Canon EOS C500 Mark II
Blank-Rect Image

Canon EOS C300 Mark III

Uniwersalna kamera filmowa 4K Super 35mm z rodziny EOS

POROZMAWIAJ Z PRZEDSTAWICIELEM FIRMY CANON

Bardzo wszechstronny system filmowy EOS

Kamery EOS C300 Mark III nowej generacji są wyposażone w nową matrycę obrazu DGO 4K Super 35 mm firmy Canon i technologię Dual Pixel CMOS. Obsługują funkcję nagrywania w zwolnionym tempie w rozdzielczości 4K i z prędkością 120 kl./s oraz szeroki zakres dynamiki. Wszystko to kryje się w takim samym korpusie, jaki znamy z modelu EOS C500 Mark II.

Zobacz pełne dane techniczne

Canon EOS C500 Mark II

Dane techniczne

4K

4K/120fps

Matryca CMOS Super 35mm generująca obraz o niskim poziomie szumów

DIGIC DV7 Image Processor

Dwa poziomy wzmocnienia rejestrowanego materiału

Ponad 16-stopniowa rozpiętość tonalna

Internal 5.9K Cinema RAW Light recording

Nagrywanie w formacie 4K Cinema RAW Light na nośniku wewnętrznym

Umożliwiający wydajną pracę plik RAW na karcie CFexpress

4K 4:2:2 10-bit

10-bitowy obraz 4K 4:2:2

Zapis wewnętrzny (do 810 Mb/s), obsługa kompresji ALL-I i Long GOP

Dual CFexpress slots

Dwa gniazda kart CFexpress

Nagrywanie jednoczesne lub przechodzące

High Dynamic Range support

Obsługa szerokiego zakresu dynamicznego (HDR)

SMPTE ST 2084 i ITU-R BT.2100 (HLG)

Pioneering Autofocus Technology

Nowatorska technologia AF

Precyzja i niezawodność dzięki obsłudze za pomocą ekranu dotykowego

12G-SDI terminal

Złącze 12G-SDI

Wyprowadzanie sygnału 4K za pomocą jednego przewodu

CANON EOS C300 MARK III

* Firma Canon jest autoryzowanym licencjobiorcą znaku towarowego CFexpress Ver.2.0™, który należy do CompactFlash Association i może zarejestrowany w różnych jurysdykcjach.

POBIERZ NOWE OPROGRAMOWANIE UKŁADOWE TERAZ

Zaktualizuj oprogramowanie kamery Cinema EOS, aby korzystać z nowych cech/funkcji, takich jak cyfrowy telekonwerter, obsługa kontrolera RC-IP1000, zgodność z większą liczbą obiektywów, a także z aplikacji Multi-Camera Control i innych możliwości.

Aby uzyskać więcej informacji i pobrać je, kliknij łącze poniżej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Boneyard Ballet – shot entirely on EOS C300 MARK III

Boneyard Ballet

shot entirely on EOS C300 MARK III

Obejrzyj film

Boneyard Ballet – shot entirely on EOS C300 MARK III

Behind the Scenes:

See how director of photography Steve Holleran used the EOS C300 MARK III to shoot Boneyard Ballet

Obejrzyj film

ARE YOU A REGISTERED BUSINESS?

Would you like to speak to a Canon sales representative about your business needs. If yes, complete the short form with your details and we’ll be in touch.

I AM A BUSINESS

Zgłoś swoje zainteresowanie produktem EOS C300 MARK III

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące produktu EOS C300 MARK III, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Nowa matryca CMOS 4K Super 35mm zapewnia zapierający dech w piersiach obraz

Kamera EOS C300 Mark III ma nową matrycę 4K S35mm i procesor obrazu DIGIC DV7. Zapewnia obraz cechujący się wyjątkowo wysoką rozdzielczością i ponad 16-stopniową rozpiętością tonalną.

Urządzenie charakteryzuje się także imponującą wydajnością w słabym świetle i niskim poziomem szumów (do czułości ISO 102400) w warunkach, w których ludzkie oko ma trudności z poprawnym widzeniem.

