MOCOWANIE CANON RF

Uniwersalna obsługa obiektywów dzięki mocowaniu RF

Wyposażona w mocowanie RF kamera EOS R5 C jest zgodna z szeroką gamą układów optycznych, w tym z najnowocześniejszymi obiektywami RF, a także obiektywami EF lub filmowymi za pośrednictwem adapterów mocowania EF-EOS R. Zaawansowany, 5-osiowy elektroniczny stabilizator obrazu pomaga rejestrować płynne i stabilne nagrania.
EOS R5 C_Lifestyle

Technologia mocowania RF

Mocowanie RF umożliwia projektowanie nowych obiektywów, w przypadku których można łączyć duże otwory przysłony, wysoką jakość optyczną i najwyższej klasy wydajność w celu tworzenia wyjątkowych obiektywów dla filmowców i fotografów. 12-stykowe mocowanie RF zwiększa szerokość pasma komunikacji między obiektywem a kamerą, co usprawnia działanie autofokusa i stabilizatora obrazu oraz umożliwia niestandardowe konfigurowanie urządzenia. Dzięki temu obiektywy RF to idealne rozwiązanie do filmowania.

Zapewnianie zgodności i tworzenie dzięki adapterom mocowania EF-EOS R

Mocowanie RF jest zgodne z obiektywami Canon EF Cinema oraz obiektywami fotograficznymi dzięki zastosowaniu adapterów mocowania EF-EOS R. Podczas nagrywania filmów można uzyskać bardzo małą głębię ostrości w jasnym otoczeniu, korzystając z adaptera Canon ze wsuwanym filtrem szarym o zmiennej gęstości.

Idealne rozwiązanie do zastosowań VR

Kamera EOS R5 C jest w pełni zgodna z obiektywem Canon RF 5.2mm F2.8L Dual Fisheye, a dzięki pełnoklatkowej matrycy 8K oraz długiemu czasowi nagrywania idealnie nadaje się do tworzenia realistycznych materiałów 180° VR. To rozwiązanie firmy Canon obejmuje jeden obiektyw, kamerę i przepływ pracy. Ułatwia i usprawnia tworzenie cechujących się niezwykłą wyrazistością treści VR.

Zaawansowany elektroniczny stabilizator obrazu

Kamera EOS R5 C ma ten sam zaawansowany 5-osiowy elektroniczny stabilizator obrazu, w który wyposażono profesjonalne kamery filmowe EOS, takiej jak EOS C500 Mark II, EOS C300 Mark III i EOS C70. Ta zaawansowana technologia współpracuje ze stabilizacją optyczną dostępną w zgodnych obiektywach, zapewniając stabilny i płynny obraz. Ponadto w przypadku korzystania z obiektywów niemających stabilizatora obrazu, takich jak stałoogniskowe i zmiennoogniskowe obiektywy filmowe, dostępny jest również elektroniczny stabilizator obrazu.

Zgodność z obiektywami anamorficznymi

Kamera EOS R5 C obsługuje obiektywy anamorficzne za pośrednictwem adapterów mocowania innych firm. Dzięki funkcji rozciągania obrazu 2x, 1,8x i 1,3x na ekranie LCD i wyjściu HDMI kamera EOS R5 C umożliwia obsługę szerszej gamy obiektywów oraz elastyczną, twórczą pracę.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Zgłoś swoje zainteresowanie kamerą Canon EOS R5 C

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące kamery Canon EOS R5 C, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.