Kontroler programowy PTZ

Aplikacja do zdalnego sterowania kamerami firmy Canon

Rozbuduj swoją infrastrukturę PTZ o bezpłatne oprogramowanie firmy Canon, które umożliwia sterowanie nawet 20 kamerami PTZ firmy Canon, z których dziewięć może być jednocześnie wyświetlanych w interfejsie użytkownika w trybie podglądu na żywo.

 • Zdalne sterowanie z poziomu komputera

  Użytkownik może sterować maksymalnie 20 kamerami PTZ firmy Canon, z których dziewięć jest wyświetlanych jednocześnie w interfejsie użytkownika. Do pracy potrzebny jest tylko laptop z systemem Windows 10.

 • Automatyczna rejestracja kamer

  Funkcja automatycznej rejestracji kamer firmy Canon lokalizuje wszystkie podłączone kamery Canon w tej samej sieci IP, co ułatwia i przyspiesza konfigurację.

 • Natychmiastowe monitorowanie i wyświetlanie ustawień

  Menu ekranowe umożliwia bieżącą regulację ustawień obrazu, takich jak przysłona, wzmocnienie, balans bieli itp., a także podgląd zmian w czasie rzeczywistym.

 • Pełna kontrola nad zaprogramowanymi ustawieniami położenia

  Możesz kontrolować nawet 100 zaprogramowanych ustawień kąta w przypadku każdej kamery, a także łatwo przełączać się między położeniami. Można nagrywać nawet dziesięć różnych ruchów (obrót, pochylenie, zoom) i odtwarzać je za pomocą jednego przycisku.

 • Precyzyjna regulacja i kontrola

  Aplikacja umożliwia precyzyjną regulację ustawień obrazu wybranej kamery, takich jak przysłona, balans bieli, wzmocnienie i wiele innych, a także regulację prędkości obrotu, pochylenia i zoomu.

 • Możliwość konfiguracji sterowania klawiaturą

  Możesz używać klawiatury do sterowania kamerami i ustawieniami oraz przypisywać klawisze do regulacji obrotu, pochylenia i zoomu. Można przypisać regulacje przysłony i ustawienia wzmocnienia. Zapewnia to pełną kontrolę nad ustawieniami PTZ.

 • Sterowanie przez sieć Wi-Fi za pomocą tabletu

  Aplikacja jest również zgodna z tabletami z systemem Windows 10. Wystarczy połączyć się przez Wi-Fi z siecią, do której podłączono kamery, aby mieć pełną kontrolę nad produkcją podczas przemieszczania się po terenie.

Dane techniczne

 • Zdalne sterowanie z poziomu komputera

  Sterowanie nawet 20 kamerami PTZ i podgląd obrazu z 9 z ich

 • Natychmiastowe monitorowanie i wyświetlanie ustawień

  Menu ekranowe umożliwia monitorowanie obrazu z kamery i regulację ustawień obrazu

 • Pełna kontrola nad zaprogramowanymi ustawieniami położenia

  Możesz kontrolować nawet 100 zaprogramowanych ustawień kąta w przypadku każdej kamery

 • Przyciski z możliwością dostosowania

  Sterowanie kamerami i ustawieniami za pomocą klawiatury oraz przypisywanie klawiszy

 • Sterowanie za pomocą tabletu

  Zgodność z tabletami z systemem Windows 10

Pobierz bezpłatne oprogramowanie

Wybierz swój produkt poniżej, aby pobrać aplikację do sterowania kamerami zdalnymi opracowaną specjalnie pod kątem całej gamy kamer PTZ, dającą pełną kontrolę nad nawet 20 kamerami i zapewniającą podgląd obrazu z dziewięciu z nich.

Czy chcesz, aby skontaktował się z Tobą przedstawiciel firmy Canon?

Wypełnij krótki formularz, aby poprosić o kontakt ze strony specjalisty ds. produktów firmy Canon.

Powiązane produkty

 • Kamery PTZ

  CR-N500

  Dzięki 15-krotnemu zoomowi optycznemu, możliwości nagrywania w rozdzielczości 4K UHD i technologii Dual Pixel Auto Focus z opcją inteligentnego automatycznego śledzenia model CR-N500 zapewnia precyzję i umożliwia bezproblemowe przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem IP, co przekłada się na wyjątkowe rezultaty.
  Wyświetl szczegóły CR-N500
 • Kamery PTZ

  CR-N300

  Rozdzielczość jakości 4K UHD, 20-krotny zoom optyczny, hybrydowy autofokus z opcją inteligentnego automatycznego śledzenia oraz liczne protokoły przesyłania strumieniowego i sterowania za pośrednictwem IP umożliwiają przyciąganie uwagi widzów na nowe sposoby.
  Wyświetl szczegóły CR-N300
 • Kamery PTZ

  CR-N100

  Dynamiczna kamera PTZ 4K z zaawansowanym autofokusem, 20-krotnym zoomem optycznym, obsługą wielu protokołów IP i możliwością inteligentnego śledzenia automatycznego.
  Wyświetl szczegóły CR-N100
 • Kamery PTZ

  CR-X300

  Kompaktowa kamera PTZ o klasie ochrony IP65, umożliwiająca zapis w rozdzielczości 4K, z 20-krotnym zoomem optycznym oraz obsługą transmisji strumieniowej i sterowanie przez sieć IP, przeznaczona do wielu zastosowań.
 • Kamery PTZ

  CR-X500

  Dzięki solidnej i odpornej na warunki pogodowe obudowie, rozdzielczości 4K UHD, 15-krotnemu zoomowi optycznemu, interfejsowi 12G-SDI i technologii Dual Pixel CMOS AF model CR-X500 jest idealną kamerą PTZ do zdalnych produkcji i monitoringu.
  Wyświetl szczegóły CR-X500
 • Kontroler PTZ

  RC-IP1000

  Profesjonalny kontroler PTZ z 7-calowym ekranem dotykowym – umożliwia precyzyjne sterowanie obrazu i monitorowanie sygnału wejściowego za pośrednictwem protokołu IP w przypadku maks. 200 źródeł.
  Wyświetl szczegóły RC-IP1000
 1. Wszystkie dane z wyjątkiem wyraźnie zaznaczonych oparto na standardowych metodach testowania stosowanych przez firmę Canon.
  Dane mogą zostać zmienione bez powiadomienia.