Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM

EF 75-300mm f/4-5.6 III USM

Model EF 75-300 mm f/4-5,6 III USM, jeden z najmniejszych i najlżejszych teleobiektywów zmiennoogniskowych w swojej klasie, jest idealny dla fotografów o ograniczonym budżecie. Doskonały do fotografowania wydarzeń sportowych, przyrody i portretów.

Korzyści

  • Niedrogi teleobiektyw zmiennoogniskowy
  • Silnik autofokusa USM
  • Powłoki Super Spectra
  • Lekka konstrukcja
  • Rozmiar filtra: 58 mm
  • Minimalna odległość ogniskowania: 1,5 m

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM

Lekki teleobiektyw zmiennoogniskowy z mechanizmem USM


Najlżejszy teleobiektyw z zoomem 4x w swojej klasie. Doskonały do fotografowania wydarzeń sportowych, przyrody, portretów itd. Efekt teleobiektywu zacieśnia perspektywę i ogranicza głębię ostrości, co skutecznie powoduje rozmycie tła. Przy ogniskowej 300 mm można zapełnić kadr kartką pocztową z odległości 1,5 metra.

W pełni elektroniczny uchwyt obiektywu


Zintegrowany silnik AF umożliwia szybką automatyczną regulację ostrości. Elektromagnetyczna przysłona obiektywu zapewnia niewiarygodnie precyzyjną kontrolę nad umiejscowieniem otworu przysłony.

Powłoka Super Spectra


Powłoki Super Spectra zapewniają precyzyjny balans koloru i poprawę kontrastu. Redukują również efekt odbicia światła i zjawy, będące typowymi problemami spowodowanymi przez odbicie światła od matrycy światłoczułej.

Ultradźwiękowy mechanizm ostrości


Silnik ultradźwiękowy dba o szybką i niemal bezgłośną pracę automatyki ostrości. Doskonały moment obrotowy gwarantuje precyzyjne osiągnięcie ostrości w żądanym punkcie.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM, jego cechach i możliwościach.

Galeria zdjęć

Zobacz galerię

Related Products

Czy możemy pomóc w wyborze następnego obiektywu?

Nasza interaktywna wyszukiwarka obiektywów pozwala na przeglądanie całej gamy obiektywów i wybór produktu najlepiej dopasowanego do Ciebie i Twojego aparatu EOS.

Teleobiektywy

Większa ogniskowa pozwala zbliżyć się do obiektu bez konieczności ingerowania w ujęcie.