ARTYKUŁ

Prostota, niezawodność i szybkość: jak nasze urządzenia do druku pomagają zwiększyć produktywność firmy

Z myślą o wydajności

Niewielkie opóźnienia mogą się nawarstwiać. W ciągu dnia wszyscy napotykamy problemy technologiczne, które nas hamują. Niezależnie od tego, czy chodzi o próbę zrozumienia zasady działania, oczekiwanie na uruchomienie, rozwiązanie błędu, oczekiwanie na aktualizację czy reakcję działu IT. Twoja organizacja potrzebuje technologii, która pomoże pracownikom wykonać pracę w możliwie najbardziej produktywny sposób. Jeśli chodzi o zarządzanie dokumentami – od drukowania broszur po skanowanie paragonów – oznacza to konieczność zastosowania prostych, niezawodnych i szybkich urządzeń.

W miarę jak organizacje dostosowują się do bardziej rozproszonego trybu pracy, trzeba wziąć pod uwagę wartość zapewnianą przez wykorzystywane urządzenia. Posiadanie dużej floty niewielkich urządzeń w siedzibie może nie mieć sensu – zamiast tego lepiej zainwestować w mniejszą liczbę bardziej wydajnych urządzeń, aby sprostać wewnętrznym potrzebom. Jako eksperci w dziedzinie technologii wykorzystania przestrzeni biurowej poświęciliśmy czas na opracowanie gamy produktów z myślą o ich wydajności. Nasze najnowsze urządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE C5800 i imagePRESS C170 to praktyczne rozwiązania dla współdzielonych przestrzeni biurowych.

Prostota i wygoda użytkowania

Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej prostocie obsługi dzięki spójnemu interfejsowi i wygodzie użytkowania niezależnie od wykorzystywanego urządzenia. Dzięki temu wprowadzanie nowych technologii nie jest uciążliwe dla pracowników, którzy nie muszą uczyć się nowych funkcji. Jednocześnie prostota interfejsu oznacza, że nie tracą oni czasu na wyszukiwanie funkcji.

Chcemy zapewnić oszczędność w kontekście czasu codziennej pracy personelu, dlatego nasze urządzenia umożliwiają zespołom tworzenie skrótów w interfejsie, które dają użytkownikom szybki dostęp do często wykonywanych czynności. Uczenie maszynowe pozwala również urządzeniom zapamiętać preferowane opcje skanowania, drukowania i wykańczania, dzięki czemu pracownicy mogą oszczędzać cenny czas poświęcany na ponowne wprowadzanie informacji w przypadku standardowych zadań. Chcemy pomóc w ograniczeniu konieczności powtarzania zadań skanowania, dlatego wykorzystujemy innowacyjną technologię w celu ograniczenia ryzyka wystąpienia błędów. Nasze najnowsze urządzenie biurowe jest wyposażone w specjalnie powlekaną szybę, która zapobiega przyleganiu kurzu i brudu do skanera, a funkcja wykrywania nieprawidłowego podawania zapobiega skanowaniu dokumentów w przypadku ich przekrzywienia – także wtedy, gdy przez pomyłkę zostanie podany zszyty dokument.

Z myślą o wydajności

Gwarantowana niezawodność

Twoi pracownicy chcą jak najlepiej wykorzystać swoją obecność w biurze, więc trzeba umożliwić im pracę bez przestojów oraz zapewnić działanie urządzeń, kiedy są one potrzebne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie druku możemy zaoferować nagradzaną technologię, która minimalizuje problemy i zapewnia stałe działanie. Jako zaufany partner możemy również zapewnić pomoc techniczną i usługi, których potrzebujesz, aby skutecznie rozwiązywać wszelkie napotkane problemy.

Szybka, codzienna produkcja biurowa

Seria imageRUNNER ADVANCE DX C5800, przeznaczona do współdzielonej przestrzeni biurowej, zapewnia najnowocześniejsze funkcje skanowania i drukowania, które umożliwiają wydajną pracę w firmie. Przy szybkości druku do 70 str./min oraz skanowania do 270 obrazów/min urządzenie imageRUNNER ADVANCE DX C5800 obsługuje szybką i wydajną produkcję. Urządzenie umożliwia wydajne skanowanie mieszanych nośników, dzięki czemu pracownicy mogą jeszcze szybciej skanować pakiety dokumentów.

Inteligentne funkcje oprogramowania, w tym możliwość ponownego użycia formatów i automatyczne nazywanie plików na podstawie kodów kreskowych, pozwalają wyeliminować proces ręcznego nadawania nazw, przetwarzania i udostępniania dokumentów współpracownikom. W przypadku mniejszej liczby pracowników w biurze prawdopodobnie rzadziej korzystamy z centralnego sprzętu, co oznacza, że urządzenia często przechodzą w tryb uśpienia. Aby zapobiec oczekiwaniu na uruchomienie urządzenie, wbudowaliśmy funkcję powrotu ze stanu uśpienia, która obejmuje 4-sekundowy tryb szybkiego uruchamiania i 6-sekundowe włączanie.

Wyeliminowanie pośredników z procesu kreatywnego druku

Podczas pracy z napiętym terminem przygotowanie dokumentów na spotkanie z klientem, prezentację lub wydarzenie z wykorzystaniem zewnętrznego usługodawcy może przysporzyć dodatkowych zmartwień i opóźnień. Możliwość drukowania wysokiej jakości dokumentów we własnym zakresie pozwala zaoszczędzić cenny czas i lepiej przygotować się do działania. Oferujemy szeroką gamę urządzeń drukujących, które mogą pomóc w obsłudze drukowania na co dzień i posłużyć do tworzenia materiałów o profesjonalnej jakości.

Nasza najnowsza seria urządzeń imagePRESS C170 łączy najlepsze cechy obu trybów pracy. Jest ona wyposażona w technologie, które umożliwiają szybką, wydajną, codzienną produkcję w biurze, a także tworzenie większej liczby kreatywnych formatów. Urządzenie pozwala zmniejszyć lukę między oboma trybami pracy – zwiększa możliwości drukowania i zapobiega opóźnieniom związanym z zaangażowaniem zewnętrznego usługodawcy. Firma może oszczędzać pieniądze, a użytkownicy mogą samodzielnie i w wydajny sposób tworzyć materiały podczas jednej wizyty w biurze.

Firma Canon chce zapewnić klientom technologię umożliwiającą jak najwydajniejszą pracę, dlatego zaprojektowaliśmy nasze urządzenia tak, aby zapewnić oszczędność czasu na każdym etapie. Wiemy, że małe opóźnienia sumują się, dlatego skupiamy się także na szczegółach, w tym na tworzeniu innowacyjnej technologii skanowania i drukowania, która pozwala ograniczyć liczbę zadań wykonywanych ręcznie, zwiększyć wydajność i ułatwić życie zespołom.

Dowiedz się, w jaki sposób urządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE DX C5800 umożliwiają niezawodną i wydajną pracę we współdzielonej przestrzeni biurowej.

Dowiedz się także, w jaki sposób urządzenia z serii imagePRESS C170 pomagają wydajnie produkować profesjonalne materiały drukowane we własnym zakresie.

Powiązane produkty i rozwiązania

Dodatkowe informacje

Nie masz pewności jakich usług potrzebuje Twoja firma?