Artykuł

Trzy sposoby, jak nasze urządzenia pomogą dostosować się do wymogów pracy w modelu hybrydowym

Trzy sposoby, jak nasze urządzenia pomogą dostosować się do wymogów pracy w modelu hybrydowym

Article 7 headline

Czy rok 2020 był rokiem zmian? Był to z pewnością rok bezprecedensowych wydarzeń zmieniających świat. Można jednak stwierdzić, że zmiana sama w sobie nie była wyjątkową cechą roku 2020, a stała się nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości. W roku 2020 przyspieszyło wiele trendów, które obserwowaliśmy w miejscu pracy. Chociaż w ostatnich latach praca w domu oraz praca mobilna zyskiwały na popularności, to dopiero konieczność zdalnego funkcjonowania podczas lockdownów przekształciła biuro z domyślnego miejsca pracy na jedną z wielu dostępnych opcji. Miało to fundamentalny wpływ na to, jak korzystamy z biura i czego potrzebujemy od technologii biurowej. To doświadczenie zmusiło również wiele firm do przyspieszenia realizacji istniejących planów transformacji cyfrowej z myślą o zapewnieniu pracownikom narzędzi cyfrowych umożliwiających zachowanie stałej łączności i wydajną pracę z dowolnego miejsca.

Choć w scentralizowanych biurach na całym świecie pracuje mniej osób, biura pozostaną ważnym elementem naszej przyszłości biznesowej. Jednak urządzenia biurowe muszą zostać przystosowane, aby mogły sprostać dzisiejszym potrzebom. Właśnie dlatego Canon rozwija ofertę produktów, które pomogą pokonywać kolejne wyzwania. Nasze najnowsze produkty – serie imageRUNNER ADVANCE DX C5800 i imagePRESS C170 – zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu narzędzi umożliwiających rozwój w zmieniającym się otoczeniu.

Łączność między zespołami, gdziekolwiek się znajdują

Najbardziej oczywistą tendencją, która nabrała tempa w 2020 r., jest praca zdalna, rozproszona lub „rozłączna”, w ramach której pracownicy nie muszą już być przywiązani do lokalizacji fizycznej. Już przed pandemią doświadczenia związane z zamknięciem gospodarki na świecie przyspieszyły i umocniły trendy związane z nowym sposobem pracy. W przypadku druku niesie to ze sobą istotne konsekwencje – zmieniają się wymagania klientów dotyczące drukarek biurowych.

W celu sprostania współczesnym hybrydowym stylom pracy urządzenie musi zapewniać nowe możliwości, aby mogło stać się centrum druku i cyfrowego obiegu pracy. Oferta firmy Canon została opracowana z myślą o efektywnej pracy hybrydowej. Nasze inteligentne urządzenia mają najnowsze technologie przechwytywania i przetwarzania dokumentów oraz wbudowane, zaawansowane funkcje łączności z chmurą, które umożliwiają korzystanie z popularnych aplikacji do przechowywania danych w chmurze i przepływu pracy. Dzięki temu pracownicy mogą łatwo przekształcać dokumenty na postać cyfrową. Skonwertowane materiały można przechowywać w takich aplikacjach jak OneDrive lub Dropbox bądź bezpośrednio połączyć z firmowymi systemami przepływu pracy, takimi jak SAP Concur. Ta udoskonalona łączność zapewnia dostęp do informacji współpracownikom niezależnie od ich miejsca pobytu, a to zwiększa efektywność pracy w każdej lokalizacji.

Przedefiniowanie miejsca pracy przyszłości dzięki firmie Canon

Większa wydajność podczas wizyt w biurze

W sytuacji, gdy wiele osób pracuje zdalnie, przybycie do biura prawdopodobnie oznacza konieczność wykonania zadań specjalistycznych, których nie można zrealizować z domu. Jednym z nich jest drukowanie lub digitalizacja fizycznych dokumentów dostarczonych do siedziby głównej, zwłaszcza w dużych ilościach. Pracownicy potrzebują niezawodnych, wydajnych urządzeń, które mogą im pomóc w jak najbardziej efektywnym wykonywaniu tych zadań. Właśnie dlatego stworzyliśmy urządzenie imageRUNNER ADVANCE DX C5800 na bazie najnowocześniejszych technologii serii imageRUNNER ADVANCE. Jest to najszybszy z dotychczasowych modeli, umożliwiający drukowanie z szybkością 70 str./min oraz skanowanie z szybkością 270 obrazów/min, co przekłada się na najwyższą wydajność.

