Canon PowerShot G3 X

Zdjęcia i filmy z 25-krotnym zoomem

Łączący w sobie wszechstronność 25-krotnego zoomu i najwyższą wydajność matrycy o wielkości 1,0 cala aparat PowerShot G3 X zadziwia jakością zdjęć i filmów. Szeroki zakres specjalistycznych funkcji i ustawień pozwala uwolnić kreatywność.

Wraz ze Scottem Bassem przedstawiamy aparat PowerShot G3 X

Wydajność dużej matrycy i obiektyw z 25-krotnym superzoomem

Ostry, ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy 24 mm i matryca o wielkości 1,0 cala umożliwiają rejestrowanie dowolnego obiektu, z bliska lub z daleka, z zachowaniem niesamowitych szczegółów. Niezależnie od tego, czy fotografujesz czy filmujesz, aparat PowerShot G3 X rejestruje ujęcia z pięknym rozmyciem tła i ostry obraz nawet przy słabym oświetleniu.

Doskonałe efekty przy słabym oświetleniu

Ciesz się ostrym, wyraźnym obrazem w każdej sytuacji, nawet przy słabym oświetleniu, dzięki połączeniu matrycy CMOS o wielkości 1,0 cala i rozdzielczości 20,2 MP oraz procesora DIGIC 6.

Ostre zdjęcia za każdym razem

Dzięki inteligentnemu optycznemu stabilizatorowi obrazu nie musisz się martwić o drgania aparatu niweczące twój wysiłek. Aparat automatycznie dostosowuje się i zapewnia ostre, szczegółowe zdjęcia i filmy nawet wtedy, gdy wykonujesz je w pełnym zbliżeniu lub z ręki w warunkach słabego oświetlenia. Ponadto filmy będą wyjątkowo stabilne dzięki 5-osiowej stabilizacji.

Łatwe tworzenie, łączenie się i udostępnianie

Łatwe udostępnianie

Łatwe udostępnianie

Udostępnianie zdjęć i opowieści jest proste. Obrazy i filmy można szybko przesłać do smartfonów lub tabletów za pomocą Wi-Fi i funkcji Dynamic NFC.

Zdalne fotografowanie

Proste tworzenie kopii zapasowych

Proste tworzenie kopii zapasowych

Kopie zapasowe nowych obrazów można tworzyć bezprzewodowo w dowolnym obszarze chmury za pomocą funkcji Image Sync. Ponadto można synchronizować obrazy z komputerem i smartfonem.

Realistyczne filmy

Twórz płynne, realistyczne filmy Full HD z pełnym sterowaniem ręcznym i wybraną prędkością nagrywania (24p, 25p, 30p, 50p, 60p).

Zobacz wideo

Płynne filmy

Zaawansowany, 5-stopniowy dynamiczny stabilizator obrazu zapewnia stabilność nagrań zbliżoną do steadycamu.

Zobacz wideo

Wysoka jakość dźwięku

Uniwersalne opcje nagrywania dźwięku umożliwiają korzystanie z zewnętrznego mikrofonu i słuchawek do rejestrowania i monitorowania wysokiej jakości dźwięku stereo.

Profesjonalne parametry

Wzmocnienie krawędzi w trybie zapewni doskonałą ostrość obrazu, a znaczniki formatu obrazu ułatwią filmowanie w typowych formatach. Monitoruj efekty pracy podczas nagrywania za pomocą wyjścia HDMI Live.

Zaawansowane ustawienia pomagają uwolnić kreatywność

Duży, odchylany ekran dotykowy LED o wysokiej rozdzielczości (1,62 mln punktów) oraz duża liczba pokręteł i niestandardowych ustawień gwarantują kontrolę i pozwalają uwolnić kreatywność. Dotykowy AF umożliwia precyzyjną i płynną regulację ostrości w filmach, a pierścień sterowania na obiektywie zapewnia natychmiastowy dostęp do ważnych ustawień. Obsługa plików RAW, wbudowany filtr ND i tryb ekspozycji BULB zwiększają twórcze możliwości.

