Zdjęcia i filmy z 25-krotnym zoomem

Łączący w sobie wszechstronność 25-krotnego zoomu i najwyższą wydajność matrycy o wielkości 1,0 cala aparat PowerShot G3 X zadziwia jakością zdjęć i filmów. Szeroki zakres specjalistycznych funkcji i ustawień pozwala uwolnić kreatywność.

Wraz ze Scottem Bassem przedstawiamy aparat PowerShot G3 X

 Aparat PowerShot G3 X — Scott Bass Odtwórz film

Wydajność dużej matrycy i obiektyw z 25-krotnym superzoomem

Ostry, ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy 24 mm i matryca o wielkości 1,0 cala umożliwiają rejestrowanie dowolnego obiektu, z bliska lub z daleka, z zachowaniem niesamowitych szczegółów. Niezależnie od tego, czy fotografujesz czy filmujesz, aparat PowerShot G3 X rejestruje ujęcia z pięknym rozmyciem tła i ostry obraz nawet przy słabym oświetleniu.

Doskonałe efekty przy słabym oświetleniu

Ciesz się ostrym, wyraźnym obrazem w każdej sytuacji, nawet przy słabym oświetleniu, dzięki połączeniu matrycy CMOS o wielkości 1,0 cala i rozdzielczości 20,2 MP oraz procesora DIGIC 6.

Low_Light

Wysokiej jakości optyka firmy Canon

Dzięki 25-krotnemu zoomowi optycznemu i 9-listkowej przysłonie aparat PowerShot G3 X jest idealny do fotografowania rozległych krajobrazów, portretów z pięknym rozmyciem tła, a także rejestrowania szczegółów z dużej odległości.

0%

  Przesuń, aby powiększyć

  Wyraźny

  Ostre zdjęcia za każdym razem

  Dzięki inteligentnemu optycznemu stabilizatorowi obrazu nie musisz się martwić o drgania aparatu niweczące twój wysiłek. Aparat automatycznie dostosowuje się i zapewnia ostre, szczegółowe zdjęcia i filmy nawet wtedy, gdy wykonujesz je w pełnym zbliżeniu lub z ręki w warunkach słabego oświetlenia. Ponadto filmy będą wyjątkowo stabilne dzięki 5-osiowej stabilizacji.

  Łatwe tworzenie, łączenie się i udostępnianie

  Zaawansowane funkcje dla ambitnych filmowców

  Twórz niesamowite filmy Full HD z wybraną prędkością nagrywania i korzystaj z zaawansowanych funkcji, takich jak pełne sterowanie ręczne, wzmocnienie krawędzi w trybie MF i wyjście HDMI Live. Zaawansowany, 5-stopniowy dynamiczny stabilizator obrazu zapewnia stabilność nagrań zbliżoną do steadycamu, a uniwersalne złącza mikrofonu i słuchawek do nagrywania dźwięku pomagają tworzyć filmy z dźwiękiem o wysokiej jakości.

  Zaawansowane ustawienia pomagają uwolnić kreatywność

  Duży, odchylany ekran dotykowy LED o wysokiej rozdzielczości (1,62 mln punktów) oraz duża liczba pokręteł i niestandardowych ustawień gwarantują kontrolę i pozwalają uwolnić kreatywność. Dotykowy AF umożliwia precyzyjną i płynną regulację ostrości w filmach, a pierścień sterowania na obiektywie zapewnia natychmiastowy dostęp do ważnych ustawień. Obsługa plików RAW, wbudowany filtr ND i tryb ekspozycji BULB zwiększają twórcze możliwości.

  Profesjonalne zdjęcia w każdych warunkach

  Szybki autofokus i serie zdjęć z szybkością 5,9 kl./s pozwalają uchwycić więcej wydarzeń. Ponadto można podłączyć elektroniczny wizjer o wysokiej rozdzielczości, tak aby obsługa aparatu była zbliżona do tej znanej z lustrzanek cyfrowych. Rozwiń swoją kreatywność i steruj oświetleniem za pomocą lamp błyskowych Canon Speedlite i filtrów obiektywu.

  Uwiecznianie dynamicznych wydarzeń

  Możesz z łatwością fotografować dynamiczne wydarzenia dzięki funkcji serii zdjęć z szybkością 5,9 kl./s. Ponadto aparat będzie wykonywał zdjęcia z szybkością 5,9 kl./s aż do zapełnienia karty pamięci, dzięki czemu niczego nie przegapisz.

  0%

   Fotografuj w każdej pogodzie

   Szybki AF i serie zdjęć z szybkością 5,9 kl./s umożliwiają łatwe rejestrowanie dynamicznych wydarzeń, a odporna na kurz i krople obudowa pozwala kontynuować pracę w deszczu i w słońcu.

   PowerShot G3X

   PowerShot G3X

   Rozwiń swoją kreatywność

   Rozwiń swoją kreatywność dzięki szerokiej gamie opcjonalnych akcesoriów, takich jak elektroniczny wizjer o wysokiej rozdzielczości i lampy błyskowe EOS Speedlite.

   Recenzje

   Dane techniczne

   25-krotny zoom optyczny i bardzo szeroki kąt

   25-krotny zoom optyczny i bardzo szeroki kąt

   Jasny obiektyw z superzoomem<

   Jasny obiektyw z superzoomem

   Duża matryca zapewnia doskonałe zdjęcia

   Duża matryca zapewnia doskonałe zdjęcia

   Matryca CMOS o rozdzielczości 20,2 MP

   Matryca CMOS o rozdzielczości 20,2 MP

   Wydajny procesor DIGIC

   Znakomite zdjęcia w słabym świetle

   Wydajny procesor DIGIC

   Wydajny procesor DIGIC

   Różne proporcje obrazów RAW

   Różne proporcje obrazów RAW

   Pierścień na obiektywie do precyzyjnego ręcznego sterowania

   Pierścień na obiektywie do precyzyjnego ręcznego sterowania

   Regulacja przysłony, migawki i czułości ISO w filmach

   Regulacja przysłony, migawki i czułości ISO w filmach

   Full HD i prędkość nagrywania od 24p do 60p

   Full HD i prędkość nagrywania od 24p do 60p

   Bezprzewodowe udostępnianie zdjęć i tworzenie kopii zapasowej

   Bezprzewodowe udostępnianie zdjęć i tworzenie kopii zapasowej

   Produkt wodoszczelny i pyłoszczelny

   Produkt wodoszczelny i pyłoszczelny

   Wyświetl pełne dane techniczne

   Pobieranie sterowników, oprogramowania, oprogramowania układowego i instrukcji obsługi.

   Pomoc techniczna