Canon PRO photo papers

Papier fotograficzny Canon

W naszej ofercie można znaleźć odpowiedni papier firmy Canon do profesjonalnych, atramentowych wydruków studyjnych eksponowanych w salonie lub projektów twórczych realizowanych przez Twoje dzieci. Nasza gama papieru jest zgodna z seriami drukarek PIXMA PRO i imagePROGRAF PRO.

Wydruki w jakości wystawowej

Ten wysokiej jakości papier, opracowany z myślą o profesjonalistach i zaawansowanych użytkownikach, zapewnia wydruki w jakości wystawowej – za każdym razem. Bez problemu możesz dobrać odpowiedni papier do swoich kreatywnych wizji. Do wyboru jest papier o błyszczącym, lustrzanym lub matowym wykończeniu.

Profile ICC

Możliwe jest zainstalowanie dodatkowych profili ICC i rozszerzenie gamy papierów obsługiwanych przez profesjonalną drukarkę fotograficzną firmy Canon. Umożliwia to profesjonalne wykańczanie zdjęć.

Dowiedz się więcej tutaj

Drukowanie zdjęć w domu

Uwolnij potencjał drukarki PIXMA i drukuj w domu – szybko i w jakości typowej dla punktów fotograficznych. Zdjęcia wakacyjne i rodzinne można wydrukować na papierze o błyszczącym, półbłyszczącym lub matowym wykończeniu z zachowaniem żywych kolorów.

Twórcza praca

Nośniki firmy Canon do twórczej pracy – od naklejek fotograficznych, materiałów do nadruków na koszulki i papieru do prezentacji biznesowych po papier matowy idealny do drukowania kart okolicznościowych, kalendarzy i niesamowitego rękodzieła papierowego 3D – zwiększają kreatywne możliwości użytkowników.

Do użytku z profesjonalną gamą urządzeń

Inne interesujące zagadnienia...