KAMERA WIDEO 8K

Pełnoklatkowe kinematograficzne filmy w jakości 8K

Rejestruj niewiarygodne szczegóły przy niskim poziomie szumów dzięki pełnoklatkowej matrycy, która umożliwia nagrywanie filmów w trybie 8K z szybkością do 30 kl./s (lub 60 kl./s z zewnętrznym zasilaczem), a także materiałów 4K / Full HD z nadpróbkowaniem obrazu oraz obrazu 4K w zwolnionym tempie i trybie 120 kl./s.
EOS R5 C

Najwyższa jakość 8K, najwyższy poziom kreatywnej ekspresji

Kamera EOS R5 C umożliwia rejestrowanie zachwycających 12-bitowych filmów w formacie RAW 8K DCI przy użyciu całej szerokości matrycy pełnoklatkowej, co przekłada się na prawdziwie kinowe wrażenia podczas oglądania. Kamera EOS R5 C rejestruje czterokrotnie więcej szczegółów niż w przypadku formatu 4K, generując znakomity materiał o rozdzielczości 8K i szybkości do 30 kl./s. W przypadku zastosowania zewnętrznego zasilania kamera EOS R5 C umożliwia nagrywanie w jakości 8K do 60 kl./s, co otwiera zupełnie nowe możliwości twórcze w postprodukcji. Ponadto można wykorzystać całą matrycę pełnoklatkową 8K do nadpróbkowania materiału 4K lub Full HD, co zapewnia obraz o wyjątkowej wyrazistości i niskim poziomie szumów.

EOS R5 C

Rozdzielczość 4K do 120 kl./s z automatyczną regulacją ostrości i dźwiękiem

Oprócz nagrań w formacie 8K kamera EOS R5 C generuje także materiały 4K do 120 kl./s, co umożliwia odtwarzanie nagrań w zwolnionym tempie z niesamowitą szczegółowością. Podczas nagrywania w tym trybie kamera EOS R5 C wykorzystuje technologię Dual Pixel CMOS Auto Focus, aby każda klatka była odpowiednio wyostrzona. Ponadto podczas nagrywania z dużą liczbą klatek na sekundę można włączyć rejestrowanie dźwięku.

EOS R5 C

Funkcja Dual Base ISO

Model EOS R5 C to pierwsza kamera filmowa Cinema EOS, która obsługuje funkcję Dual Base ISO. Funkcja Dual Base ISO zwiększa czułość i minimalizuje szumy podczas nagrywania w warunkach słabego oświetlenia. Podczas nagrywania przy użyciu profilu Canon Log 3 dostępne są opcje ISO 800/3200, a w trybie BT.709 Wide DR, PQ i HLD – opcje ISO 400/1600. Wybór optymalnej czułości ISO dla danego oświetlenia zapewni optymalny zakres dynamiczny i niski poziom szumów, a użytkownicy mogą również wybrać opcję „Auto Selection” (Automatyczny wybór), tak aby kamera automatycznie i intuicyjnie zmieniała czułość ISO.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Zgłoś swoje zainteresowanie kamerą Canon EOS R5 C

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące kamery Canon EOS R5 C, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.