

Łatwe udostępnianie i zdalne fotografowanie

Zawsze włączona łączność Bluetooth®* umożliwia wybudzanie aparatu za pomocą smartfonu, a funkcja GPS przez telefon komórkowy pozwala śledzić przebieg podróży. Korzystając ze smartfonu i sieci Wi-Fi, możesz fotografować zdalnie z pełną ręczną kontrolą, a także drukować zdjęcia i tworzyć kopie zapasowe w usługach w chmurze.

shooting with wi fi

Akcesoria do twórczej pracy

Gama specjalnych akcesoriów umożliwia bardziej twórczą pracę, a zgodność z innym wyposażeniem, np. z lampami błyskowymi Canon Speedlite, dodatkowo rozszerza możliwości artystycznego wyrazu.

Accessories to take you further

Więcej akcesoriów do aparatów

Wyposaż swój aparat kompaktowy firmy Canon we wszystkie potrzebne akcesoria, od osłony obiektywu i adaptera filtrów po miękki futerał i nie tylko.

g3 x photography

Zobacz również...

* Stale aktywne połączenie między urządzeniem inteligentnym a aparatem dzięki łączności Bluetooth® wymaga wstępnej konfiguracji za pomocą aplikacji Canon Camera Connect. Stabilność połączenia Bluetooth® zależy od modelu urządzenia inteligentnego i innych czynników środowiskowych. Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm. Zgodne urządzenia inteligentne muszą być wyposażone w łączność Bluetooth® w wersji 4 (lub nowszej), działać pod kontrolą systemu iOS 8.4 (lub nowszego) lub Android 5.0 (lub nowszego) i mieć zainstalowaną najnowszą aplikację Canon Camera Connect (dostępna w sklepach Apple App Store i Google Play).

Nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym aparacie.