1_hero_canon_cps_EOS_PL-EF-cinema_lock_lens

Zmiana systemu mocowania obiektywu Cinema EOS PL/EF

Jak to działa?

Zmień mocowanie obiektywu kamery Cinema EOS, aby zmienić zakres obsługiwanych obiektywów.

Wyposażenie dodatkowe

W modelach EOS C700 i C300 Mark II można zamienić oryginalny uchwyt EF z mocowaniem Cinema Lock lub PL lub odwrotnie, a w kamerze EOS C200 można zamienić standardowy uchwyt EF na standardowy uchwyt PL.

Urządzenie można wysłać do profesjonalnego centrum serwisowego Canon bezpośrednio lub za pośrednictwem lokalnego autoryzowanego partnera serwisowego CPS (ASP).

cps_lock_mount_replacement_options

Opcje w zakresie zmiany systemu mocowania obiektywu

Model Cinema Lock EF PL
C700 - Tak
C700 PL Tak -
C300 Mark II Tak Tak
C300 Mark II PL Tak -
C200 - Tak
  • Poniższe usługi nie są już dostępne w przypadku modeli EOS C700, C700 PL, C300 Mark II i C300 Mark II PL.
  •  Usługa zmiany z montażem systemu mocowania
  •  Zmiana systemu mocowania z montażem zestawu pierścienia

Różnice w usługach i cennik

Usługi wymiany mocowania systemu obiektywu mogą być wykonywane na wiele sposobów, zależnie od preferencji użytkownika.

Usługa zmiany systemu mocowania obiektywu

Prosty montaż uchwytu dostarczonego przez użytkownika – w stałej cenie. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku posiadania mocowania PL lub gdy chcemy przywrócić pierwotne mocowanie po wcześniejszej zmianie.

Cena*: 535,5 EUR

Ta usługa dotyczy następujących produktów: EOS C200, EOS C300 Mark II, EOS C300 Mark II PL, EOS C700, EOS C700 PL, EOS C700 GS PL.

cps_lens_mount_replacement_services

Zmiana systemu mocowania z montażem zestawu pierścienia

Firma Canon może dostarczyć i zamontować wybrany uchwyt, a następnie przesłać kamerę wraz z oryginalnym uchwytem i z zestawem pierścienia (w celu prawidłowego ustawienia), dzięki czemu będzie można samodzielnie wymienić mocowanie obiektywu w przyszłości.

Cena*: 1606,50 EUR
Dotyczy następujących produktów: EOS C200

cps_lock_mount_replacement_and_SHIM

* Wszystkie ceny obejmują podatek VAT i wysyłkę powrotną. Ceny nie obejmują kosztów wysyłki do serwisu. Ceny mogą zostać zmienione bez powiadomienia. Członkom programu CPS przysługuje bezpłatna standardowa wysyłka zwrotna. Mogą oni korzystać z zapewniającej szybszą obsługę opcji Fast Track, adekwatnej do poziomu członkostwa.

Usługa ta jest dostępna w centrach serwisowych i naprawczych firmy Canon, bezpośrednio lub za pośrednictwem lokalnych autoryzowanych partnerów serwisowych CPS. Aby zadać pytanie lub zarezerwować usługę, wyślij wiadomość na adres cps.services@canon.de

Canon Professional Services

Użytkownicy uzyskują dostęp do wsparcia priorytetowego CPS, zarówno lokalnie, jak i na dużych imprezach, oraz do priorytetowej usługi naprawy. W przypadku niektórych poziomów członkostwa mogą bezpłatnie wypożyczyć produkty zastępcze oraz skorzystać z bezpłatnych wysyłek zwrotnych i zniżek na usługi konserwacyjne. Mają także dostęp do ekskluzywnych ofert.

Dołącz

Dowiedz się więcej

Canon Professional Services