C200 Electronic Viewfinder (EVF) Removal

C200 – demontaż wizjera elektronicznego (EVF)

Łatwiejsza integracja

Właściciele kamery Canon EOS C200 mogą usunąć wizjer elektroniczny z urządzenia dzięki usłudze demontażu wizjera elektronicznego (EVF).

Ważne informacje

Usunięty wizjer elektroniczny zostanie zwrócony wraz z kamerą. Jeśli usunięty wizjer elektroniczny nie jest potrzebny klientowi, należy poinformować o tym wybrany punkt serwisowy i naprawczy firmy Canon lub lokalnego autoryzowanego partnera serwisowego przed wysyłką produktu.
Zdemontowanego wizjera elektronicznego nie można ponownie zamontować w kamerze.

Important information

Przewodnik po cenach

Ta usługa jest dostępna w centrach serwisowych i naprawczych firmy Canon

Ceny w centrach serwisowych i naprawczych firmy Canon: brak opłat, co obejmuje także wysyłkę powrotną

Członkowie programu CPS mogą korzystać z szybszej realizacji usług, w zależności od poziomu członkostwa.

Pricing guide

Usługa ta jest dostępna w centrach serwisowych i naprawczych firmy Canon, bezpośrednio lub za pośrednictwem lokalnych autoryzowanych partnerów serwisowych CPS. Aby zadać pytanie lub zarezerwować usługę, wyślij wiadomość na adres cps.services@canon.de

Inne interesujące opcje

Canon Professional Services

Użytkownicy uzyskują dostęp do wsparcia priorytetowego CPS, zarówno lokalnie, jak i na dużych imprezach, oraz do priorytetowej usługi naprawy. W przypadku niektórych poziomów członkostwa mogą bezpłatnie wypożyczyć produkty zastępcze oraz skorzystać z bezpłatnych wysyłek zwrotnych i zniżek na usługi konserwacyjne. Mają także dostęp do ekskluzywnych ofert.

Dołącz

Dowiedz się więcej

Canon Professional Services