Canon wi-fi compact cameras

Aparaty kompaktowe z łącznością Wi-Fi

Udostępniaj zdjęcia z podróży dzięki aparatom kompaktowym z łącznością Wi-Fi. Jednym dotknięciem przesyłaj, drukuj obrazy i zapisuj ich kopie zapasowe na urządzeniach inteligentnych.

Connect camera with smarphone

Łączność ze smartfonami i z tabletami

Podłącz aparat z funkcją Wi-Fi do smartfonu lub tabletu za pomocą aplikacji Canon Camera Connect. Przesyłaj obrazy od razu lub zapisuj je na urządzeniach przenośnych, używając przycisku Wi-Fi, który zapewnia szybki dostęp do funkcji Wi-Fi aparatu.

Obejrzyj film

Dowiedz się więcej o aplikacji Canon Camera Connect

Łączność Bluetooth®

Korzystaj z łatwego włączania pełnego połączenia Wi-Fi za pomocą zużywającej małą ilość energii technologii Bluetooth®, która utrzymuje stałe połączenie między aparatem z łącznością Wi-Fi a zgodnymi urządzeniami inteligentnymi**.

Camera connection with Bluetooth

Zdalna obsługa aparatu i zdalny podgląd obrazu

Ustawiaj czas naświetlania, zoom optyczny i lampę błyskową oraz wyświetlaj obraz na żywo z aparatu na ekranie smartfonu. Dzięki funkcji Zdalne sterowanie w aplikacji Canon Camera Connect możesz zdalnie rejestrować wspaniałe ujęcia dzikiej przyrody lub selfie.

Wireless remoote shooting

Połączenie ze światem

Przesyłaj swoje najnowsze przygody do stacji Connect Station CS100 jednym dotknięciem aparatu z funkcją NFC. Następnie możesz je oglądać w jakości Full HD na ekranie telewizora i udostępniać znajomym przez Internet.

Dowiedz się więcej o stacji Connect Station CS100

Connect station CS100

Podłącz i drukuj

Użytkownik może także drukować zdjęcia ze stacji Connect Station lub przesyłać zdjęcia bezprzewodowo z aparatu do zgodnych drukarek.

Print images

Geoznakowanie obrazów przy użyciu GPS w urządzeniach mobilnych

Używaj urządzeń inteligentnych wyposażonych w moduł GPS i dodawaj znaczniki lokalizacji do obrazów zarejestrowanych aparatem, aby zapisywać miejsca, w których zostały wykonane. Aplikacja Camera Connect rejestruje Twoje położenie i synchronizuje się z aparatem, aby wstawić dane o lokalizacji w każdym pliku obrazu.

Geotag images

* Funkcje bezpośredniego udostępniania przez Internet, synchronizacji zdjęć i wysyłania przez serwer wymagają konta image.canon. Usługa image.canon może nie być obsługiwana w niektórych krajach i regionach.

Dostępność łączności Wi-Fi i zakres funkcji zależą od modelu i regionu. iPad, iPhone, iPod i iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. YouTube, Android i Google Drive są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

Facebook i logo F są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Facebook Inc. Twitter jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Twitter Inc.
Oznaczenie FLICKR jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Yahoo! Inc.

Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.

** Urządzenie inteligentne musi obsługiwać funkcję łączności Bluetooth w wersji 4.0 lub nowszej. Urządzenie inteligentne musi także być wyposażone w system operacyjny iOS 8.4 lub Android 5.0 (lub ich nowsze wersje).