EOS DSLR for Enthusiasts

Lustrzanki cyfrowe EOS dla entuzjastów

Przenieś fotografię na następny poziom i uwolnij swoją kreatywność, korzystając z naszej oferty lustrzanek cyfrowych dla entuzjastów.

Wybór optymalnej lustrzanki cyfrowej

Oferujemy szereg zaawansowanych lustrzanek cyfrowych, od wszechstronnych aparatów o wysokich parametrach po bardziej specjalistyczne modele przeznaczone do fotografii portretowej lub sportowej.

EOS 80D

EOS 80D

Wszechstronna, nowoczesna lustrzanka cyfrowa, która zapewnia doskonałe efekty w przypadku każdego rodzaju fotografii, od sportu po portrety i fotografię w słabym świetle.

Przekonaj się

EOS DSLR for Enthusiasts
Użyto EOS 80D
  • f/3.5
  • 1/500
  • 100

Zaawansowana wydajność, z myślą o użytkowniku

Opanuj nowe umiejętności i zaawansowane sposoby fotografowania, aby przejść na wyższy poziom zaawansowania i zająć się nowymi obiektami.

Pełna kontrola

Specjalne przyciski dedykowane funkcjom, takie jak AF, tryby pomiarowe, ISO i tryby wyzwalania migawki, zapewniają natychmiastowy dostęp do ustawień.

Dzięki przezroczystemu ekranowi LCD z nałożonymi informacjami o obrazie możesz mieć pełną kontrolę w momencie wyzwalania migawki.

Complete control

Wizjer i ekran LCD

Instynktownie komponuj kadr i rejestruj obrazy. Jasny wizjer optyczny z nałożonymi informacjami o obrazie umożliwia podgląd rzeczywistego obrazu ujęcia. Ponadto obraz w trybie Live View można wyświetlać za pomocą odchylanego, dotykowego ekranu LCD o wysokiej rozdzielczości.

Viewfinders and LCD screens

Filmy EOS

Osoby zainteresowane filmowaniem mogą nagrywać filmy wideo w rozdzielczości Full HD wyróżniające się niezwykłą głębią i wyrazistością. Dzięki doskonałemu systemowi AF i technologii Dual Pixel CMOS AF** możesz mieć twórczą kontrolę nad liczbą klatek na sekundę, głębią ostrości, czasem naświetlania i poziomami dźwięku.

EOS Movies

Inspiracje i wsparcie

Zmień obiektyw i swój sposób patrzenia na świat dzięki systemowi EOS. Zyskaj inspirację dzięki poradnikom EOS.

Poznaj system EOS R

System EOS R powstał w oparciu o innowacje EOS wprowadzane od ponad trzech dekad. Obejmuje pionierskie mocowanie obiektywu, które zwiększa możliwości twórczej pracy i zapewnia jeszcze bardziej intuicyjne sposoby uwieczniania wydarzeń.

ODKRYJ WIĘCEJ

Discover Canon EOS R

Aparaty 4K firmy Canon

Poznaj możliwości i uniwersalność serii produktów 4K firmy Canon.

Dowiedz się więcej

* Nie wszystkie modele mają matryce pełnoklatkowe. 

** Technologia Dual Pixel CMOS AF jest niedostępna w niektórych modelach.
Nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym aparacie.