Lustrzanki cyfrowe EOS dla entuzjastów

Przenieś fotografię na następny poziom i uwolnij swoją kreatywność, korzystając z naszej oferty lustrzanek cyfrowych dla entuzjastów.
Canon Camera

Wybór optymalnej lustrzanki cyfrowej

Oferujemy szereg zaawansowanych lustrzanek cyfrowych, od wszechstronnych aparatów o wysokich parametrach po bardziej specjalistyczne modele przeznaczone do fotografii portretowej lub sportowej.

EOS 90D

W pełni wyposażona lustrzanka cyfrowa, która pozwala być bliżej obiektów, pracować szybciej i robić wspaniałe zdjęcia o rozdzielczości 32,5 megapiksela.

EOS 90D

Zaawansowana wydajność, z myślą o użytkowniku

Opanuj nowe umiejętności i zaawansowane sposoby fotografowania, aby przejść na wyższy poziom zaawansowania i zająć się nowymi obiektami.

Canon Camera

Pełna kontrola

Specjalne przyciski dedykowane funkcjom, takie jak AF, tryby pomiarowe, ISO i tryby wyzwalania migawki, zapewniają natychmiastowy dostęp do ustawień.

Dzięki przezroczystemu ekranowi LCD z nałożonymi informacjami o obrazie możesz mieć pełną kontrolę w momencie wyzwalania migawki.

Wizjer i ekran LCD

Instynktownie komponuj kadr i rejestruj obrazy. Jasny wizjer optyczny z nałożonymi informacjami o obrazie umożliwia podgląd rzeczywistego obrazu ujęcia. Ponadto obraz w trybie Live View można wyświetlać za pomocą odchylanego, dotykowego ekranu LCD o wysokiej rozdzielczości.

Canon Camera
Canon Camera

Filmy EOS

Osoby zainteresowane filmowaniem mogą nagrywać filmy wideo w rozdzielczości Full HD wyróżniające się niezwykłą głębią i wyrazistością. Dzięki doskonałemu systemowi AF i technologii Dual Pixel CMOS AF** możesz mieć twórczą kontrolę nad liczbą klatek na sekundę, głębią ostrości, czasem naświetlania i poziomami dźwięku.

Inspiracje i wsparcie

Zmień obiektyw i swój sposób patrzenia na świat dzięki systemowi EOS. Zyskaj inspirację dzięki poradnikom EOS.

Odkryj system EOS R

System EOS R powstał w oparciu o innowacje EOS wprowadzane od ponad trzech dekad. Obejmuje pionierskie mocowanie obiektywu, które zwiększa możliwości twórczej pracy i zapewnia jeszcze bardziej intuicyjne sposoby uwieczniania wydarzeń.

Aparaty 4K firmy Canon

Poznaj możliwości i uniwersalność serii produktów 4K firmy Canon.

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.
  1. * Nie wszystkie modele mają matryce pełnoklatkowe.
  2. ** Technologia Dual Pixel CMOS AF nie jest dostępna we wszystkich modelach. Nie wszystkie funkcje są dostępne we wszystkich aparatach.