MAŁA KAMERA FILMOWA

Kompaktowa, lekka konstrukcja z aktywnym chłodzeniem

EOS R5 C to najbardziej kompaktowa i lekka kamera filmowa Canon Cinema EOS z wizjerem OLED, jasnym, przegubowym ekranem LCD oraz 13 przyciskami, do których użytkownik może przypisać wybrane funkcje. Nowy aktywny system chłodzący umożliwia nagrywanie przez długi czas, a wytrzymały korpus ze stopu magnezu zapewnia profesjonalną trwałość.

Kompaktowa, lekka konstrukcja z aktywnym chłodzeniem

EOS R5 C

Wewnętrzny układ chłodzenia umożliwia długotrwałe nagrywanie

W modelu EOS R5 C zastosowano aktywny układ chłodzenia, który skutecznie rozprasza ciepło z obudowy i umożliwia długotrwałe nagrywanie w rozdzielczości 8K (do 60P). Opcje trybów Always On (zawsze włączony) i Automatic Fan (automatyczny wentylator) umożliwiają użytkownikom minimalizację potencjalnego szumu wentylatora podczas nagrywania.

EOS R5 C

Intuicyjnie obsługiwana konstrukcja z dotykowym wyświetlaczem LCD i 13 programowalnymi przyciskami

Kamera EOS R5 C ma wizjer OLED o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 0,5 cala, który umożliwia dokładną analizę obrazu, wyświetlacz z matrycą punktową do szybkiego sprawdzania ustawień/trybów kamery oraz jasny, przegubowy monitor LCD o przekątnej 3,2 cala, który ułatwia oglądanie obrazu pod różnym kątem w dzień i w nocy.

Wyjątkowo kompaktowa obudowa kamery EOS R5 C ma 13 przycisków z możliwością przypisania funkcji i trzy pokrętła cyfrowe. Funkcje można zaprogramować za pomocą nowego interfejsu użytkownika. Zapewni to szybki dostęp do ulubionych funkcji wideo/zdjęć, takich jak monitor przebiegów, automatyczne ustawianie ostrości i duża liczba klatek na sekundę.

EOS R5 C

Kompaktowa, solidna i lekka

Ważący zaledwie 680 gramów model EOS R5 C jest najbardziej kompaktową i lekką kamerą filmową Canon Cinema EOS. Cechuje się przy tym tą samą, najwyższą jakością wykonania i wygodą, jaką zapewnia model EOS R5.

Inne interesujące kwestie

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Zgłoś swoje zainteresowanie kamerą Canon EOS R5 C

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące kamery Canon EOS R5 C, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.