1_canon_cps_XF_XA_Conversion_upgrade_hero

XF/XA – aktualizacja konwersji NTSC/PAL

Swobodniejszy dobór liczby klatek na sekundę

Zwiększ wydajność pracy i twórcze możliwości kamery XF i XA poprzez zaktualizowanie opcji prędkości nagrywania do 1080/60i, 1080/30P, 1080/24P, 720/60P i 720/24P. Te aktualizacje są częścią usługi przełączania pomiędzy systemami NTSC/PAL firmy Canon.

Przewodnik po cenach

Ta usługa jest dostępna w centrach serwisowych i naprawczych firmy Canon

Ceny w centrach serwisowych i naprawczych firmy Canon*: 511,70 EUR

* Wszystkie ceny obejmują podatek VAT i wysyłkę powrotną. Ceny nie obejmują kosztów wysyłki do serwisu.
Ceny mogą zostać zmienione bez powiadomienia.
Członkom programu CPS przysługuje bezpłatna standardowa wysyłka zwrotna. Mogą oni korzystać z zapewniającej szybszą obsługę opcji Fast Track, adekwatnej do poziomu członkostwa.

canon_cps_pricing_guide

Usługa ta jest dostępna w centrach serwisowych i naprawczych firmy Canon, bezpośrednio lub za pośrednictwem lokalnych autoryzowanych partnerów serwisowych CPS. Aby zadać pytanie lub zarezerwować usługę, wyślij wiadomość na adres cps.services@canon.de

Canon Professional Services

Użytkownicy uzyskują dostęp do wsparcia priorytetowego CPS, zarówno lokalnie, jak i na dużych imprezach, oraz do priorytetowej usługi naprawy. W przypadku niektórych poziomów członkostwa mogą bezpłatnie wypożyczyć produkty zastępcze oraz skorzystać z bezpłatnych wysyłek zwrotnych i zniżek na usługi konserwacyjne. Mają także dostęp do ekskluzywnych ofert.

Dołącz

Dowiedz się więcej

Canon Professional Services