ARTYKUŁ

Zmieniamy druk, aby pomóc Ci w procesie transformacji cyfrowej

Cyfrowa transformacja hybrydowego miejsca pracy dzięki drukowi

Zmieniamy druk, aby dostosować się do potrzeb hybrydowych miejsc pracy

Nasz sposób pracy uległ znacznym zmianom, podobnie jak nasze wymagania wobec drukarek. 10 lat temu drukarka była potrzebna tylko do drukowania fizycznych kopii dokumentów. Ta funkcja nadal jest ważna. Aby jednak sprostać wymaganiom współczesnego hybrydowego stylu pracy, drukarka musi być zarówno narzędziem do drukowania, jak i centrum procesów cyfrowych. Powinna służyć nie tylko do drukowania cyfrowych dokumentów, ale również do zmiany druku na wersję cyfrową. Wiąże się to z połączeniem z aplikacjami używanymi w miejscu pracy i przesyłaniem dokumentów bezpośrednio do obiegu. Ważne jest też bezpieczeństwo najbardziej wrażliwych informacji.

Adaptacja do nowych warunków

Choć od 2020 roku coraz więcej osób pracuje zdalnie, badania sugerują, że przyszłość pracy może być bardziej złożona. 64%1 pracowników twierdzi, że chciałoby spędzać co najmniej część czasu w biurze lub innym miejscu poza domem. Organizacje muszą zatem inwestować w technologię, która wspiera nowy styl pracy i umożliwia pracownikom efektywną pracę z wielu miejsc.

W firmie Canon uważnie obserwujemy, jak miejsca pracy ewoluują i jak zmiany te wpływają na potrzeby naszych klientów. Dlatego stworzyliśmy środowisko Digital Transformation Services (DTS), które łączy nasze najlepsze urządzenia i oprogramowanie w zintegrowany ekosystem technologiczny, zaprojektowany z myślą o wsparciu klientów w procesie transformacji. Ta oferta łączy w sobie nasze najlepsze urządzenia oraz usługi zarządzania drukiem i rozwiązania do współpracy w ramach obszaru roboczego. Jej rolą jest zapewnienie bezpośredniego wglądu w cykl życia dokumentów i kontroli nad nim.

Sercem naszej oferty DTS jest sprzęt. Nasze urządzenia już dawno przestały być tylko „drukarkami”. Obecnie ich rola polega na wspieraniu transformacji poprzez zapewnienie łączności i umożliwienie zarządzania przepływem pracy – a to kluczowe elementy w dzisiejszym hybrydowym środowisku pracy. Nasz najnowszy model, imageRUNNER ADVANCE DX C5800, oparty na wielokrotnie nagradzanej serii imageRUNNER ADVANCE DX, wspiera nasze działania na rzecz cyfryzacji poprzez łączność.

Cyfrowa transformacja hybrydowego miejsca pracy dzięki drukowi

Przekształcanie dokumentów i przepływów pracy

Urządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE DX C5800 mają najnowocześniejsze technologie skanowania ułatwiające pracownikom digitalizację informacji i upraszczające dostęp do nich osobom, które ich potrzebują, co przekłada się na ciągłość działalności nawet w sytuacji, gdy pracownicy przebywają w różnych miejscach. Urządzenia mogą skutecznie skanować mieszane nośniki z prędkością do 270 obr./min. Dzięki inteligentnej technologii OCR (Optical Character Recognition) i wykorzystaniu uczenia maszynowego1 urządzenia mogą „nauczyć się” skutecznie identyfikować i kategoryzować najczęściej używane przez firmę dokumenty, a tym samym automatycznie sugerować miejsce zapisu na podstawie reguł określonych przez użytkownika.

