no consumer

Pomoc techniczna

  Feedback

  Aby pomóc Nam polepszyć naszę pomoc techniczną,prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety w oparciu o swoje doświadczenie z pomocą techniczną firmy Canon.

  Chętnie wezmę udział w badaniu

  Nie, dziękuję

  Kontakt z działem pomocy technicznej

  Przed skontaktowaniem się z nami warto odwiedzić nasze internetowe zasoby pomocy technicznej, które obejmują sterowniki, oprogramowanie i instrukcje obsługi przeznaczone do konkretnych produktów, a także sekcję często zadawanych pytań i inne przydatne materiały, które mogą ułatwić rozwiązanie danego problemu.

  Aby uzyskać pomoc lub odpowiedź na pytanie dotyczące posiadanego produktu, klienci indywidualni powinni skontaktować się telefonicznie lub za pomocą poniższego formularz poczty e-mail.

  Zadzwoń do nas pod numer 22 583 4307

  Poniedziałek–piątek 08:00–20:00

  Opłaty za połączenia są naliczane zgodnie z lokalnymi stawkami, w zależności od planu taryfowego i operatora. Dokładne kwoty można sprawdzić u operatora.

  Prosimy o przygotowane następujących informacji:

  Uzupełnij każdą z ponumerowanych części poniżej w podanej kolejności. Dzięki temu zbierzemy jak największą ilość informacji.
  Wypełnienie pól zaznaczonych symbolem * jest obowiązkowe.

  1. Twój produkt
  Kategoria produktu: *
  Podkategoria produktu *
  Seria *
  Model *
  Numer seryjny produktu (Opcjonalne):
  Dowiedz się, jak zlokalizować numer seryjny

  2. Twój system
  System operacyjny:*
  Jak określić używany system operacyjny
  W jaki sposób produkt jest podłączony do komputera?

  3. Charakter problemu
  Typ problemu:*
  Podaj kod błędu, jeśli jest dostępny:

  Aparat EOS — kody błędów

  PIXMA — kody błędów

  Prosimy o podanie jak największej ilości informacji związanych z zapytaniem, w tym o dotychczasowych krokach podjętych w celu usunięcia problemu * Liczba znaków nie może przekroczyć 4000.

  4. Twoje szczegóły
  Imię *
  Nazwisko *
  Adres e-mail *
  Potwierdź swój adres e-mail *
  Numer telefonu (tylko cyfry)

  Przesyłając niniejszy formularz i udostępniając dane e-mail, użytkownik akceptuje obowiązujące na stronie Warunki i zgadza się na przesyłanie wiadomości z działu obsługi klienta firmy Canon na adres e-mail. W przypadku braku zgody na te warunki, należy skorzystać z opcji Kontakt telefoniczny.

  Należy pamiętać, że wszelkie informacje przekazane w powyższym formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu obsługi zapytania. Dane osobowe podane w formularzu nie będą wykorzystywane w celach marketingowych ani do informowania użytkownika o innych produktach i usługach, które naszym zdaniem mogą go zainteresować.


  Ważna uwaga!

  Niektórzy dostawcy usług internetowych mogą blokować odpowiedzi, klasyfikując je jako niechciane wiadomości. Aby mieć pewność, że otrzymasz odpowiedź na zapytanie, zalecamy dodanie adresu donotreply@support.canon-europe.com do książki adresowej.


  Niestety, podczas przesyłania wystąpił błąd. Prosimy o ponowne przesłanie nam wiadomości e-mail. W przypadku wystąpienia tego samego błędu prosimy o Kontakt telefoniczny.