Odchylany ekran dotykowy

Proste dostosowanie

Pełna ręczna regulacja

Poszerz możliwości twórcze dzięki obsłudze plików RAW, wbudowanemu filtrowi ND i trybowi ekspozycji BULB, który umożliwia ręczną regulację ekspozycji.

Pełna ręczna regulacja

Profesjonalne zdjęcia w każdych warunkach

Szybki autofokus i serie zdjęć z szybkością 5,9 kl./s pozwalają uchwycić więcej wydarzeń. Ponadto można podłączyć elektroniczny wizjer o wysokiej rozdzielczości, tak aby obsługa aparatu była zbliżona do tej znanej z lustrzanek cyfrowych. Rozwiń swoją kreatywność i steruj oświetleniem za pomocą lamp błyskowych Canon Speedlite i filtrów obiektywu.

Uwiecznianie dynamicznych wydarzeń

Możesz z łatwością fotografować dynamiczne wydarzenia dzięki funkcji serii zdjęć z szybkością 5,9 kl./s. Ponadto aparat będzie wykonywał zdjęcia z szybkością 5,9 kl./s aż do zapełnienia karty pamięci, dzięki czemu niczego nie przegapisz.

Fotografuj w każdej pogodzie

Szybki AF i serie zdjęć z szybkością 5,9 kl./s umożliwiają łatwe rejestrowanie dynamicznych wydarzeń, a odporna na kurz i krople obudowa pozwala kontynuować pracę w deszczu i w słońcu.

Rozwiń swoją kreatywność

Rozwiń swoją kreatywność dzięki szerokiej gamie opcjonalnych akcesoriów, takich jak elektroniczny wizjer o wysokiej rozdzielczości i lampy błyskowe EOS Speedlite.

Galeria

Kolekcja inspirujących zdjęć zrobionych aparatem PowerShot G3 X.

Dane techniczne

25-krotny zoom optyczny i bardzo szeroki kąt

25-krotny zoom optyczny i bardzo szeroki kąt

Jasny obiektyw z superzoomem<

Jasny obiektyw z superzoomem

Duża matryca zapewnia doskonałe zdjęcia

Duża matryca zapewnia doskonałe zdjęcia

Matryca CMOS o rozdzielczości 20,2 MP

Matryca CMOS o rozdzielczości 20,2 MP

Wydajny procesor DIGIC

Znakomite zdjęcia w słabym świetle

Wydajny procesor DIGIC

Wydajny procesor DIGIC

Różne proporcje obrazów RAW

Różne proporcje obrazów RAW

Pierścień na obiektywie do precyzyjnego ręcznego sterowania

Pierścień na obiektywie do precyzyjnego ręcznego sterowania

Regulacja przysłony, migawki i czułości ISO w filmach

Regulacja przysłony, migawki i czułości ISO w filmach

Full HD i prędkość nagrywania od 24p do 60p

Full HD i prędkość nagrywania od 24p do 60p

Bezprzewodowe udostępnianie zdjęć i tworzenie kopii zapasowej

Bezprzewodowe udostępnianie zdjęć i tworzenie kopii zapasowej

Produkt wodoszczelny i pyłoszczelny

Produkt wodoszczelny i pyłoszczelny

Wyświetl pełne dane techniczne

Pobieranie sterowników, oprogramowania, oprogramowania układowego i instrukcji obsługi.

Pomoc techniczna

Zobacz również...

Wi-Fi

Dowiedz się więcej o serii kompaktowych aparatów Wi-Fi firmy Canon

irista

Bezpieczne przechowywanie zdjęć w pełnej rozdzielczości – zarejestrowany użytkownik otrzymuje 15 GB przestrzeni dyskowej

Zarejestruj produkt

Opowiedz nam o sobie i zaprenumeruj biuletyn You Connect firmy Canon – pełny inspirujących materiałów, wiadomości i porad

Wejdź i odkryj

Stories

Historie

Wejdź i odkryj

Techniques

Techniki

Dowiedz się więcej

Product

Polecane produkty

Dowiedz się więcej