Canon wi-fi compact cameras

Aparaty kompaktowe z łącznością Wi-Fi

Udostępniaj zdjęcia z podróży dzięki aparatom kompaktowym z łącznością Wi-Fi. Jednym dotknięciem przesyłaj, drukuj obrazy i zapisuj ich kopie zapasowe na urządzeniach inteligentnych.

Connect camera with smarphone

Łączność ze smartfonami i z tabletami

Podłącz aparat z funkcją Wi-Fi do smartfonu lub tabletu za pomocą aplikacji Canon Camera Connect. Przesyłaj obrazy od razu lub zapisuj je na urządzeniach przenośnych, używając przycisku Wi-Fi, który zapewnia szybki dostęp do funkcji Wi-Fi aparatu.

Obejrzyj film

Dowiedz się więcej o aplikacji Canon Camera Connect

Łączność Bluetooth®

Korzystaj z łatwego włączania pełnego połączenia Wi-Fi za pomocą zużywającej małą ilość energii technologii Bluetooth®, która utrzymuje stałe połączenie między aparatem z łącznością Wi-Fi a zgodnymi urządzeniami inteligentnymi**.

Camera connection with Bluetooth

Zdalna obsługa aparatu i zdalny podgląd obrazu

Ustawiaj czas naświetlania, zoom optyczny i lampę błyskową oraz wyświetlaj obraz na żywo z aparatu na ekranie smartfonu. Dzięki funkcji Zdalne sterowanie w aplikacji Canon Camera Connect możesz zdalnie rejestrować wspaniałe ujęcia dzikiej przyrody lub selfie.

Wireless remoote shooting

Bezpośrednie udostępnianie w Internecie i tworzenie kopii zapasowych

Przesyłaj zdjęcia online bez użycia komputera i używaj funkcji Image Sync w celu tworzenia kopii zapasowych w chmurze. Twórz galerie zdjęć i udostępniaj przez prywatne łącze.

ODKRYJ IRISTA

Upload images with Irista

Połączenie ze światem

Przesyłaj swoje najnowsze przygody do stacji Connect Station CS100 jednym dotknięciem aparatu z funkcją NFC. Następnie możesz je oglądać w jakości Full HD na ekranie telewizora i udostępniać znajomym przez Internet.

Dowiedz się więcej o stacji Connect Station CS100

Connect station CS100

Podłącz i drukuj

Użytkownik może także drukować zdjęcia ze stacji Connect Station lub przesyłać zdjęcia bezprzewodowo z aparatu do zgodnych drukarek.

Print images

Geoznakowanie obrazów przy użyciu GPS w urządzeniach mobilnych

Używaj urządzeń inteligentnych wyposażonych w moduł GPS i dodawaj znaczniki lokalizacji do obrazów zarejestrowanych aparatem, aby zapisywać miejsca, w których zostały wykonane. Aplikacja Camera Connect rejestruje Twoje położenie i synchronizuje się z aparatem, aby wstawić dane o lokalizacji w każdym pliku obrazu.

Geotag images

* Funkcje bezpośredniego udostępniania przez Internet, synchronizacji zdjęć i wysyłania przez serwer wymagają konta CANON iMAGE GATEWAY. Usługa CANON iMAGE GATEWAY może nie być obsługiwana w niektórych krajach i regionach. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.canon-europe.com/cig.

Dostępność łączności Wi-Fi i zakres funkcji zależą od modelu i regionu. iPad, iPhone, iPod i iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. YouTube, Android i Google Drive są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

Facebook i logo F są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Facebook Inc. Twitter jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Twitter Inc.
Oznaczenie FLICKR jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Yahoo! Inc.

Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.

** Urządzenie inteligentne musi obsługiwać funkcję łączności Bluetooth w wersji 4.0 lub nowszej. Urządzenie inteligentne musi także być wyposażone w system operacyjny iOS 8.4 lub Android 5.0 (lub ich nowsze wersje).