New 4K Super 35 CMOS sensor module

Matryca DGO (Dual Gain Output) Super 35mm generuje obraz HDR w czasie rzeczywistym

Matryca DGO to nowo opracowany system przetwarzania obrazu, który zapewnia wyjątkowo czysty obraz w przypadku pracy przy słabym oświetleniu oraz doskonałe możliwości rejestracji w trybie HDR. 

Każdy piksel matrycy DGO odczytuje obraz z dwoma różnymi poziomami wzmocnienia, jednym wysokim i jednym niskim. W efekcie połączenia tych danych otrzymujemy pojedynczy obraz. Odczyt z wyższym poziomem wzmocnienia jest zoptymalizowany pod kątem rejestrowania wyraźnych szczegółów w ciemniejszych obszarach, a niższy poziom wzmocnienia – pod kątem rejestrowania szczegółów w jaśniejszych obszarach. Łączenie danych z precyzją na poziomie jednego piksela umożliwia zachowanie, a nawet ulepszenie szczegółów i właściwości obrazu zarówno w jasnych, jak i ciemnych jego obszarach. Dzięki temu aparat może obsługiwać szerszy zakres dynamiczny (nawet ponad 16 stopni). 

Nowa matryca DGO jest również zgodna z technologią Dual Pixel AF, co ułatwia użytkownikowi rejestrację żądanego obrazu.

Super 35 DGO (Dual Gain Output) module

Duża liczba klatek na sekundę — do 120 kl./s w formacie 4K

Kamera EOS C300 Mark III obsługuje ciągłe nagrywanie w rozdzielczości 4K z prędkością do 120 kl./s, zarówno w trybie Cinema RAW Light, jak i XF-AVC. W trybie 2K (wycinek kadru) można ustawić prędkość nagrywania od 12 do 180 kl./s, co zwiększa swobodę twórczą. Specjalny przycisk Slow & Fast zapewnia szybki dostęp do żądanego ustawienia nagrywania w zwolnionym i przyspieszonym tempie.

High Frame rates up to 120FPS

Rozbudowane funkcje automatycznego ustawiania ostrości

Wbudowany elektroniczny stabilizator obrazu (IS)

Kamera EOS C300 Mark III ma wbudowany elektroniczny stabilizator obrazu (IS), który obsługuje 5-osiową korekcję drgań. Nawet w przypadku korzystania z obiektywów nieobsługujących komunikacji elektronicznej można używać elektronicznego stabilizatora obrazu po ręcznym wprowadzeniu ogniskowej.

New 4K Super 35 CMOS sensor module

Kompaktowa, lekka i niezawodna

Ważący w przybliżeniu 1750 g korpus umożliwia wygodne noszenie kamery wraz ze stabilizatorami i ręcznymi stabilizatorami i platformami, dzięki czemu urządzenie idealnie sprawdza się w każdych warunkach.

Compact lightweight and reliable

Pionierska technologia AF*

Kamera EOS C300 Mark III jest wyposażona w technologię Dual Pixel CMOS AF firmy Canon, która umożliwia szybką regulację ostrości w trybie ciągłym i niezawodne wykrywanie twarzy nawet w trybie 120p. Monitor LCD LM-V2 o przekątnej 4,3 cala pozwala płynnie i intuicyjnie regulować ostrość dotykiem. Użytkownicy mogą też korzystać z ulepszonych elementów, które umożliwiają naturalnie wyglądającą, stopniową zmianę ostrości.

Model EOS C300 Mark III umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne dostrojenie pracy modułu AF dzięki ustawieniom szybkości i czułości śledzenia obiektów. 

* Ze zgodnymi obiektywami.

New 4K Super 35 CMOS sensor module

Różne mocowania i obiektywy

Kamera EOS C300 Mark III jest zgodna z opcjonalnymi, wymiennymi mocowaniami obiektywów, które spełniają różne wymagania projektowe.