Wspieranie transformacji oznacza nie tylko cyfryzację, ale także lepsze wsparcie cyfrowych systemów pracy. Urządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE DX C5800 mogą automatycznie wprowadzić wyodrębnione informacje do oprogramowania do zarządzania przepływem pracy (np. SAP Concur), pozwalając pracownikom zaoszczędzić czas spędzony na ręcznym wprowadzaniu danych i zapewniając ich poprawność. Nasze urządzenia umożliwiają bezproblemową integrację z oprogramowaniem uniFLOW Online, które ułatwia drukowanie i skanowanie dokumentów bezpośrednio do miejsc docelowych w chmurze, takich jak Drobox i OneDrive.

Równowaga między dostępem i bezpieczeństwem

Choć dostępność ma kluczowe znaczenie dla skutecznej pracy zdalnej, równie ważne jest bezpieczeństwo. Jako podłączone urządzenie drukarka z obsługą chmury musi wykorzystywać solidne zabezpieczenia, aby zapobiegać atakom lub przypadkowym naruszeniom, w wyniku których dane mogą wpaść w niepowołane ręce. Choć firmom zależy na dynamicznej adaptacji i wdrażaniu niezbędnych technologii tak szybko, jak to możliwe, szybkość nigdy nie powinna wiązać się z utratą bezpieczeństwa.

Nasz ekosystem technologiczny chroni Twoje dokumenty niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Choć wszystkie nasze urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, nowe urządzenia, w tym te z serii imageRUNNER ADVANCE DX C5800, mają dodatkowe zaawansowane funkcje, które pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa Twoich danych. Bez względu na to, gdzie znajduje się urządzenie, dokumenty wysłane do drukowania mogą zostać zwolnione z bezpiecznej kolejki wydruku dopiero po okazaniu dowodu tożsamości. Jednocześnie technologia skanowania może identyfikować wrażliwe pliki, takie jak informacje finansowe, i stosować automatyczną ochronę, w tym szyfrowanie przesyłanych danych. Informacje są następnie skanowane i zapisywane w bezpiecznej lokalizacji, w przypadku której można zastosować zasady dostępu (na przykład poufne informacje HR chronione przed dostępem ze strony pracowników).

Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych klientów szybko się zmieniają. Chcemy wyposażyć Cię w narzędzia, które pozwolą Ci przygotować się na nową normalność. W miarę jak zmierzamy w kierunku hybrydowych metod pracy, coraz ważniejsze będzie posiadanie sprzętu, który spełni wszystkie potrzeby, zapewniając łączność, dostępność, bezpieczeństwo i umożliwiając zarządzanie przepływem pracy, tak aby Twoje zespoły mogły efektywnie działać.

Dowiedz się, jak urządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE DX C5800 mogą pomóc w realizacji celów związanych z transformacją przestrzeni roboczej.

Powiązane produkty i rozwiązania

Dodatkowe informacje

 • ARTYKUŁ

  Transformacja cyfrowa: jak technologia cyfrowa zmienia biznes

  Wykorzystanie narzędzi cyfrowych jest nową normą w firmach.

  20 Jan 2021

 • ARTYKUŁ

  Niech drukowane media staną się Twoją tajną bronią w walce o sukces

  Wysokiej jakości dokumenty drukowane to Twoja tajna broń w interakcji z klientami w nowej normalności.

  20 Jan 2021

 • ARTYKUŁ

  Zwiększ produktywność firmy dzięki urządzeniom Canon

  W firmie Canon wiemy, jakie wyzwania stoją dziś przed przedsiębiorstwami. Właśnie dlatego oferujemy klientom gamę produktów, które mogą pomóc w zwiększeniu wydajności firmy.

  19 Jan 2021

 • Artykuł

  Wysoka jakość bez kompromisów

  Zachwyć klientów bez nadwyrężania budżetu.

  20 Jan 2021

 • Nie masz pewności jakich usług potrzebuje Twoja firma?

  Polityka prywatności
  • Najszybciej jak to możliwe
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +48

  Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

  Dziękujemy

  Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

  [TIME]

  Do usłyszenia

  Przepraszamy

  Błąd