A3 Professional Photo Printers

Profesjonalne drukarki fotograficzne

Przejmij pełną twórczą kontrolę nad swoimi zdjęciami dzięki profesjonalnym drukarkom fotograficznym Canon.

PRZEJRZYJ OFERTĘ

Seria profesjonalnych drukarek fotograficznych A3

Wyposażone w systemy 8, 10 lub 12 atramentów drukarki formatu A3 zostały zaprojektowane, by spełnić wymagania każdego fotografa: od zaawansowanych amatorów do profesjonalistów najwyższej klasy.

PIXMA PRO-200

Wyprodukowana z myślą o drukowaniu dynamicznych, kolorowych zdjęć, uniwersalności i funkcjonalności drukarka PIXMA PRO-200 jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników zdjęć i ambitnych fotografów.

Dowiedz się więcej

PIXMA PRO-200 Lifestyle

imagePROGRAF PRO-300

Profesjonalna biurkowa drukarka imagePROGRAF zapewnia wydruki A3+ o wystawowej jakości i łatwy przepływ pracy, co gwarantuje niezawodne drukowanie.

Dowiedz się więcej

ImagePROGRAF PRO-300

Wybór właściwej drukarki fotograficznej

Seria profesjonalnych drukarek PIXMA została przetestowana przez Davida Notona, Canon Explorera, który wyjaśnił różnice między systemami atramentów pigmentowych i barwnikowych

Zaawansowane oprogramowanie

Nośniki do profesjonalnych drukarek fotograficznych firmy Canon

Połączenie drukarki Canon z atramentami i papierem fotograficznym firmy Canon zapewnia optymalną wydajność i doskonałą jakość przy każdym wydruku.

Atrament firmy Canon do drukarek profesjonalnych

Firma Canon zainwestowała wiele lat w rozwój systemów technologii głowic drukujących FINE i doskonalenie atramentów. Pozwoliło to uzyskać efekty, które dzisiaj cieszą użytkowników.

Dowiedz się więcej

Canon Ink for Pro Printers

Pomoc techniczna dotycząca profesjonalnych drukarek fotograficznych

Pobieranie sterowników, oprogramowania sprzętowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących profesjonalnej drukarki fotograficznej.

WIĘCEJ INFORMACJI

Inne interesujące opcje...