Camera & Lens Focus Matching

Dopasowywanie
ostrości aparatu i obiektywu

Precyzyjna regulacja Twojego sprzętu

Aparaty i obiektywy firmy Canon są produkowane z zachowaniem niezwykle precyzyjnych standardów, co zapewnia najwyższą jakość obrazu. Jednak z czasem niewielkie przemieszczenia komponentów spowodowane częstym lub intensywnym użytkowaniem mogą doprowadzić do nieznacznej zmiany dokładności ogniskowania, którą entuzjasta fotografii jest w stanie dostrzec.

Czym się zajmujemy

Aby uzyskać niezawodny, dokładny fokus, można dopasować autofokus (AF) do ulubionych kombinacji obiektywu i aparatu lub wyregulować tryb AF tak, aby pasował do narzędzi firmy Canon. Korzystając z precyzyjnych narzędzi i specjalistycznej wiedzy, możemy dostosować aparat do obiektywu lub odwrotnie, by przywrócić idealną ostrość.

Dostępne są dwie usługi:

Dopasowanie ostrości aparatu

Dopasowanie ostrości obiektywu

What we do

Ważne informacje

Możesz zażądać, by korpus lub obiektyw Twojego aparatu dostosowywały ostrość do narzędzia firmy Canon (korpusu lub obiektywu) lub do Twojego własnego urządzenia (korpusu lub obiektywu).

• Jeśli chcesz, by aparat lub obiektyw został dopasowany pod względem ostrości do innego z Twoich urządzeń, dostarcz co najmniej 1 korpus i 1 obiektyw.

• Jeśli chcesz dostosować ostrość urządzenia do jednego z narzędzi firmy Canon (korpusu lub obiektywu), poinformuj centrum serwisowe i naprawcze firmy Canon, o który produkt Canon (nazwa modelu) chodzi.

• W razie potrzeby można także zarezerwować dodatkowe produkty (na przykład połączyć 1 aparat z 3 obiektywami lub 1 obiektyw z 2 aparatami), jednak za każdą wykonaną usługę dopasowania ostrości zostanie naliczona odpowiednia opłata.

Important information

• Jeśli w trakcie realizacji usługi serwisowej zostanie stwierdzona usterka produktu, centrum serwisowe i naprawcze firmy Canon skontaktuje się z użytkownikiem, aby uzyskać kopię dowodu zakupu i potwierdzić aktualność gwarancji firmy Canon (jeśli nie została wcześniej dostarczona) lub – jeśli produkt nie jest już objęty gwarancją firmy Canon – omówić płatne opcje naprawy (tj. naprawy po cenie ryczałtowej, ograniczenia zakresu naprawy lub oszacowania czasu i kosztów).

• W przypadku kolejnych usterek, których nie wykryto podczas serwisowania, nie ma gwarancji na naprawę.

Important information-2

Przewodnik po cenach

Cennik usług

Typ aparatu Dopasowanie ostrości aparatu
Lustrzanka cyfrowa EOS 60 EUR

Rodzaj obiektywu Dopasowanie ostrości obiektywu
Obiektyw stałoogniskowy EF, EF-S & DO 50 EUR
Obiektyw zmiennoogniskowy EF, EF-S & DO 65 EUR

Wszystkie ceny obejmują podatek VAT i wysyłkę powrotną. Ceny nie obejmują kosztów wysyłki do serwisu.

Ceny mogą zostać zmienione bez powiadomienia.

Członkowie programu CPS mogą korzystać z szybszej realizacji usług, w zależności od poziomu członkostwa.

Usługi te są dostępne w centrach serwisowych i naprawczych firmy Canon. W przypadku pytań należy wysłać wiadomość e-mail na adres cps.services@canon.de. Lokalni autoryzowani partnerzy serwisowi CPS mogą oferować równoważne lub podobne usługi.
Kliknij, aby prześledzić procedurę naprawy i znaleźć najbliższe centrum serwisowe firmy Canon.

Inne interesujące opcje

Canon Professional Services

Użytkownicy uzyskują dostęp do wsparcia priorytetowego CPS, zarówno lokalnie, jak i na dużych imprezach, oraz do priorytetowej usługi naprawy. W przypadku niektórych poziomów członkostwa mogą bezpłatnie wypożyczyć produkty zastępcze oraz skorzystać z bezpłatnych wysyłek zwrotnych i zniżek na usługi konserwacyjne. Mają także dostęp do ekskluzywnych ofert.

Dołącz

Dowiedz się więcej

Canon Professional Services