Mocowanie obiektywu EF zapewnia zgodność z szeroką gamą obiektywów Canon EF, w tym obiektywów stałoogniskowych EF Cine, a opcjonalne mocowanie PL obsługuje system Cooke /i. Ponadto dostępne są adaptery mocowania B4 (do mocowania EF lub PL) do obiektywów B4.

Mocowanie EF

Mocowanie EF

Mocowanie Cinema Lock EF

Mocowanie Cinema Lock EF

PL

PL

Modułowa konstrukcja o dużym możliwościach konfiguracyjnych

Dzięki opcjonalnym modułom rozszerzającym otrzymujemy elastyczną konstrukcję modułową i możemy konfigurować całość z myślą o różnych wymaganiach produkcyjnych.

Moduł rozszerzający EU-V1 zapewnia dodatkowe opcje łączności, takie jak interfejs Genlock, a moduł rozszerzający EU-V2 zawiera dodatkowe interfejsy, takie jak dwa dodatkowe wejścia XLR oraz gniazdo akumulatora V-Lock umożliwiającego dłuższe nagrywanie. Moduł rozszerzeń EU-V3 jest przeznaczony do produkcji na żywo z wielu kamer z obsługą Tally i Return Signal. Opcjonalny wizjer EVF-V50 idealnie nadaje się do użytku ręcznego i można go łatwo zdemontować, aby korzystać ze stabilizatora.

Highly configurable and modular design

Obsługa wielu formatów nagrywania – szeroki zakres przepływów pracy

Dwa gniazda kart umożliwiają jednoczesny zapis plików 4K Cinema RAW Light (10/12-bitowych) lub 4K XF-AVC (10-bitowych, 4:2:2) na kartach CFexpress. Format XF-AVC obsługuje kompresję ALL-I, która zapewnia najlepszą jakość, oraz kompresję Long GOP, która umożliwia dłuższe nagrywanie (wyższa kompresja). Na karcie SD można także nagrywać dane proxy, co zwiększa efektywność edycji.

5.9K

4K

do 1 Gb/s (lub 2,1 Gb/s przy 120 kl./s)

4K 4:2:2 10-bit

10-bitowy obraz 4K 4:2:2

do 810 Mb/s (lub 2 Gb/s przy 120 kl./s)

MULTIPLE RECORDING FORMATS MODULE

Moduły rozszerzeń

Aplikacja Canon Multi-Camera Control

Możesz sterować jednocześnie nawet 4 profesjonalnymi kamerami, używając smartfona, sieci Wi-Fi i protokołu XC firmy Canon wbudowanego w urządzenia Cinema EOS i XF.

Masz dostęp do podglądu na żywo i możesz zarządzać różnymi ustawieniami kamery, w tym ekspozycją, ostrością, zoomem, wyzwalaniem nagrywania, formatem nagrywania i wieloma innymi opcjami.

Aplikacja jest zgodna z modelami EOS C70, C300 Mark III, C500 Mark II i XF605. Do pobrania w iOS App Store od grudnia 2023 r.

Canon Multi-Camera Control App

Canon EOS C300 Mark III
Oceny i recenzje

What's in the box

Zawartość pudełka

Korpus kamery EOS C300 Mark III

Monitor LCD LM-V2

Moduł montażowy LCD LA-V2

Kabel UN-5

Uchwyt kamery GR-V1

Rączka

Uchwyt mikrofonu

Akumulator BP-A60

Ładowarka CG-A20

Kompaktowy zasilacz sieciowy CA-CP200B

Przewód zasilający AC

Pasek na ramię SS-1200

Wspornik mocowania systemu rozszerzeń

Oparcie kciuka

Dekiel na korpus

Klucze i śruby imbusowe

Akcesoria

Produkty powiązane

Inne interesujące kwestie

Zyskaj przewagę – zarejestruj się już dziś

Zarejestruj się, aby otrzymywać wskazówki od innych profesjonalistów, aktualności z branży, zaproszenia na wydarzenia i aktualizacje oprogramowania układowego.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Canon EOS C500 Mark II