Z myślą o nowym pokoleniu

Młodzi twórcy i adepci opowiadania historii obrazem muszą mieć dostęp do edukacji i sprzętu, aby mogli poszerzać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności. Program Young People firmy Canon umożliwia najbardziej potrzebującym, czyli młodym ludziom z ubogich środowisk i społeczności w rozwijających się regionach świata, dokumentowanie ważnych dla nich kwestii społecznych i środowiskowych.
Empowering young People

Program dla młodych twórców

W ramach programu Young People zaangażowaliśmy 5 750 młodych ludzi oraz podjęliśmy współpracę z ponad 50 partnerami prowadzącymi działalność charytatywną. Naszymi partnerami zostali m.in.: Plan International i Wild Shots Outreach, w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. W ten sposób, w szkołach i społecznościach, staramy się zapewniać młodym ludziom odpowiednie szkolenia, narzędzia i platformy. Dzięki temu mogą oni dzielić się swoimi historiami ze światem oraz tworzyć nowe możliwości zarówno dla siebie, jak i dla innych osób. Young People Programme w Polsce realizujemy pod nazwą: To My Tworzymy Świat Zapraszamy do spojrzenia na rzeczywistość i świat okiem naszej kreatywnej i zdolnej młodzieży.

Najnowsze historie

 • Wszystko zależy od nas...

  Aby pokazać, czego potrzebują w celu zwiększenia bezpieczeństwa swojego miasta, nastolatkowie pojechali do Brukseli z aparatami. Tam stworzyli swoje opowieści.

 • To My tworzymy Świat

  Young People Programme realizowany w Polsce od kilku lat. Zapraszamy do spojrzenia na rzeczywistość i świat okiem naszej kreatywnej i zdolnej młodzieży.

 • Zdjęcie z myślą o przyszłości parku Krugera

  W Parku Narodowym Krugera nosorożce często padają ofiarami kłusowników. Organizacja Wild Shots Outreach stara się zmienić ten stan rzeczy ucząc lokalną młodzież, jak opowiadać obrazem ważne historie.

 • Globalny Festiwal Działań ONZ

  Canon weźmie udział w Festiwalu działań ONZ wraz z uczestnikami programu Young People, aby pokazać siłę fotografii, która motywuje i inspiruje do dokonywania zmian.

 • Dodatkowe informacje

 • Miraisha

  Edukujemy przyszłych profesjonalistów w całej Afryce.

 • Druk przyjazny środowisku

  Poznaj zalety naszej technologii atramentowej w kontekście środowiska.

 • Ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko

  Sprawdź, jak zmniejszamy negatywny wpływ na środowisko.

 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami

  Podziel się swoimi przemyśleniami i pytaniami z naszym zespołem ds. zrównoważonego rozwoju