Jeśli chodzi o materiały marketingowe, wiemy, że wielu naszych klientów zleca ich produkcję na zewnątrz. Może to jednak powodować niepotrzebne opóźnienia. Urządzenie imagePRESS C170 pozwala pominąć złożoność procesów firmy zewnętrznej i tworzyć materiały dla klientów – od banerów po broszury – własnymi siłami, nawet jeśli trzeba użyć złożonych funkcji wykańczania. Dzięki temu pracownicy optymalnie wykorzystują swój czas w biurze, wytwarzając to, czego potrzebują.

Angażowanie klientów dzięki kreatywnej komunikacji

Zdolność ta jest również niezbędna w kontekście realizacji nowych wymagań w zakresie obsługi klienta. Wiele czynników zakłócających tradycyjne nawyki pracy i ograniczone możliwości osobistego komunikowania się z klientami sprawiają, że firmy potrzebują bardziej skutecznych sposobów na utrzymanie zaangażowania klientów. Jednak komunikacja kreatywna musi być również wyważona względem napiętego budżetu, zwłaszcza w obliczu pandemii.

Zdajemy sobie sprawę, że komunikacja drukowana wiąże się z wyższymi kosztami, szczególnie w przypadku zlecania zadań druku na zewnątrz. Właśnie dlatego seria imagePRESS C170 zaprojektowano z myślą o zaspokajaniu codziennych potrzeb biurowych, ale także o eksperymentowaniu z tworzeniem bardziej kreatywnych, wysokiej jakości materiałów własnymi siłami. Pozwala ona nie tylko odkrywać nowe sposoby generowania wyróżniających się materiałów, ale także unikać kosztów związanych z usługami partnera zewnętrznego.

Seria imagePRESS C170 obsługuje różne formaty, w tym standardowe formaty A4 i A3, koperty, nośniki o gramaturze do 350 g/m², oraz szeroki zakres profesjonalnych opcji wykańczania. Wybór urządzenia, które obsługuje różne formaty i cechuje się lepszym wykończeniem oraz doskonałym odwzorowaniem kolorów, może być ważnym czynnikiem wyróżniającym firmę na tle konkurencji.

Transformacja, jakość i szybkość

W kontekście ciągłych zmian nieustannie inwestujemy w rozwój nowych produktów dostosowanych do zmieniających się potrzeb klientów.

Nasze urządzenia nadal funkcjonują jako rozwiązania ułatwiające transformację cyfrową, przy czym model imageRUNNER ADVANCE DX C5800 nie ma sobie równych w zakresie niezawodnej, szybkiej i łatwej digitalizacji dokumentów. Urządzenie imagePRESS C170 to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wewnętrznie tworzyć wysokiej jakości kreatywne wydruki i materiały do komunikacji z klientami na szerokiej gamie nośników.

Dowiedz się więcej o tym, jak nasze najnowsze urządzenia wspierają proces transformacji cyfrowej.

Jesteś zainteresowany możliwościami uelastycznienia własnych zdolności w zakresie profesjonalnego druku? Dowiedz się więcej o tym, jak urządzenie imagePRESS C170 może pomóc w generowaniu wysokiej jakości wydruków we własnym zakresie.

Powiązane produkty i rozwiązania

Dodatkowe informacje

 • Wysokiej jakości komunikacja

  Artykuł

  Wysoka jakość bez kompromisów

  Zachwyć klientów bez nadwyrężania budżetu.

  20 Jan 2021

 • Cyfrowa transformacja hybrydowego miejsca pracy dzięki drukowi

  ARTYKUŁ

  Cyfrowa transformacja hybrydowego miejsca pracy dzięki drukowi

  Zmieniamy druk, aby dostosować się do potrzeb hybrydowych miejsc pracy.

  20 Jan 2021

 • Niech drukowane media staną się Twoją tajną bronią w walce o sukces

  Artykuł

  Niech drukowane media staną się Twoją tajną bronią w walce o sukces

  Wysokiej jakości dokumenty drukowane to Twoja tajna broń w interakcji z klientami w nowej normalności.

  20 Jan 2021

 • Nie masz pewności jakich usług potrzebuje Twoja firma?

  • Najszybciej jak to możliwe
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +48

  Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

  Dziękujemy

  Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

  [TIME]

  Do usłyszenia

  Przepraszamy

  Błąd